House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bir gecelik kaçamak...

2 posters
YazarMesaj
Isabella Serena Lively
Yeni Üye

En Belirgin Özelliği : Güzel ve güçlü olması

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı:
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

Bir gecelik kaçamak... Empty
MesajKonu: Bir gecelik kaçamak...   Bir gecelik kaçamak... I_icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 8:39 pm

Kalbimdeki tüm acıyı bastırabilmek için kendimi bilinmiyen bir boşluğa doğru sürükledim. Bu aralar kendimi tanımakta zorlanıyordum yaptıklarım, tavırlarım herşey bana o kadar uzaktı ki… Geçmişin acı veren hatıralarından kurtulmak o kadar da kolay değildi. Onu görmeyeli ,dokunmayalı yıllar olmuştu. Hiçbir açıklama yapmadan beni terkettiğinde içimdeki kızıda öldürmüştü. Aşka kapalı olan kalbim hala onu arıyordu. Ne zaman dayanamayacak olsam kendimi gecelik eğlencelere bırakıyordum. Ruhumun olmasada bedenimin ihtiyaçlarını karşılayabilirdim değil mi?
Ilık bir duş iyi gelmişti doğrusu rahatlamıştım. Saçlarımı doğal haline bırakıp elbisemi giydim. Masadan arabamın anahtarını alıp çıktım. Kolidor sessizdi. Merdivenlerden indim ve kapıyı benim için açan erebusa nazik ve baştan çıkarıcı bir gülümseme attım. Arkamdan baktığına emindim. Garaja doğru yürüdüm ve arabama bindim. Yağmur damlalarının cam'a vururken çıkardığı ses daha da keyif almamı sağlıyordu. Gece evinden baya bi uzaklaşmıştım. Araba kullanmayı özlemiştim daha da hızlanmaya başladım. İnsanlar arasında bir gece diye mırıldanıp gülümsedim kendi kendime. Arabamı parkettim ve bar'a doğru yürümeye başladım. İçerisi fazla kalabalık gözüküyordu. Birden herkezin dikkati dağıldı ve gözleri bende odaklandı.. Sanırım süper mini ve seksi elbisemin etkisi vardı. Bara doğru yanaşırken ağzının suyu akan erkekleri görmezden geldim. Bu gece eğlenmek istiyordum ama benim de bazı kısaslarım vardı.. Bir gecelik bile olsa seçeceğim erkek klas olmalı.... Barmen işini bilir bir bakışla beni süzerken, ona duble sek viski sipariş ettim. İkinci kadehden sonra yanımdaki tabureye oturan adama yandan bir bakış attım. Çünkü gözünü benden alamıyordu.

Selam güzel şey, bu gece sana eşlik etme zevkine varabilirmiyim. " Yumuşak ve hoş sessin sahibi, uzun boylu, çenesine kadar gelen koyu renk saçları, dolgun dudakları ve seksi bakışıyla tam benim aradığım tipti. Gülümseyerek gözlerine baktım. Baştan aşağıya onu dikkatle süzdüm. Daha önce görmediğim bir şey vardı..
" Benden bu kibar beyfendiyi kırmak istemem. " Etkiliyici bakışlarımı ona odakladım.. Sonuçta eğlenmeye gelmiştim ve karşımdaki etkiliyici adam, şanslı kişi olabilirdi. Tabi bu ona bağlıydı. ‘’Güzel bayan kendimi tanıtmama izin verin. Ben justin. Adınızı bana bahşedermisiniz?’’ Sesindeki melodik tınlama ve davetkar ton yanaklarımın ısınmasına neden olmuştu. İçkimden kocaman bir yudum aldım. ‘’ Isabella. Adım Isabella.’’ Yüzüne bakmamıştım söylerken. İçkimden büyük bir yudum daha aldım. Gözlerini üzerimden hiç ayırmıyordu. ‘’Seni daha önce hiç görmedim buralarda. Böyle güzel bir bayanın dikkatimi çekmemesi mümkün değil.’’ Başımı kaldırdım ve gülümseyerek ona baktım. Dikkatle beni izliyordu sanki kırılıcak birşeymişim gibi. ‘’Evet daha önce gelmedim buraya ilk defa geliyorum.’’ Diyerek gülümsedim ve barmenden içkimi tazelemesini istedim. Ona baktığımda etrafına bakıyordu. Yüzüne düşen saçları ve parlaklığı karanlık geceyi aydınlatan yıldızlara benziyordu. Gözlerini çevirdi. Onu izlerken daldığımı farkedip kendimi toparlamaya çalıştım. Gözlerime bakarak

‘’Lütfen bu güzelliği benden esirgeme’’ sesinin kibar ve baştan çıkarıcı melodisi ondan uzaklaşmamı zorlaştırıyordu. Biraz daha yaklaştı. Artık yüzünü çok net görebiliyordum. ‘’Beni yanlış anlamayın barda her kadına asılanlardan değilimdir. Ama sizin karşınızda kendime engel olamıyorum.’’ Gözlerini gözlerimden ayırmamıştı. Benim içinde çok zor oluyordu. Onu arzuladığımı farkettim. ‘’Engelleme o zaman.’’ Diyerek gülümsedim. Şaşkın gözlerle yüzümü inceliyordu. Gecenin tamamında onun iltifat ve esprilerine kendimi bıraktım. Bu beni rahatlatmıştı. Böylece düşünmeme gerek kalmıyordu. Dışarıdan bakıldığında oldukça çekici bir erkekti ancak benim için sadece bir gece olacaktı. Yıllardır yaptığım gibi… ‘’Burası çok kalabalık daha sakin bir yere gitmek istermisin?’’ Evet büyülü sözcüğü söylemişti. Ne diyebilirim ki benim fiziksel cazibemin etkisi. Onun içini titretecek bir dokunuşla yaklaşarak kulağına doğru nefesimi verdim. Fısıldayarak ‘’Sadece senin ve benim olacağım bir yeri tercih ederim.’’ Dedim. Gülümsememle son noktayı koymuş olduk. ‘’Emrindeyim Lady’im’’ diyerek hesabı ödemişti. Barın çıkışına yürürken nazik bir hareketle elini belime kaydı.Kapıdan çıkarken doğru tercih yaptığımı iliklerime kadar hissetmeme neden olan titrememi bastırdım. Gecenin karanlığında onun arabasına doğru ilerledim.Geçmişin yakıcılığı yerine bir gecelikte olsa tutkunun ateşine izin verecektim.
Loquisha Meredith O'Dowd
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Bir gecelik kaçamak... Empty
MesajKonu: Geri: Bir gecelik kaçamak...   Bir gecelik kaçamak... I_icon_minitimePtsi Kas. 01, 2010 6:18 pm

Bu Rp kurallara uygun değil.
En az 50 satır olmalı. Lütfen Rp'yi uzatınız.
Uzattıktan sonra haber veriniz.

Dip Not : Adaş uzat bana haber ver. Puanlarsam düşük puan alırsın.

Bir gecelik kaçamak...
1 sayfadaki 1 sayfası