House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aşkoskop....

YazarMesaj
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Aşkoskop.... Empty
MesajKonu: Aşkoskop....   Aşkoskop.... I_icon_minitimePaz Mart 07, 2010 12:09 pm

Aşkoskop.... 65838

Aşkoskop Kendinizi ve Sevdiğiniz Kişiyi Anlamak İçin Muhteşem Bir Rehber

Beni seviyor mu?
Onu terk etmeli miyim?
Onunla ruh eşi miyiz?
Aşkımız uzun süreli mi?
Aşkımızı sürdürmek için ne yapmalıyım?

Horoskop, astrolojik burcunuza göre sizin kişisel özelliklerinizi tanımlıyorsa Aşkoskop da bu tanımı birbirine âşık olan burçlara dayanarak yapar. Astrolojinin görüş açısından her iki burca bakarak tutku düzeyleri, arkadaşlık, yaşam tarzı uyumu, duygusal mayınlar ve sadakat de dahil olmak üzere bir ilişkinin tamamını inceleyebiliriz. Aşkoskop puanınız, ilişkinizde işe yarayan ve üzerinde çalışılması gereken noktaları belirlemenize yardımcı olacaktır.
Sizi partnerinize sürükleyenin ne olduğunu bilmek ister misiniz? Ya da partnerinizin en iyi yönlerini nasıl ortaya çıkaracağınızı? Mark, bu yolu sizin için, bir psikoloğun ve astroloji uzmanının bilgeliğiyle esprili ve basit bir dille çiziyor. Bırakın Aşkoskop sahip olduğunuz ilişkiyi geliştirmenizde ve istediğiniz ilişkiye kavuşmanızda size yardım etsin.

Bu kitabı, aşk yolculuğunuza yön gösterecek kendi kişisel GPS cihazınız olarak kabul edebilirsiniz.

Aşkoskop....
1 sayfadaki 1 sayfası