House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beni Rahat Bırak !

2 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Beni Rahat Bırak ! Empty
MesajKonu: Beni Rahat Bırak !   Beni Rahat Bırak ! I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 6:19 pm

Cass’e ve Afrodit’e çok sinir olmuştu.Nereye gittiğini bilmeden hızlı hızlı yürüyordu.Ağaçların sıklaşmasıyla buranın koruluk olduğunu anlamıştı.Seattle’da buraya gelemezdi.Çünkü ağaçları ve bitkileri öldürebiliyordu.Kazandığı ilk güç buydu.Ve en uzun süre elinde tuttuğu güç…Bir an aklına bunu hala yapıp yapamayacağı takılmıştı.Eğer bunu yapabilirse diğer güçlerini de kullanabilirdi.Eski eğitmeni haklı olabilirdi.Ve bu bir felaket olabilirdi…

Ağaçlardan birinin önünde durdu ve ağacın dallarından birini tutup sıktı.Ağacın bütün yaprakları bir anda dökülmüştü.Elini daldan hızla çekti ve arkasına döndü.Ah burada da mı?!
Cassandra Xénia Valérie
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Cassandra Xénia Valérie

En Belirgin Özelliği : Sezgisel gücü
Kediniz : Lola

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 92
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Beni Rahat Bırak ! Empty
MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bırak !   Beni Rahat Bırak ! I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 6:30 pm

Cassie Brandon' a haddini bildirmek için peşine takıldı. Hızlı adımlarla yürüdü. Brandon'u gördü koruluğa doğru koşuyordu. Sessizce onu takip etti. Arada takip edildiğinin farkına varacak diye ağaçların arkasına saklana saklana yürüyordu. Bu çocuğun derdi neydi? Cass niye onu takip ediyordu ki. Tanımadığı biri için. Buna gerek yoktu. Brandon durduğunda Cass da durmuştu yorulmuştu. Elini beline götürüp derin derin nefes aldı. Mavi gözlerini Brandon'a doğru dikti. Yine ne yapıyor bu çocuk? diye düşünmeden edemedi. Brandon ağaçlardan birine dokundu. Ağacın dalları kopup yere düştü. Yaprakları solmuştu. Brandon ağacı öldürmüştü. Gözleri ve ağzı şaşkınlıkla açıldı. Brandon onu farketmiş olmalı ki arkasını döndü. İçinden Ah burada da mı? dediğini duydu

"Evet burda da" diye mırıldandı. Sonra sesli şekilde düşündüğü için alt dudağını ısırdı. İçinden Brandon' un onu duymamış olmasını diledi
Misafir
Misafir
Anonymous

Beni Rahat Bırak ! Empty
MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bırak !   Beni Rahat Bırak ! I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 6:39 pm

"Evet burda da" diye mırıldandığını duydu Cass'in.Bu kızın derdi neydi anlayamamıştı.Madem ondan uzak durmasını istiyordu neden onu takip ediyordu?Ve onu nasıl duymuştu...
"Sen düşünceleri duyabiliyorsun."dedi sadece.Özel gücünü anlamak onun için zor olmamıştı."Eski" güçlerinden biriydi özel güçleri anlayabilmek. "Neden peşimden geldin?Maden senden ve arkadaşlarından uzak durmamı istiyorsun neden buradasın?"
"Seni takip etmiyordum !"diye tısladı Cass.Ama yalan söylediği çok belli oluyordu.Brandon yarım ağızla gülümsedi.
"Bu yüzden nefes nefesesin değil mi?"Sesi alaycıydı.KOnuşmaya devam etti. "Gördüğün gibi -ağacı gösteriyordu- buraya gelmem benim için daha kötü oldu.Sanırım eski güçlerime yeniden kavuşuyorum."Cass'in gözleri faltaşı gibi açılmıştı bu sözler üzerine.Derin bir nefes aldı ve konuşmaya başladı.
Cassandra Xénia Valérie
Cassandra Xénia Valérie

Rpg Gücü

Beni Rahat Bırak ! Empty
MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bırak !   Beni Rahat Bırak ! I_icon_minitimePtsi Şub. 22, 2010 6:49 pm

"Gördüğün gibi -ağacı gösteriyordu- buraya gelmem benim için daha kötü oldu.Sanırım eski güçlerime yeniden kavuşuyorum." Bu çocuk gerçekten tehlikeliydi. Ama Cass tehlikeyle oynamayı severdi.

"Ben.."- derin bir nefes aldı-"Ben bilmiyorum." dedi. O kadar kısık sesle söylemişti ki kendi bile zor duydu. "Sen tuhaf birisin" dedi. Bir yandan tek ayağını otlara sürtüyordu. Brandon çok ilginç biriydi. Ve Cass ondan korkmuyordu. Onun istediği sadece arkadaşlarından uzak durmasıydı.
Misafir
Misafir
Anonymous

Beni Rahat Bırak ! Empty
MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bırak !   Beni Rahat Bırak ! I_icon_minitimeÇarş. Şub. 24, 2010 6:57 pm

“Bana bilmediğim bir şey söyle.”dedi gözlerini devirerek.Brandon Cass’in tehlikeyi sevdiğini düşünüyordu.Yoksa onu buraya kadar takip etmezdi , birçoğu edemezdi. “Her neyse.Gitmem gerekiyor yerleşmem lazım.Ayrıca oda arkadaşımla tanışacağım.”Yine yalnız kalamıyorum yani.Cass’e –gerçekten içten bir şekilde-gülümseyip ona doğru yürümeye başladı.Yanından geçerken ondan biraz daha uzaklaşmıştı.Her ihtimali düşünmesi gerekiyordu.Nedenini bilmese de gücünü istemiyordu kimsenin.Normalde bu güç karşısında herkesin gözü dönebilirdi ama Brandon’ınki dönmüyordu.Brandon bunları düşünürken –ve Cass’den uzaklaşırken- omzunda gerçekten de sıcak bir el hissetmişti.Tanrıça aşkına deli misin sen?!Hızla arkasını döndü ve peşinden gelen Cass’den bir adım uzaklaştı.

“Brandon sakin ol bir şey olmadı seni hala duyabiliyorum.”Brandon duyduklarına inanamıyordu.Daha önce bu hiç olmamıştı.Ama Cass haklıydı.Brandon onun gücünü almamıştı.

“Ne yani sen de mi kalkansın?Ah…Bunu düşünmeyeceğim.Ben gidiyorum !”dedi sinirli bir sesle ve oradan hızla uzaklaştı.

Cassandra Xénia Valérie
Cassandra Xénia Valérie

Rpg Gücü

Beni Rahat Bırak ! Empty
MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bırak !   Beni Rahat Bırak ! I_icon_minitimePerş. Şub. 25, 2010 3:41 pm

"Brandon dur lütfen!" diye bağırdı arkasından. Ona dokunduğunda hiç bir şey olmamıştı bu güzel bir şeydi. Hiç bir şekilde zarar görmemişti. "Kalkan falan değilim ben. Neden böyle oldu bilmiyorum" dedi. Ama içten içe seviniyordu. "Brandon yoksa özel gücünü mü yitiriyorsun?" dedi Cass. Sesinde alay tınısı vardı. Brandon sinirlendikçe Cass onun daha fazla üstüne gitmek istiyordu. Bir kahkaha patlattı. Brandon sinirle yüzünü ona doğru dönüp hızlı bir şekilde Cass'a doğru yaklaştı. Cass' ın gülümsemesi yüzünden silinir gibi oldu.
Misafir
Misafir
Anonymous

Beni Rahat Bırak ! Empty
MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bırak !   Beni Rahat Bırak ! I_icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 2:52 pm

"Brandon yoksa özel gücünü mü yitiriyorsun?" dedi Cass. Sesinde alay tınısı vardı.Belasını arıyor gibiydi.Brandon hızla arkasını döndü ve ona doğru yürümeye başladı.Cass'in yüzündeki alaycı gülümseme yavaş yavaş siliniyordu.
"Bana bak Cassandra.Siz bana bulaşmayın ben de size tamam mı?Sana özel gücümün gitmediğini gösterebilmek için neler vermezdim ama inanılmaz bir şekilde sana bir şey yapamıyorum.Ama bu başka bir şekilde yapmayacağım veya yapamayacağım anlamına gelmez ! Benle dalga geçecek olursan iki kere düşün...Sana istediğimi yapabilecek kadar özel gücüm olacak en yakın zamanda."Sesi buz gibiydi.Bir an Cass'in boğazına sarılmayı düşündü ama bunu yapmadı.O bir şey demeden hızla oradan uzaklaştı.Ne uzun bir yıl olacak ama...

Out: Sevde ben artık burada değilim tamam mı?Yaz ama beni konuşturtma xD
Cassandra Xénia Valérie
Cassandra Xénia Valérie

Rpg Gücü

Beni Rahat Bırak ! Empty
MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bırak !   Beni Rahat Bırak ! I_icon_minitimeCuma Şub. 26, 2010 7:19 pm

Brandonun söylediklerine Cass kahkaha atarak karşılık verdi. Kahkahaları korulukta yankılanmıştı. Bu çocukla uğraşmak son derece eğlenceli olacak Cass için. Brandon' un özel gücü Cass'a zarar verememişti. Bu harika birşeydi. Brandon uzaklaştığında Cass hala kendi kendine gülüyordu. Bu sözlere kızması gerekirken sözler onu güldürmüştü. Onu takip etmesi tam bir salaklıktı. Cass için yeni çocuklarla uğraşmak her zaman eğlenceli olmuştur hele ki yakışıklılarsa... Saçlarını umursamazca savurup yatakhanenin yolunu tuttu.
Pierretta Scylla
Admin / Kırmızı Çaylakların Yüksek Rahibesi
Admin / Kırmızı Çaylakların Yüksek Rahibesi
Pierretta Scylla

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

Beni Rahat Bırak ! Empty
MesajKonu: Geri: Beni Rahat Bırak !   Beni Rahat Bırak ! I_icon_minitimePerş. Mart 04, 2010 10:35 pm

Rp Bittiğine Göre Konu Kilit... Arrow

Beni Rahat Bırak !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Beni Rahat Bıraksanız?
» Beni Benimle Bırak (Manga)
» bırak ayakların seni doğu duvarına getirsin...
» Lütfen Beni Anla
» ~~Yokluğundu beni öldüren ey sevgili~~