House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Minerva Force

2 posters
YazarMesaj
Minerva Force
Kırmızı Çaylak
Kırmızı Çaylak
Minerva Force

En Belirgin Özelliği : Bukleli ve gür (bir hayli gür) saçlarım ve adaletli olmam, gümüş zincire takılmış , içi boş hilal şeklindeki gümüş kolyem. Kolyenin hilalinin iki ucunun arasında mavi taşlarla yapılmış çiçek var.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 82
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

Minerva Force Empty
MesajKonu: Minerva Force   Minerva Force I_icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:11 pm

Tam Adı: Minerva Force

Hangi Tür Çaylak: Kırmızı Çaylak

Fiziksel Özellikleri: Kahverengi,uzun,bukleli ve gür saçlarım neredeyse belime kadar uzanır. Çikolata kahvesi , iri gözlerim vardır. Yüz güzelliğim olmasa da etkileyici bakışlara sahibim. 1.70 boyundayım.Kum saati biçimi vücudum , uzun ve pürüzsüz bacaklarım vardır.

Kişisel Özellikler: Haksızlığa asla dayanamam. Dışarıdan bakıldığında sessiz , çekingen ve ciddi biri gibi dursam da güvendiğim kişilerle rahatlıkla konuşur ve samimi davranırım. Sadakate çok önem veririm. Her yerde , her türlü şeyi kıskanabilirim. Bir konuda aşırı inat yaptığım zamanlar çoktur. Hırslıyımdır.Zaman zaman bencil olurum ve bencilliği hiç de kötü bir şeymiş gibi algılamam. Kolay kolay sinirlenmem ama sinirlendim mi kaçmak için neden ararlar. Sevdiklerime çok önem veririm ve daima onları korurum.

Sevdikleri: - Kırmızı
- Pizza
- Zeki olan herkes
- Özgürlük
- Güzel kokular
- Müzik

Sevmedikleri: - Üstümde hakimiyet kurmak isteyenler
- Ateş(fazla sıcak bana göre değil)
- Şımarıklık
- Adaletsizlik
Loquisha Meredith O'Dowd
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Minerva Force Empty
MesajKonu: Geri: Minerva Force   Minerva Force I_icon_minitimePaz Kas. 28, 2010 2:21 pm

5. Sınıf Kırmızı Çaylak rütbeniz verilmiştir.

Minerva Force
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Minerva Force