House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ares Zo Tee Austin

3 posters
YazarMesaj
Ares Tiberia Vasilias
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Ares Tiberia Vasilias

En Belirgin Özelliği : sol bilegindeki mor hilal ..
Kediniz : Saturday- beyaz ama sag kulagi hafif siyah, benim sakin kedim :)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

Ares Zo Tee Austin Empty
MesajKonu: Ares Zo Tee Austin   Ares Zo Tee Austin I_icon_minitimePtsi Ekim 25, 2010 9:09 pm

Karanliktaki hücrede ne yalnis yaptigini, neyin yalnis oldugnu düsünüp durdu…
„Sacmalama, sen ne diyorsun ahmak?! Bu benim gözlem koleksyonumun en degerli parcasi, benim icin altin degerinde“,diyordu bir ses. „Lanet olasi moronlar birakin beni birakiin“, diye bagirdi Ares.
„Haha güzelim cok beklersin, sen bir caylaksin Nyx'in yolunda bir caylak. Alninda mor bir hilal olan caylak ..“ Son cümleyi duyar duymaz eli reflex olarak alnindaki isarete gitti. Onunki herkez gibi turkuaz degildi, mordu .. Ayrica onun bilegindede vardi bir tane iste o bilegindeki turkuazdi ..
„Neden ben? Neden beeen?“, diye sordu haykirircasina ama bir an icin kendine öfkelendi. -Neden Kuzenim David Eriki dinleyip odamda kalmadimda Gloria Jean'se gittim, gayet tabi yatakhanenin mutfagindada kendime bir kahve yapip ice bilirdim- diye gecirdi aklindan. Oysaki kuzeni onu „Koleksyoncu yeni bir av ariyor, sevgili kuzen, kendine dikkat et bu isaretlenme olayi yanimda biri oldugu icin kolay geliyor biliyorsun.“ diyerek uyarmisti .
Aresin kuzeni David Erik, tek kuzeniydi ve onunla ayni gün fakat farkli yerlerde isaretlenmisti .
Ailemizde asil bir kan oldugu etrafimizdakilerce bilinmektedir, böyle dememismiydi Aresin annesi ?
Demir parmakliklarina vurularn sopa sesi birden bire koparip atti aklindaki düsünceleri .
Ve sonra bir sarsinti, Ares kendini birden yerde buldu. Kendine gelmek icin kafasini yukari kaldirdiginda, etrafina bakmadan edemedi. „Aman tanrim“, diye bagirdi sonradan fisildayarak „Kayalar, kayalarin arkasindan Günes isigi geliyor“ Oraya dogru gitti yüksek isiktan gözleirni kisti. „Benim kücük evladim, asla umudunu tüketme.. Birilerine sesini duyurabilirsen kurtulacaksin. Benim güclü yavrum basarabilirsin...“ Birilerine sesini birilerine sesini birilerine … bu kelimeler kafasinda yankilaniyorduu .. Evet tanrim buldum, dedi kendi kendine ..
Hücresindeki minik kuyudan su alip yüzüne vurdu, su öyle soguktu ki reflexle oouuf diye bagirdi, fakat hemen kendini toparladi..
Yere oturup bacaklariyla bagdas kurdu ve gözlerini yumdu. „Kuzen duyuyormusun, lütfen duy, tanri askina, kuzen duymalisin beni, hadi amaaa. Koleksyoncunun elindeyim beni kurtar, kuzeeenn.“ dedi yalvarircasina. „Aaah lanet olsun kimi kandiriyorumki, bu pis ucubelerin yaninda ya vampire dönüsecegim yada vücdudum bunu red edecek ve onlar kahkalarla beni izlerken aci cekmeye bakacagim .“ diye sayikliyordu
Basi dönemye basladi gözleri karardi bir kaya parcasina tutunarak ayakta kalmaya calisti .
Hayatim, geliyorum, geliyoruz, Darius ve ben, geliyoruz. Bekle beni kardesim …
Daha sonra dengesini kaybedip yere düstü. Kendine geldigi zaman gözlerinin önü bulanikti.. Cigliklar ve kiliclarin birbirlerine carptigi esnada cikan o tüyler ürpertici ses ..
Gözlerini ovup hemen ayaga firladi. „Darius“, diye bagirdi . „Geldim canim“, dedi ve bir bebegi kucagina alir gibi kavradi Aresi. „Hayir birak yaralisin“, dedi Ares, Dariusun kolundaki kanamayi görünce, muhtemelen kilic cizmistir, diye düsündü Ares. Erik diye bir isik yandi beyninde. „Erik nerde. Kuzeeen.“ diye sizlanmaya basladi Ares. „Burdayim canim, burdayim.Güvendesin bitanem“,diyordu toparlayarak. -Güvendeyim evet güvendeyim, dedi icinden ve farkinda olmadan eline bakti bilegindeki isaret yukari dogru koluna uzamisti . Ve kücük kücük siyah ve beyaz cicekler belirmisti . -
Tekrar ciliz bir sesle „Güvendeyim“, dedi ve Dariusun güclü kollarinda uyuya kaldi .
Gözlerini actiginda kendini yataginda buldu evde olma umuduyla acti gözlerini, annesinin ona nefretle bakmayan gözlerini görmeyi umuyordu. Elinin tutuldugnu hissedince umudu dahada kuvvetlendi. Gözünü acti yavas yavas, bulanikti hersey ve basina cok kötü bir agri girdi. Bikac saniye daha yummaya karar verdi gözlerini. Icinden 10'a kadar saydi ve tekrar denedi. Gözlerini acti ve yumusak bir sesin: „Uyandi, uyandi. Tanriya sükür“, dedigini duydu. Ares kendine geldi ve dogrulmaya calisti. „Senn .. ?“ dedi soru sorar gibi. „Ouv evet, ben Arianna Lucy Warren. Sende Ares'sin. Baygin getirdiler seni, yani Darius ve yanindaki. Evet Erikti galiba .“dedi Arianna.
„Olanlar gercekmiydi ? Inanmiyorum..“, dedi ve cümlesini sonra erdiremeden aglamaya basladi, öyle bir ic cekiyordu ki Arianna ona bi an acidi ve sarildi. „Korkma tatlim gecti hersey, bak herkez iyi. Bu kapidaki James Dean Archibald kendisi Erebus oglu lider varisidir“, dedi ve eliyle kapiya dogru isaret etti. Ares James'a dogru gülümsedi James'se bir „Selam“, demekle yetinmisti..
„Peki ya Erikle Darius nerde onlar gerimi gitti?“, diye sordu. James ne diyecegini bilemedi, fakat sonra, „Onlar geri döndü ama endiselenme yanlarinda birkac kisi daha var,“diye cevap verdi sakinlestirici bir tonla, sanki kötü birsey yokmus gibi söylemisti ,hep böyle sakinmi cevap verir, diye düsündü Ares ama sonra, kendini toparla kuzenin tehlikede olabilir, dedi.
Aradan birkac dakika gecmisti sessizlik hüküm sürüyordu. „Kötü birseymi oldu yoksa?“diye sordu Ares sessizlgii bozarcasina. „Yok canim kötü degil, sadece orayi temizlemeye gittiler“, dedi James. Arianna sus der gibi bakti James'e. „Nezaman ge-“, demeye kalmadi bir telefon geldi Ariannaya.
„Alo, evet, peki, nezaman“, dedi ve telefonu kapatti. „Geliyorlar, bak hersey yolunda, gördünmü“, dedi. Bi an icin beyni dondu. Sonra etrafina bakindi. Önce Arianna'ya daha sonra James'a gülümsedi. „Peki onlar buraya gelene kadar TV seyredelimmi. Buarada senin kizlar yatakhanesine girmen yasak degilmi?“, diye sordu Ares. „Gündüzleri yasak degil Ares“, dedi James. Daha sonra Önce Arianna daha sonra James odadan ciktilar Ares'de peslerinden, fakat yolda gözü bilegine takildi ve gözleriyle kolunun yukarisina kadar süzdü. „Gercekmis“, diye fisildadi ve gülümsedi.
„Efendim, biseymi dedin ?“, dedi James arkasini dönerek daha sonra Arianna'da arkasina bakti.
„Yok bisey hadi gidelim“, dedi Ares. Ve assagi indiler. Assagi iner inmez Erik, Darius ve digerleri geldi. Ares kosarak önce Erike daha sonra Dariusa sarildi ve „Cok korktum ve merak ettim, delisiniz“, siz dedi ve gülümsedi sonra birden gülümsemesi saskinliga birakti kendini. „Darius, tanrim yaran yaran daha da derinlesmis“,dedi. „Önemi yok, merak etme, acimiyor bile, hem kardesim sayilirisn unutma“, dedi ve göz kirpti Arese. „Iyi peki bu gün kutsanma töreni varmis demin surda iki kiz konusurken duydum, nezaman gidiyoruz“, diye sordu Ares Darius'a. Cevabini almadan hizla kafasini Arianna'ya cevirdi ve „Ne giymeliyiz“,dedi daha sonra Arianna'yi kolundan tutarat, "Hadi gidelim giyicek birseyler ayarlayalim“,dedi.
Hazirlanip, Nyx'in tapinagina gittiler. Hayretler icinde yapilan töreni izledi ve bir kac kisiyle tanisti.
Buraya alisiyordu galiba. Artik arkadasi vardi bir iki tane. Cok sevmisti burayi.. Annesinin isretlendikten sonraki nefretle bakmasini bile unutucakti. Ama bu mümkün degildi, öylemiydi ? Kafasinda kocaman bir soru isarteti vardi. Artik yeni bir ailesi olacakti ve yeni bir evii....

Not: Almanyada oldugum icin - ş ğ ı ç- gibi harfler kullanamiyorum . Degerlendirmede bunuda göz önünnde bulundurursaniz sevinirim : )

En son Ares Zo Tee Austin tarafından Perş. Ekim 28, 2010 2:43 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Ares Zo Tee Austin Empty
MesajKonu: Geri: Ares Zo Tee Austin   Ares Zo Tee Austin I_icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 8:20 pm

Rpniz yeteri kadar uzun olmadığından puanlanmamıştır. Lütfen düşük puan almak istemiyorsanız uzatıp, haber versin.
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com
Loquisha Meredith O'Dowd
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Ares Zo Tee Austin Empty
MesajKonu: Geri: Ares Zo Tee Austin   Ares Zo Tee Austin I_icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 10:47 pm

# Betimleme : 10 ~ 11
# Uzunluk : 15
# Kurgu : 15
# İmlâ : 8
# Noktalama : 10
# Renk uyumu : 7

# Rp'de hiç betimleme yoktu. Renklendirmelerin yanlıştı. Kim ne döylüyor belli değildi. Keşke renkleri farklı yapsaydın konuşmalarda. Birkaç yazım yanlışın vardı. Kurgu pek özgün değildi.

# Rp Puanı : 76..

Ares Zo Tee Austin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ares Tee Austin
» Ares Tee Austin
» Ares Austin (2)
» Lilith - Ares
» 1. Masa (Hannah-Ace-Lilith-Ares)