House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ)

4 posters
YazarMesaj
İsim İsimsiz
Yeni Üye
İsim İsimsiz

En Belirgin Özelliği : yalan veya doğru sölendiğinde hissedebilmem
Kediniz : ;

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 72
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +10

ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ) Empty
MesajKonu: ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ)   ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ) I_icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 9:00 pm

" koş Emile koş " Jasper 'ın sesi netliğini kaybediyordu .Ben atın yularını daha sıkı kavrayıp hızla vurdukça, Pita' nın kalp atışlarının hızlandığını hissedebiliyordum .Brendın sarayının göğe yükselen kulelerini görmeye başlamıştım.Aklım Jasper 'daydı . Şimdi ne haldeydi?.Aramızdaki bağın gittikçe kuvvetlenmesi beni sevindiriyordu ama ondan uzaklaştıkça gücümüzün azaldığının farkındaydım. Brendın sarayının kapısında duran muhafızın yüzündeki ifadeye aldırmadan "kapıları aç " diye bağırdım .Sarayın görkemli beyaz kapıları aralanırken aklımda krala söyleyeceklerimi tasarlamaya başlamıştım .Sevgili atım Pita ' dan ayrıldım , gücüm gittikçe azalıyordu .Jasper çok yorulmuştu bunu hissediyordum .Kralın olduğu büyük harem oldukçe yüksek sutunlardan oluşan kasvetli bir yapıydı .Hizmetkarların şaşkın bakışları arasından kralla konuşmak üzere hızlı adımlarla merdivenleri çıkıyordum .Kralın baş hizmetkarı bana kapıyı gösterdi , ve içeri girdim .Burası kralın kaldığı büyük odaydı. Kralı selamladıktan sonra sözlerim ağzımdan bir çırpıda çıkmıştı .Hızlı olmam gerekiyordu .
- " Saygıdeğer Kral .Ordumuz çok yoruldu ve ne yazıkki büyük haser verdik .Bu savaş durdurulmalı ,bize yardım edebilirsiniz.Ordunuz Karanlık Kralın oluşturduğu orduya karşı savaşabilir .Atalarımızın ülkenize yapmış olduğu yardımları hatırlatarak sizden yardım etmenizi istiyorum Ülkem adına ." Sözlerim ağzımdan bir çırpıda çıkmıştı .Kral Elador ' un yüzündeki donuk ifade umutlarımın tükenmesine sebep olabilirdi.Aklımdan geçen binbir türlü olumsuz düşüncenin arasına Elador ' un en sadık muhafızı Carlis 'e söylediği iki çif söz aniden dalı verdi. - " Orduyu hazırla " Kalbim yerinden çıkcak gibiydi.Jasper ' ın yaşadığım heyecanı hissettiğini adım gibi biliyordum .Çünkü biz ikizdik. Ailelerimiz , bedenlerimiz ,isimlerimiz hatta cinsiyetimiz bile farklıydı ama Jasper 'la kalplerimiz birdi .Ruhlarımız ikiz doğmuştu.Birbirimize bozulmaz bir mühürle bağlanmıştık.Bu sadece bize özel bir şey değildi .15 yaşına gelen her orf 'a olduğu gibi ikizimizle eşlenmiştik .Bunun hem iyi hemde kötü yanları vardı .Jasper 'ın hissettiği herşeyi hissediyordum ,aklından geçen herşeyi anlayabiliryordum.Yanyaneyken her zamankinden daha güçlü oluyorduk.Eğer ikizlerden biri ölürse diğeri ona yaşam şansını verebilir bu orf ikizlerinin yaşam kuralı. Başında Jasper'ın ikizim olduğunu öğrendiğim an " neden o ?" dedim Çok konuşmuşluğumuz yoktu .Yakın çevremdeki bütün kılzar onu çok beğeniyorlardı .Bense nötürdüm .Ama Jasper ' ı tanıdıktan sonra- hemde ona bu kadar yakınken -kötü biri olması imkansızdı . Benim yerimde Jasper'la ikiz olmak isteyen okadar kız vardı ki . Bu biraz hoşuma gidiyordu kıskanılmak .Bir an eskileri hatırlayıp gülme şansım oldu ,ama düşünmem gereken büyük bir derdim vardı : SAVAŞ...
...
Brendın muhafızları oluşturulmuş olduğu orduyla birlikte saraydan ayrıldık . Ben baş muhafız Carlis in yanında ilerlemekteyim . Çok hızlı olmamız gerekiyor .Uzun zamandır Pita bu kadar hızlı koşmamıştı . Büyük ormana doğru girdik .Savaşçıların gayretle birşelen nidalarını duyabiliyordum kılıçların sesleri ürkütücüydü. Ne durumdaydık ?.Bir an önce ulaşmak istiyordum .Bir ara Carlis' in bana baktığını fark ettim gözlerim ona çavrildiğinde sıcacık gülümsmesiyle karşılandım .İçimi ısıtmıştı bana güven veriyordu .Hemde böyle bir durumda ırkımı sonlandırmak isteyen kara kralla savaş ortamındayken ordusuyla güven vermekteydi .Yoksa kalbi inen bir enerjisi yoktu , Ben öyle düşünmekteydim.savaş alanına ulaştığımızda muhafızlar hızla hücüm pozusyonuna geçtiler bense etrafımda olanları görünce bir anlık şok yaşadım jasper ı bulmam lazım diye kendimi toparladım .Bir ses arkama bakmamı söyliyordu .arkama dödüğümde sol koluma bir ağrı saplandı ve jasper ı gördüm yere düşmüş bana bakıyordum sol kolundan yaralanmıştı yanına doğru koştum. Gözleri gülümseyişteydi .dudaklarından süzülen fısıltılara kulak verdim “ başardın “ diyordu. bende ona karşılık verdim “başardım “dedim “her şey sona erdi”.

Gerçektende başarmıştık .Brendın muhafızları sayesinde .onlara minnet borçluyduk .savaş alanında bir çok ceset vardık karanlık ordu büyüzk zarar vermişti. Bizde kötü durumdaydık ama en azından çabuk toparlayacak durumdaydık. Jasper uyuyordu ben onun yattığı sedyenin yanındaki hasır sandalyede oturuyordum omuzumlarımdan aşağıya inen yorgunluğa hapsolmuştum gittikçe içine çeken bir yorgunluktu bu . Gözlerim biraz ötemde askerleri toplamış dönüş hazırlıkları yapan Carlis 'e gitti .Ona teşekkür borcum vardı .Hemen yerimden kalktım kalın yorgunluk postunu üstümden atmaya çalışarak yanına gittim .Yanına vardığımda yorgun yüzünü gördüm bana bakan iki çift donuk gözle karşılaştım .Oda yorgundu her haliyle belliydi .Derin bir nefisi ciğerlerime hapsettim ve konuşmaya başladım . “Büyük başarı sağladınız ,çok teşekkür ederim sizlere . sizi ve saygıdeğer Kralınızı ülkemize davet ediyorum sizler için büyük bir şölen düzenleyebiliriz. Eğer kabul ederseniz ülkemize döndüğümüzde size haber verilecektir. Gerçekten çok teşekkürler sayın Carlis . “ bana yalnızca Carlis de Kralın emiri üzerine buradayız .Atalarırınızın ülkem adına yapmış olduğu büyük yardımların karşılığı olarak görünüz lütfen .Teklifinizi Kralıma ileteceğim güvenliğinizi sağldıktan sonra ülkemize geri dönmemiz gerekiyor Madam izninizle madam .” bana ne olduğunu bilmiyorum .Bu duyguları daha önce yaşadım mı hatırlayamıyorum.Karnıma kelebekler kaçmış olmalı. İçimde pır pır ediyorlar ve ben bunu engelleyemiyorum. Bunun adı nedir ? Beğeni mi, hoşlantı mı aşk mı ?Her neyse beni içine çektiği kesin daha önce fark etmediğim şeyler fark ediyorum gözlerim daha dikkatli .Yüzü, yüzü nekadar da güzelmiş . Keskin yüz hatları siyah saçları sanki çizilmiş gibi olan pembe dudakları oda ne gamzesimi var şu güldüğün de yanağında oluşan çukurluk .kendimi topamalıyım .Bu düşündüklerimi jasper da düşünüyor unutma.Arkamı döndüğüm gibi bana gülümsyen ve sinsice bakışlar atan çehresyle karşılaşıyorum .Ona kötü kötü bakıyorum evet anladı her şeyi biliyor aman ne güzel yanına gitmem gerek ama gitmiyorum bana uzatacağı çok soru var onları yanıtlamak istemiyorum .Bir an önce evime gitmek istiyorum….

Savaştan sonraki 15. gün yatağımdayım hiç kalkmak gelmiyor içimden ve öylede oluyor kalmıyorum ama rahatlığı annemin sesi bozu veriyor “ Emilie Kraliçe seni istiyormuş hemenn kalkl“ . yatağımdan fırlıyorum emir büyük yerden gitmek gerek . kilerin yanındaki küçük banyoda ellerimi yüzümü yıkayıp belime kadar uzanan kahverengi saçlarımı tarıyorum…En sevdiğim elbiselerimden biri bordo arkadan pileli elbisemi giyiyorum .Saçlarıma küçük çiçekleri olan demirden tacımı takıyorum.Hazırım bakımlı olmam şarttı huzura çıkacağım büyük muhafız avox un kızı güzel gözükmeli.akıla davet geliyor birden carlisi tekrar görebileceğim büyük davet…Kraliçenin odasından ayrılırken yarınki şölen için kalbim küt küt atmakta .Çok güzel olmalıyım .Bu bir gecelik bir şey değil . Kral 4 uzun gün burada kalacak .Carlis 'in kalması da muhtemel.Hazırlıklar tam gaz ilerlemekte . Savaşın etkileri ortadan kalkmış olan güzel ülkemde her mekan düğün yeri gibi … Her şey hazırdı bu hazırlığımızın sebepleri ortalarda yoktu .Onların gelmesini dört gözle bekliyordum nedeni malum .İçimi ısıtmaya başlayan bu yangını daha da alevlendirmek istiyordu bir yanım .Ama ölçülü olmam gerektiğini bilmekteydim zaten önce açılma cesaretini de bulamıyordum.Bu düşüncelerimin arasında ince bir ses hipnoz olmuş beynimi dünyaya geri döndürmeye yetti .”geliyorlarrr” kalbimin hızlandığını hissediyorum hemen eve giriyorum aynanın karşısına geçip son kez kendime bakıyorum Üzerimde gülkurusu topuklarıma kadar uzanan arkadan pileli hafif kabarık bir elbise var .Saçlarım salık önümdeki kahkülleri toplamakla salmak arasında halen kesin bir yargıda değilim .Ayakkabılarım hafif topuklu, daha uzun göstermekte beni .Son bir kez daha aynadaki görünüşüme baktıktan sonra derin bir nefes hapsediyorum ciğerlerime , hazırım artık .Dışarı atıyorum kendimi herkes hazrlanmış masalara oturmuş sanki sadece tek ben ayaktaymışım gibi hissediyorum kendimi. Gözlerim Carlis 'i aramaya koyulmuş ve buluyorum avımı .Kraliçenin bulunduğu büyük özel masya oturmuş elinde kadehiyle kraliçenin yapacağı konuşmayı beklemekte .Hepimiz pür dikkat kesiliyoruz .Kraliçe konuşmasını bitiriyor ve eğlencenin başlamasına start veriyor. Yerimden kalkıyorum pastaların bulunduğu büyük masaya doğru yol alıyorum. Masada çeşit çeşit pasta var ben frambuazlısını seçiyorum .Tam kesip te tabağıma koymaya hazırlanırken mamamı ,arkamdaki bir sesin kanımın hızla pıhtılamasını sağlıyor.” Madam farambuazlıdan eminmisiniz? ” sorusu kafamı allak bullak ediyor . Ne cevap vereceğimi düşünürken sakin olmam için kendimi uyarıyorum .” Hoş geldiniz” deyiveriyorum. “hoş bulduk “ diyor yüzündeki geniş gülümsemeyle “Nasılsınız “ diyorum .”Teşekkürler ,sizi bulmam zor olmadı” diyor.Şaşırıyorum böyle söylemesini hiç mi hiç beklemiyordum “Nasıl buldunuz beni? “ diye soruyorum “Zor olmadı etrafta parlayan bir tek siz vardınız “ cevabını alıyorum Yüzüm kızardı eminim teşekkür ederim diyemeden biraz yürüyebilir miyiz teklifiyle irkiliyorum tamam dercesine başımı sallıyorum .Meydandan uzaklaşıyoruz küçük derenin oradaki çimenliklerdeyiz.Neden buraya geldiğimizi nasıl söze başlayacağını neler konuşacağımız çok merak etmekteyim.”Emilie” diyor nasıl heyecanlıyım ellerim terliyor .”efendim” dercesine yüzüne bakıyorum.” Uzun zamandır seni düşünüyorum .yani seni ilk gördüğümden beri “ yüzünde küçük bir gülümseme sözlerini seçerek söylüyor belli biraz duraksıyor.”bir çok kızda arayıpta bulamadığım taraflar var sende “ pür dikkat dinliyorum ama gözlerimi yere gömüyorum birden daha fazla bakmaya takatim yok.Bir el çeneme ilişiveriyor hafifçe tutup yukarı kaldırıyoR gözlerimin içine sıkıca bakıyor “Seni seviyorum emilie “ söylediklerine kendiside inanamıyor sanki gözlerini kaçırıyor benden tam zamanı olduğunu düşünmekteyim cevabımı patlatıveriyorum elleri ellerimde “Bende seni düşünmekteyim ,hemde her gün “ bunu ben mi söyledim inanamıyorum gülümsemesi artıyor “bende seni seviyorum Carlis “ işte büyük lokma çıkıverdi ağzımdan sıkıca kucaklıyor beni onun savaşçı iri kollarında küçücük kalıveriyorum..”sana anlatacağım çok şey var “ diyor kulağıma “ben de” diyorum .Çimenlere oturuyoruz uzunca bir sohpet başlıyor aramızda o bana anne ve basını küçük yaşta kaybettiğini daha sonra muhafızlar arasına kaydını yaptırdığını vede kralın yanında nasıl yükseldiğini anlatıyor. Bende ona
Ailemi babamında büyük bir savşçı olduğunu ve yakın zamanda kaybettiğimiz anlatıyorum saçlarımı okşuyor hüznümü paylaşıyor benimle .Havayı yumuşatmak için Jasper'ı anlatıyorum aramızda olan bağı anlatıyorum zaten haberi var durumdan ,normal karşılıyor Oysa ben kıskanır düşüncesiyle bakmaktaydım yüzüne ..Jasper' ında annesini ve babasını küçük yaşta kaybettiğini öğrenince sanki onun yerine kendini koymuşçasına durgunlaşıveriyor .Onu dünyaya döndürmek için ellerinden tutup havaya kaldıryorum hava kararmaya yüz tutmuş meydana gitmeliyiz eğlence bizi bekliyor . El ele ilerliyoruz, meydana geldimizde Carlis elimi bırakıyor kulağıma eğilerek “Kral'ın yanına gidiyorum ,bir yerlere kabolma küçük fare “ diyor yüzünde eksik olmayan tebessümüyle uzaklaşıyor yanımdan .Onun yerini Jasper alıveriyor .”Bakıyorum pek yakınsınız açıldınız birbirinize herhalde demek ki oda senden hoşlanmaktaymış savaşırken gözlerini senden alamamış olsa gerek şanslısın kızım sen ..” diyor “Evet konuştuk daha doğrusu ilk itiraf ondan geldi ne bu tavır ikizini kutlamayacak mısın ?” diyorum “ Tebrikler” diyor ve yanımdan uzaklaşıyor. Anlam veremiyorum bu sözlerine imalı lafları iğneleyici bakışları rahatsız ediyor beni. Onu tanımasam sanki, bana aşık diyeceğim .sözleri sanki aşk acısı çeken birine ait gibi .Arkasından bakakalıyorum.biraz kendimi dinlemek istiyorum ilerideki tahtadan bankların yanına gidiyorum boylu boyunca uzanıyorum üzerine gökyüzü çok güzel yıldızlar sanki yere inmek için hazırlık yapmaktalar .. Bugünü düşünüyorum Jasper’ ın az önce dediklerini , Carlis’ i ve yaşadıklarımızı .bir rüyadayım sanki .Birden kararıveriyor rüyam Kral ve onun ordusu bana doğru ilerlemekteler . Yakında tekrar saldıracaklarından eminim ve bu sefer önceki gibi olmayacağını biliyorum ..Rüyamdan –gerçi rüyamı kabus mu belli değil – Carlis beni çekip kurtarıyor . Biricik kahramanım .Ellerinde çiçek demeti bana uzatıyor .Teşekkür ediyorum bu gece hiç bitmesin istiyorum ama nafile her gecenin bir sabahı vardır …….

3 gün sonra kral Elador misafirlikten memnun ama gitmeleri gerek. Carlis ‘in burada olduğu günler onu annemle tanıştırdım çok sevdi Carlis’ i .Gitmeden evvel son bir kez ilk buluşma yerimize gidiyoruz .Bana birazdan yanından ayrılacağını ama sık sık beni görmeye geleceğini hatta bir ziyaretinde beni temelli alıp götüreceğini söylüyor .Bu evlilik demek .karnıma bir sızı düşüyor .annem, Jasper , onlardan ayrı kalmak istemiyorum .Düşüncelerimi silip Carlis’ e beni hatırlaması için her zaman yanımda taşıdığım kolyeyi veriyorum .Alıp takıyor boğazına ,bu kolye onun için önemli bunu bana hissettiriyor .Ve uğurluyorum onu kralın arkasın el sallıyor bana ….

Carlis olmadan geçirdiğim 5. gün . saat 11.30 pencereleri açıyorum içeriye temiz hava girsin diye. İçim nedense huzursuz .Bir tuhafım bugün annem mutfakta kahvaltı hazırlamakla meşgul .Jasper ‘la en son 2 gün önce konuştum bana karşı çok soğuktu bu durumdan hiç hoş değilim ..
Pencereden dışarıya bakıyorum her Pazar günü dışarıya küçük tezgahlar kurular en taze meyve ve sebzeler satışa çıkar . Bu günü seviyorum .Genellikle annemle alışveriş yaparız .Kalabalık bir ortam olsa da sıcak ve samimi herkes . Kahvaltımız yapıyoruz annemle. o pazara çıkmak için hazırlanıyor, bende odama gidiyorum Dolabımı açıyorum, tam o sırada acı bir çığlık duyuyorum dışarıdan .At sesleri duyuluyor .İnsanların bağırışları ,aklım bulanıyor .Birden pencereye gidiyorum .Karanlık kralın askerleri saldırmışlar .tam bir savaş alanına dönmüş ortalık 2 dakikada .Babamın kılıcını aldığım gibi dışarı fırlıyorum anneme bağırıyorum “ Dışarıya çıkma ,saklan “ annemin acı seslenişi beni derinden yaralıyor “ Emilie gitme “ Dışarıya çıktığımda önüme gelen düşmana savuruyorum kılıcı babamdan aldığım savunma derslerinin yararını işte şimdi görüyorum .birkaç kişiyi haklıyorum .Jasper geliyor yanıma .Ondan güç alıyorum birden hızla gelen topluluğa
gözüm ilişiyor. Bandın muhafızları gene imdadımıza yetiştiler .
Carlis ‘i görüyorum uzaktan, o da bana bakıyor ciddi bir tavırla koşuyor yanıma doğru tam o sırada sineme doğru saplanan okla nefesim kesiliyor .Carlis ‘e bakarken ,yanımda biten düşman geçiriyor bana öldürücü darbeyi .yere düşüyorum jasper ın bağırışını duyar gibiyim “Emilie “ Carlis kollarına alıyor beni elleri yaramın üzerinde oku çıkarıyor sinemdem . Elleri yüzüme gidiyor kayıtsızca bakıyorum son nefesimi verirken yüzüne .”Emilie bırakma beni seni yeni bulmuşken dayan . lütfen Emilie dayan sevgilim “ gözyaşları yüzüme düşüyor .Şu anda istediğim tek şey dayanmak -onun için dayanmak- ama yapamıyorum.Tutunduğum hayat ipi kesildi ve ben uçurumdan aşağıya düşmekteyim.Göğsümde açılan yara çok büyük ve kan kaybediyorum .Son bir gayretle kaldırdığım elim Carlis in yüzüne gidiyor, göz yaşlarını siliyorum ama daha fazla dayanamıyorum ,düşü veriyor elim.Ölümü bir tek babamı ona teslim ettiğim zaman düşünmüştüm.Acı vermişti bana şimdi ise huzurlu ve kolay yüzünü göstermekte .Daha fazla dayanamıyorum teslim oluyorum ölümün kollarına .Bu dünyada ruhumu bırakıyorum Jasper ‘a ve kalbimi de Carlis ‘e .Öbür dünyada babama kavuşma arzusuyla son sözlerimi söylüyorum benim için gözyaşı döken Carlis’ e “ Seni seviyorum hoşça kal aşkım” ve gömüyorum gözlerimi karanlığa ,duyduğum son şey Carlis ' in çığlığı oluyor “Emilie hoş çakal aşkım” ve sonsuza kadar ayrılıyorum kollarından .Bir boşluktayım düşüyorum derinliklerine uçurumun, yanımda Jasper beliriveriyor birden, ellerimden tutuyor “ Ruhum ruhundur Emilie hayatım da ,ben olmayacağım yanında dikkatli ol oralarda”. Uzaklaşıyor yanımdan, bir el sanki kurtarıyor beni uçurumdan ve önümdeki sis perdesi kalkıyor .Her şey çok net artık, sesler daha duyulur şekilde kulağıma çarpmakta .Gözlerim aralanıyor tekrar döndürülmüş olduğum dünyaya ..Carlis karşımda yaşadığıma inanmak isteyen gözlerle bakıyor gözlerime “Emilie iyi misin ,iyi misin bitanem ses ver bana lütfen “ ağzımdan dökülen tek şey “Jasper hayatımı kurtardı” oluyor.

En son moorteem tarafından C.tesi Mart 13, 2010 9:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
İsim İsimsiz
Yeni Üye
İsim İsimsiz

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ)   ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ) I_icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 9:03 pm

MERHABA ! ARKADAŞLAR BAKALIM HİKAYEMİ BEĞENİCEKMİSİNİZ ? DEVAMI VAR DAHA SONRA YAZACAĞIM .GÖRÜŞLERİNİZİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ)   ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ) I_icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 10:39 pm

Şeymacım ben meltem de hikayenin tamamını yazman gerekiyor :S
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ)   ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ) I_icon_minitimeÇarş. Mart 03, 2010 11:02 pm

Eğer puanlatmak için eklediysen hepsini yazman gerekiyor.. Yok eğer herkes okusun diye eklediysen onun yeri burası değil...
Cassandra Parker
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Cassandra Parker

En Belirgin Özelliği : Hırçınlığım ve Zekam
Kediniz : ne kedisi ya köpeğim var benim..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80

MesajKonu: Geri: ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ)   ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ) I_icon_minitimeC.tesi Mart 06, 2010 8:40 pm

Şeymacım ben dilara hikayenin tamamını yazsana gayet güzeldi. Laughing
İsim İsimsiz
Yeni Üye
İsim İsimsiz

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ)   ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ) I_icon_minitimeC.tesi Mart 13, 2010 10:06 pm

Hikayenin devamını yazdım uzun bir aradan sonra puanı merak ediyorum .bu arada yazana kadar canım çıktı Rolling Eyes
Pierretta Scylla
Admin / Kırmızı Çaylakların Yüksek Rahibesi
Pierretta Scylla

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ)   ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ) I_icon_minitimePaz Mart 21, 2010 9:45 pm

İlk önce Rp İlahi bakış açısı olarak 3.Şahıstan yazılır. Sen ise 1.Şahıstan yazmışsın. Akıcılığı yerindeydi. Hatalrın çoktu. Kurgu ise güzeldi. Renklendirme gözümü çok yordu. Daha sadelik kullanılabilirdi.

Özel karakter olmayacaksanız Rütbe?
Pierretta Scylla
Pierretta Scylla

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ)   ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ) I_icon_minitimeÇarş. Nis. 21, 2010 6:06 pm

Rütbeyi Pm yolu ile bilidiriniz.
Konu Kilit.

ikiz :bedenleri farklı ruhları bir. (DEVAMI GELDİ)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» New Moon'un Farklı Sonu
» Elwivan geldi :)
» Sıkı kız geldi!!
» Racheal geldi.....
» Selam =) Defne de geldi :D