House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de)

+3
Aurnia Lilith Connolly
Amanda Sylise
Cassandra Xénia Valérie
7 posters
YazarMesaj
Cassandra Xénia Valérie
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Cassandra Xénia Valérie

En Belirgin Özelliği : Sezgisel gücü
Kediniz : Lola

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 92
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) Empty
MesajKonu: Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de)   Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 12:45 pm

Cassandra Xénia Valérie
Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) Leavesbysusancoffey5

Doğum tarihi: 5 kasım 1990

Dönüşüm tarihi: 8 kasım 1917

Doğum yeri: Sealte, WA

Göründüğü yaş: 17

Ailem: Ailem son derece korkunçtu. Annem benim her zaman evde kalmamı hiç dışarı çıkmamam gerektiğini söylerdi. Sürekli ev cezası alırdım. Babam ise umursamaz adamın tekiydi. Eve hergün sarhoş gelirdi.Onları hiçbir zaman sevemedim. Özellikle de babamı… Küçükken annemi kaç kez ağlattığını hatırlıyorum. Onlar kavga ettiğinde ben duvar kenarına gizlenip onları seyrediyordum. Seyrettikçe babama olan öfkem daha çok artıyordu. O evden ayrıldığıma çok mutluyum. Farklı olduğumu her zaman biliyordum.

~Ben~

Kişisel Portrem: -Kesinlikle umursamaz, duygusuz biriyim. Hiçbir şeyi umursamam. İnsan ırkının canını yakmaktan büyük haz alırım. Annemle babam yüzünden olsa gerek hepsinden nefret ediyorum. Sinirlenince kontrolden çıkarım, Öfkem bastırılmayacak derecede yakıcıdır. Son derece kendimi beğenmişim. Eh güzel olduğumdan kaynaklanıyor olsa gerek. Ödürücü zekamla çoğu insanı, vampiri kandırabilirim. Çok iyi rol yapabilirim. İkili oynamayı severim. Dostlarım hariç.

Aynada ki ben: Pürüzsüz beyaz bir tene, dalgalı kızıl saçlara, soğuk duygusuz mavi gözlere sahibim.( susayınca kırmızı) 165 boylarındayım. Evet fazla uzun değilim biraz minyonum ama böyle bile beğeniliyorum.

Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) Susancoffeybyoldboy1985

Dönüşüm:Her şey arkadaşlarla partiye gitmek için evden çıkmamla başladı. Evimiz tek katlı olduğu için camdan dışarıya çıkmıştım. Ne diyeyim çok güzel olmuştum. O zamanlar biriyle birlikteydim adı Lucas' tı sanırım net hatırlayamıyorum. Birlikte partiye doğru giderken iz sürücüyü görmemişiz arabanın arka koltuğunda belirmişti. Ve beni işaretledi. Lucas'ta hortlak görmüş gibi kaçmıştı. Herkes benden uzaklaşıyordu. Bu muydu dostlukları. Lanet olsun. Şimdi hiç birini görmüyorum şahsen görmekte istemiyorum. Bana bak Lucas eğer bi' daha karşıma çıkarsan seni öldürürüm!

+ icon

Spoiler:

Cassandra Xénia Valérie
Cassandra Xénia Valérie

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de)   Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 12:45 pm

Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) Kentnorparkbysusancoffe İlişkiler; Eklenmek istiyorsanız "iki" adet uyumlu icon ve kurguyla başvurun ( kurgusuz olanları eklemem)

Özel.

Olumlu.

Afrodit Lafonte
Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) 2wr3jvdCassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) Dyslk0
Bu kızla iyi anlaşıyoruz. Onda da yabanilik potansiteli var ve güzelliğine düşkün. Beraber güzel şeyler yapabiliriz Afrodit. Zamanla daha iyi tanıyacağım seni. Umarım dostluğumuz ilerler.

Belirsiz.

Olumsuz.

En son Cassandra Xénia Valérie tarafından C.tesi Şub. 20, 2010 2:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de)   Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 1:47 pm

AD-Soyad: AFRODİT LAFONTE
Kurgu :Hımmm.Seninle iyi anlaşıcağımızı umuyorum.Zten şunu şurasında 4-5 tnecik 6. snf var.Derslere brlkte gricez.Şimdiden içim isındı sna Very Happy

İcon:Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) 2mm9z4j Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) Avrilme14
Cassandra Xénia Valérie
Cassandra Xénia Valérie

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de)   Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 2:22 pm

Güncellendi.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de)   Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 2:34 pm

Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) Logan4 Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) Logan8
Ekle lan işte lejantıma da yazdığın gibi bana aşıksın "Özel"e giriyorum sanırım xP
Cassandra Xénia Valérie
Cassandra Xénia Valérie

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de)   Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 2:47 pm

sen dilmsin lan Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de)   Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 2:53 pm

Not yet. Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) Sleep
Sen de henüz değilsin ama ekleyiver işte ben de eklicem şimdi xD
Cassandra Xénia Valérie
Cassandra Xénia Valérie

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de)   Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 2:58 pm

heh tamam. Ona göre yani. Ben salak platonik aşık olmam çünkü Duygusuzum Very Happy
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de)   Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) I_icon_minitimeC.tesi Şub. 20, 2010 4:12 pm

Ekle lağğ Very Happy Kankayız işte Very Happy

Spoiler:
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de)   Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 5:06 pm

iconlar lejantta.
kurguya gelince:işaretlerim seni benden uzaklaştırıyor ama sonra tanıştığımızda iyi biri olduğumu anlıyorsun hoşlanman yeterli... Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) Icon_smile
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com
Erin Bates
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Erin Bates

En Belirgin Özelliği : Tatlılığım ve gülümsemem ^^
Kediniz : Beelzebub~ İkizimle kedimiz *]

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

MesajKonu: Geri: Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de)   Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 6:01 pm

Ad Soyad : Erin Bates

Kurgu : ( bu benim sana yazdığım . Sende ona göre yazarsın bişiyler ihi ) [Kanımın Isınık Oldukları] Son derece güzel olduğu için bu kızı beyeniyorum . Pek konuşmuyorum ama biraz kötü bakıyo.Modadan anlıyo olabilir ki bu benim için yeterli .

İcon : Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) Emilie-emilie-de-ravin-905500_100_100
Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) Emilie-emilie-de-ravin-905508_100_100
Arinna Jessica Elenora
Şiir Dersi Profesörü
Şiir Dersi Profesörü
Arinna Jessica Elenora

En Belirgin Özelliği : Cesaretim ve şiir konusunda yeteneğim...
Kediniz : Jenny

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 83

MesajKonu: Geri: Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de)   Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) I_icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 9:28 pm

ad:Kramısha
kurgu: aramız iyi gibiydi ben kırmızı olmadan önce 6.sınıftım ve merhabamız vardı Very Happy
ıcon:Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) 11udgtf
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de)   Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) I_icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 7:57 pm

Oda arkadaşınız işte.
İki kardeş gibi anlaşıyoruz.
Hastalığımı umursamayan sayılı insanlardansın.
Ama gecenin köründe çığlık attığımda sinir oluyosun falan Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) Lol
İcon lejantta ama istiyorsan editleyip koyuyorum Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) Icon_biggrin
Goo Hye Sun
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
Goo Hye Sun

En Belirgin Özelliği : bakana göre değişir :)
Kediniz : pufuduk :D :D

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de)   Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) I_icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 8:42 pm

goo hye sun
beni de eklersen sevinitim. icon lejantta var Smile) kurgu sana kalmış Very Happy
Lily Destiny D'Lune
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Lily Destiny D'Lune

En Belirgin Özelliği : Queen S.
Kediniz : Gri Meleğim - Jella

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 98
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de)   Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) I_icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 9:15 pm

eklersen sevinirim kurgu sana kalmış. Wink-lajantımda yoksanız başvurun-
Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) F7760a0e
Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) D46ea39d
Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de) 60e928fc

Cassandra Xénia Valérie ( Cass, Cassie, Xénia ne dersen de)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cassie Xénia.