House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

-İKİ KELİME-

2 posters
YazarMesaj
Emelie Ericsun
Yeni Üye
Emelie Ericsun

En Belirgin Özelliği : iyimserliğmm..tam bir polyanna yımdır
Kediniz : Honey Bear cinsi çok tatlı beyaz tüylere sahip bir kedim var Adı:Paris

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı:
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

-İKİ KELİME- Empty
MesajKonu: -İKİ KELİME-   -İKİ KELİME- I_icon_minitimeCuma Ekim 01, 2010 7:19 pm

—İKİ KELİME--

Sabah erkenden kalkmama rağmen gün doğumuna uyanamadığım için kızdım kendime.Hani güneşi ilk sen karşılayacaktın Veronica !Hani ona ilk merhabayı sen diyecektin !Hani ilk sana gülümsemesini ilk senin gününü aydınlatmasını sağlayacaktın !Al işte yine tutamadın sözünü.
Kendi iç sesim bir cellat misali beni daha da mutsuzlukla öldürürken “ilk merhabayı benim demek gerek” düşüncesinin ne kadar bencilce olduğuna dair düşüncelerle boğuşurken bir kez daha kızdım kendime.
Bu düşüncelerle kalktım yatağımdan.Kendi zevkime uygun döşenmiş odamın banyosuna girdim.Aynaya baktığımda ders çalışmamdan geç yattığım gecenin karanlığının gözlerimi kirlettiğini fark ettim.
Banyodan çıktığımda dolabımın önüne geçtim. açık mavi kotumu ince askılı mor çizgili siyah bluzumu giydim, mor konverslerimi de ayağıma geçirdim..
Aşağıya annemin hazırladığı muhteşem kahvaltıya doğru sürüklendim.
Annemin nereyse tüm özelliklerini almışım\almışız.babamda bundan memnun tabi baktığı yerde annemden izler taşıması hoşuna gidiyor..evet..bi kardeşim var benden 2 yaş küçük olmasına rağmen ben onun ablası değil o benim abim gibi duruyor !Neyseki ağabeyliğin getirdiği kıskançlıklardan mahrum..eee ne de olsa benim HALA bir sevgilim yok.
Nedeni meşçhull..17 yaşında olmama rağmen erkeklerle olan bağım dostluğu geçmedi .Kardeşimimn adı Viktor.Babam Tom annem Martha.tam bir Wolf ailesinin gerektirdiklerine sahipler denebilir.Babam bir doktor.Disiplinli bir doktor tabi iş özellikleri kapıdan içeri girince kayboluyor..
Kahvaltımız bitince doğum günümüzde -evet Viktor la doğum günümüz aynı-alınan audi r8 e binip okula gidiyoruz..
Okula geldiğimizde hemen arabadan iniyorum..onun tarafından dost benim tarafımdan bambaşka olan bağlar ile bağlı olduğum Nick imi arıyorum..omzuma birinin dokunması ve hayatımdaki em müthiş sesi duymamla hayatla bağlarım kopuyor..bana herzamnki sesi ve kelimeleriyle.
-naber fıstığım..dedi ve ben hemen ona döndüm
İçinde boğulacağımı sandığım mavi elmas gözlere özlemle sarılmak yerine gözlerimle gözlerine tutunuyorum.Gözlerimin gözlerinde özlem gidermesin bekliyorum.
Ve tekrar aşık oluyorum kalbimin tek varisine..!!
Nick !! benim ilk vazgeçilmez ve son aşkım..Benim siyah onun mas mavi gözleri değersiz kömürle paha biçilmez elmasın imkansız aşklarını simgeliyor.Sarı dalgalı hiçbir zaman dokunma fırsatı bulamayacağım saçlarına dalıyorum..Ahh benim tatlı aşkım..yine mest ettin bu aciz aşığını..Dağınık bırakılmış saçlarının arasına karışan güneş ışıkları ilgiyi kendine çekmek istercesine göze batıyordu fakat ben çoktan onun mükemmelliğine dalıp gitmiştim..
-Selam Nick
-Selam Veronica Nasılsın?
-iyiyim sen
-İyi ,daha iyiyim şimdi
Ve birlikte sınıfa doğru yürüdük..Sınıfa girdiğimizde YİNE bize daha doğrusu “dostum” Nicke bakmaya başladılar
-Yine bütün gözler üzerinde
-Senin yüzünden keşke bu kadar güzel olmasaydın fıstığım..o zaman kızlar da seni kıskanmazdı..
-hıhı tabi tabi
Dersi hiç dinlemedim
Nick in niye hiç kız arkadaşı yoktu.Tamam bu hoşuma gidiyordu ama benden başkasını sevmesine kötü olurdum fakat onun da böyle umutsuz bir aşkı olucağını tahmin edip onun acı çekme fikride hiç hoşuma gitmiyordu.
Ve birden zil çaldı ve resmen sıçradım..Nickin meraklı gözlerine karşılık omuz silktim okul çıkışında nickle birlikte bizim eve doğru gidiyorduk..
-çok dalgınsın bugün
-yooo
-Ne düşünüyosun
İşte bunu hiç beklemiyordum
-hiççç
-eminmisin
-evet eminim
-Veronica ben senin dostunum biliyorsun..
Maalesef sadece dostum..Neyseki bunu mırıldanmıştım anlamamıştı
-efendim
-evet dostumsun
-o zaman bana her şeyi anlatabileceğini de biliyorsun?
-evet biliyorum
-o zaman anlatıcakmısın?
-Hayır
-hımmm..pekii seni sıkmıyorum..
Eve geldiğimizde nick yemeğe kaldı.Nick bugün viktorun dostu sıfatıyla burada kalıyor.Ahh çok güzel artık bir de kalp sorunum varr.Kontrol edemiyorum.Sessiz ol yüreğim duymasın sesimizi ,hissetmesin bizi ya duyarsa ya reddederse bizi naparız biz! Sessiz ol yüreğim!
Benim odamda nick viktor ve ben oturuyorduk bi süre sonra viktor sıkılıp odasına gitti.
-ee napıyoruzz
-ımm bilmem saat geç oldu uyuyalım mı?
-pekii.uyuyalım fıstık
Deyip benim çift kişil yatağıma uzandı.Benim şaşkın bakışlarıma cevaben beni çekip göğsüne bastırdı..ona bu kadar uzak-yakın kavramlarını düşünürken bir damla gözyaşı aktı gözlerimden görmesin diye daha da gömüldüm o tatlı kokunun kaynağına..
Bir süre sonra derin derin nefesler almaya başladı.Dirseklerim üzerinde doğruldum.Yüzünü ezberlercesine her karesini beynime kazıdım.Ve birden saçlarına diktim gözlerimi.Dokunsam uyanırmıydı ?Yok canım uyanmaz ya uyanırsa ,yok yaa uyanmaz!!
Ve elim saçlarına kaydı.Hem ellerimi saçlarında hahih hafif gezdiriyor bi yandanda gözyaşlarımı bırakıyordum.ve birden kıpırdadı.beni kendine çekti.Göğsüne bastırdı.Ve ağzından çıkanlar benim daha çok ağlamama neden oldu
-seni seviyorum veronica !!
İlk uyandı sandım sonra tekrar mırıldandı o iki kelimeyi benim gözyaşlarım mutluluk seli olmuş göğsünü ıslatıyordu..bi süre sonra uyuya kaldım o huzurlu yerde..
Sabahki mutlulukla hayal olup olmadığını merak ediyordum.Muhteşem koku gerçek olduğunun kanıtıydı.
Neşeyle sırıttım çünkü beni izliyordu..
-günaydınnn
-günaydınnn.Bu neşenin sebebi bir rüyaysa bende gördüm onlardan birini
-evet ama benimki rüya dahi olamayacak bişeydi..
-hayırr benimki daha güzeldiii
-bundan asla emin olamazsın..
Giyinmek için banyoya gittim..oda odada giyiniyordu
Siyah mini bir kot etek,siyah ince askılı bluzumu giydim.kömür gözlerime kalem ve rimel sürdüm..
Banyodan çıktığımda yatağın üstünde oturmuş beni beklediğini gördüm..
-gidelimmi
Dediğimde bana baktı ve
-çok güzel olmuşsun fıstığım
Gibisinden bişeler mırıldandı
Bütün gün güldüm kahkaha attımve nicki benden erkekleri uzak tutmasını izledim.ama çok olmuştu..gına gelmişti artık..
-ahh tanrım veronica bu kadar kısa giymek zorundamıydınn..başka bişey bulamadınmı..
--ahh yeter ama nickk niye bu kadar karışıyorsun viktor bile bu kadar kıskanç değil
-ben kıskanç deilim sadece..sadece
-sadece ne?
-Sadece dostumu koruyorum
İşte bu laf bugünümü mahveden cümleydi..
-ahh evet doğruya ben senin dostunum
Ve ordan koşarak tuvalete doğru koştum..
Kimi kandırıyordum kii dostlar birbirini sevemezmi o lafı sadece dost olarakda sölemiş olabilirdi..bu düşünce beni daha da hıçkırıklara boğdu..heemn bi taksiye binip eve gittim.yatağıma girdim hıçkırıklara dewam ettim..bir süre sonra yorgun düşmüş olmalıyımki karanlığa daldımm
Gözlerimi açtığımda odanın karanlık ve belimdeki ağırlığı fark ettim
Belime sarılan birinin olduğunu gördüm..arkamı dönmeye korktum.onun olma ihtimalinden korktum..bir anlık mutluluktan korktum..ama meraka yine esir düştüm döndüm arkama..onu gördüm,güzel yüzünü.sanki rüyasında kötü bir şey görüyormuş gibiydi..yüzü çok gergindi ve sonra hayatımdaki en korkunç şeyi gördüm..elmaslarımdan süzülen yaşarı..uyandırmak istedim onu gördüğü kabustn uyandırmak istedim.ama uyandıramadım..gakkım yoktu onu uyandırmaya belki geleceğide başka biri başka amaçla başka amaçlı gözyaşı dökerek yüzünde bir gülümsemeyle yanında uyanacaktı..Bu düşünceyle şiddetlendi gözyaşlarım.biliyordum birazdan hıçkırıp uyandıracaktım onu hemen banyoya gittim kapısın arkasına çöktüm dizlerimi çektim kendime ağlamaya devam ettim..kapının tıklanmasıyla kendime geldim..
-veronica ordamsısın endişeleniyorum nolur aç kapıyı
-veronica eğer kapıyı açmasan kırıcamm..
Bir 2 dk sonra açtım kapıyı..elmas gözlerini çok kötü gösteren kırmızılıklar dikkatimi çekti benim yüzümden mi olmuştu onlar ..
Kafamı eğdim ellerini çenme koyup kaldırdı gözlerine bkmaya zorladı beni
-açıklayacakmısın
-hayır sen
-hayır
-peki dedim ve kafamı yine eğdimmm..ve o tekrar başımı kaldırdı
-ama göstereceğim
-efen—
Daha cümlemi bitiremeden mühürledi dudaklarına dudaklarıma zaman durmuş öldüm mü rüyamı bilmeksizin karşılık veriyordum aşık olduğum adama..
Nefes nefese ayrıldım ondan güneşimden tutulmuştum artık ona yörüngesine almıştı beni.şimsi sadece gözlerine bakıyordum..elmaslarıma..
-seni okadar bekledimki
-gel bide bana sor
-sorabilrimiyim
Bunu muzip bir gülümsemeyle sormuştuı..
Hımmm..
Ve yine tutuldum onaa mühürledim bu sefer dudaklarımı dudaklarına sevdiğim ruhunun tadını aldım yine..
Ve ayrıldım ondan, sevdiğimdenve işte duymak istediğim sözü duydum o anda
-seni seviyorum veronicaa ..aşığım sana
-ben de seni seviyorum nick..aşığım sana !!
Ve o anda esnedim..tam zamanıydıya
-uyusak ii olucak
-evet sanırım..
Yerime döndüm tekrar kollarına o mis kokuya sevgiye,hasrete,güneşime.
Artık güneşe ilk merhabayı ben dicem..ışınlarını ik ben hissedicemm.biraz bencilce ama ilk ve tek ben sevicem onu..baktıkça bana huzur doldurucak içimi
VE TEKRAR AŞIK OLUCAM SEVDİĞiME ..!!
Loquisha Meredith O'Dowd
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

-İKİ KELİME- Empty
MesajKonu: Geri: -İKİ KELİME-   -İKİ KELİME- I_icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 10:07 pm

# Betimleme : 8 - 7
# Uzunluk : 15
# Kurgu : 12
# İmlâ : 4
# Noktalama : 8
# Renk Uyumu : 4

Rp Puanı : 58. Çok fazla hata vardı. Renklendirme yoktu. Kısaydı. Akıcı değildi. Başka bir Rp yazmanı ve 'Rp Derslik'i adlı bölüme göndermeni tavsiye ediyorum.

İstediğiniz Rütbe?

-İKİ KELİME-
1 sayfadaki 1 sayfası