House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

||GeceniN Kanatları|| Part 1 |NEDEN BEN|

YazarMesaj
_ZoEy*
Yeni Üye
_ZoEy*

En Belirgin Özelliği : Karanlı seviyorum...Daha çok geceyi....
Kediniz : Nala

||GeceniN Kanatları||  Part 1 |NEDEN BEN| Empty
MesajKonu: ||GeceniN Kanatları|| Part 1 |NEDEN BEN|   ||GeceniN Kanatları||  Part 1 |NEDEN BEN| I_icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 1:29 am

İlk Bakış
Kızımız Megan 18 yaşına gelince kendinde bir değişiklikler fark eder..Annesi ile sürekli kavga eder ..Babası onunla İlgilenmezz. Erkek Arkadaşından En yakın dostuyla aldatırken yakalar ve doğum gününde ayrılırlar.. Ayrıldıkları gece penceresine bir baykuş gelir ve onunla konuşur.. Tabi delirdiğini düşünür sonuçta baykuşla konuşuyor..Very Happy Baykuş ona evlatlık olduğunu ve Annesinin bir vampir olduğunu babasının ise bir ölülümlü yani insan olduğunu öğrenir yıkılır.. ve sonra yeni hayatı başlar ..... Evden Ayrılır..Maceralar Yeni Aşklar (bizim zoey gibi olmasada yeni aşkları olucak tabisii)yeni bir aile ve ardında daha acımasız düşmanlar.,,, Megana artık acıorummm,,
Ana karakter Smile Megan Bas-Daha sonra Nora olcak.
Üvey anne:June Bas
Üvey baba:Adam Bas
Eski en yakın arkadaşı:Jessica
Eski sevgilisi:Taylor Blue
Gelecekteki sevgilisi(Tabiki vampir Very Happy ):Felix Morgan
Gerçek annesi (Vampir Olan):ASEMA NORA
Gerçek babası (İnsan olan sadece anne vampir):TEX NORA

1.Bölüm Very Happy
Benden ne beklediklerini anlamıyorum..Ben buyum kabul edin artık Buyum.

Annemle kavga edicek vaktim hiç hiçbir zaman olmadığı gibi, şimdide yoktu.Bağırmalarına dayanamayıp yine odama kapandım.Odamın içinde dört dönüp duruyordum.Gerçekten beni bu sefer çok fazla sinirlendirdi.Doğum günümün böyle geçmesi nekadar güzel..Dışarı çıksam hiç fena olmayacak hani. Hemen banyoya gidip saçlarımı taradım.Dalgalı olmasına özen göstererek.Odama dönüp ''nerde bu lanet olasıca anahtar'' deyip duruyordum.Bulduğumda çok sevindim.Aşağıya indim kapıyı çarpıp çıktım.Taylor'a okadar kızgınım ki o lanet kafasını bi kaşık suda boğacaktım.Telefonumu çıkarttım ve Taylor'u aradım.2.Çalışta''Magan bebeqim sonunda aradın ,neden telefonlarıma cevap vermiyorsun?''

.''Kes sesini Taylor ve beni dinle,Hemen şelalenin yanındaki parka gel.Hemenn!!''dedim ve yüzüne kapattım.Kesinlikle gelecekti bunu hissedebiliyordum.5 dk içinde ordaydı.Direk bana sarıldı.İttim.Şaşırdı''Ne oldu bi sorun mu var?''dedi.Tanrım ona ve Jessica 'ya o kadar kızgındım ki bağarmalarıma engel olamıyordum.''Demek ne olduğu bilmiyorsun hee dur sana bi hatırlatayım''diye bağırdım.''Seni ve Jessica'yı gördüm onu,onu öpüyordun''dedim.''Megan acıklayabilrim.''dedi.''Sus bana açıklama yapmana hiç gerek yok çünkü sn benim için şu sokak köpeyi kadar önemsizsin''diye bağırdım, elimle çöplerin yanında duran köpeyi işaret ettim.

''Şimdi sana o sürtük sevgilinle mutluluklar diliyorum, umarım kendi pisliğinizde boğolursuz''hala bağırıyordum.Arkama döndüm ve rüzgar yanaklarımı okşayınca ancak fark ettim;;ağlıyordum.Elimden tuttu tam gideceğim zaman 'bırak' diye haykırdım.''Bugün doğum günün olduğunu biliyorum ve sana bi hediye almıştım onu vermek istiyorum''dedi oda ağlıyordu.Tanrım gözümde zaten yeterince küşülmüştu zaten ağlayalark dahada beter hale getiriyordu.''Snden hediye falan istemiyorum al Lanet olasıca kıçına...''bağırdım devamını getirmedim.Arkamı döndüm ve hızla Yürüdüm. Küçük bir fısıltıyla birinin ''Ağlama bebeğim'' dediğine yemin edebilirim.

Sonunda eve geldiğime sevindim.Berbat bir gündü.Sevecen ve akılsız annem bana sabah k kavga hiç olmamış gib bir pasta ve hediye almış ve odama koymuştu.'annee'diye iç geçirdim.Direk yattım çok ama çok üzgündüm uyumak, uyumak ve hiç uyanmamak....

Bir tık sesi yerimden sıçratmıştı. Tanrım ödüm patladı.Direk pencereme gittim ve şokla yerimde dona kaldım.Camımın kenarındaki ağaçta yaşlı ve bi o kadar da korkunç gözüken Baykuşu gördüm.Korkudan yerimde dona kaldım.Gözleri o kadar büyük ve derin bakıyoduki o korkunç görüntüsün altında binlerce sır saklıyor gibiydi.Camımı açtım ve ''korkmana gerek yok Prensesim ||PRENSESİM Mİ?|| sana zarar vermicem sana kehanetlerim var Nora. Burada kalmaya dvam etme başın dertte senin ailen bu faniler değil sn kraliçe ASEMA'nın Kızısın beni buraya o gönderdi.Hemen ŞEhir çıkışındaki oki kalesine gel seni orda bekleyeceğiz.''dedi ve uçtu gitti..... Exclamation

.............................

Sabah kalktığımda kendimi çok çok güçlü hissediyordum.Cama Baktığımda geceki olay aklıma geldi ve titredim.Ben deliriyor olmalıydım,ama gerçekti.Uyumamıştım ve sarhoşta değildim kesinlikle gördüklerim ve duyduklarım gerçekti.Baykuşlar ne zamandan beri konuşabiliyorlar?...Bana Neden prensesim dedi?...Ve neden Nora dedi?...Heyy Asemada kim oluyorda Benim annem oluveriyor?...Sorular sorular.. Oki kalesine Gidicekmiyim Pekiii?? Question
https://www.facebook.com/pages/oo-ZoeY-KiZiLkUs-oo/10013687337620

||GeceniN Kanatları|| Part 1 |NEDEN BEN|
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gecenin Öpücüğü
» Atilla İlhan / Ben Seni Neden mi Sevdim?
» Miley cyrus- Every part of me