House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

~Amy Clare~

+21
Meredith Dexter Dimly
Dylan Summer
Mesecina Despared
Serenity Lilith Athena
Dan Humphrey
Shika Yei Iva
Jeanne d'Arc
Arianna Lucy Warren
Goo Hye Sun
Melinda Rose Gloom
Cassandra Parker
Amanda Sylise
Eliesha Cassandra Charles
Erin Bates
Johanna Rachelle Morgan
Loquisha Meredith O'Dowd
Arinna Jessica Elenora
misafir5
Svetlena Xenoisse
Aurnia Lilith Connolly
Amy Clare
25 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimePaz Mart 14, 2010 2:31 pm

~Amy~

* Genel Bilgilerim *

~Amy Clare~ F62851c1

Adım Amy.17 yaşındayım ve gece evine New York / Manhattan'dan geldim.
Bu yıl gece evinde 4.yılım yani vampir olmama az kaldı ~Amy Clare~ Icon_biggrin
Ruhsal halime gelnce sinirli bir yapım vardır. Bu yuzden kola kolay arkadaş edinemem. Aslına bunun bir nedenide insanlara güvenmediğim için. Ama arkadaşım olan kişilerle de çok eğlenirim . Bambaşka bir Amy olurum onların yanında .Sevmediğim kişilerle ve kendini kanıtlamaya çalışan kişilerle çok güzel dalga geçerim. Hatta bu konuda çok acımasız olduğumu bile söylüyorlar.
Gece evine ilk başladığımızda tesadüfen 3 müz arkadaş olduk . Cassandra ,amanda ve ben . Ve bu 3 kişilik grubumuzla okulun en popüler ve acımasız kızları arasında geldik

Dış görünüşüme gelince;
Kendime ait bir giyim tarzım vardır kimseyi taklit etmem veya fikrini almam. Biraz seksi , biraz nıormal bazende çok sıradan giyinirim . Ama her halimle dikkat çekerim

Ailem'e gelince de benim bu yapımı beğenmiyorlar. Giyim tarzımdan tutun da insanlarla ilişiki kurmama kadar benim tam bir yabani olduğumu ve onlara yakışmadığımı ileri sürüyorlar. Aslında bunu pekde taktığım söylenemez. (:

* Fiziksel Özelliklerim*

~Amy Clare~ Ff2b1a34

* Siyah dalgalı uzun saçlar

* İri kahverengi gözler
* Pürüzsüz ve tam vampire yakışıcak şekilde beyaz bir ten
* 1.69 boylarında , 53 kilo

* Sevdiğim Şeyler *

~Amy Clare~ E6d2395f

* Kitap okumak (en sevdiğim serileri tekrar takrar okurum)
* Müzik dinlemek
* Film İzlemek özellikle de gerilim filmleri
* Güneşlenmek (Artık bunu yapamıyorum) ~Amy Clare~ Icon_sad
* Yemek yemek (Cassandra bana yemek yerken artık yeter diyor )

* Fotoğraf çekmek
* Ormanlık alanda yürüyüş yapmak
* Alışveriş yapmak ( Özellikle topuklu ayakkabı almak

* Sevmediklerim *

~Amy Clare~ D5f65e04

* Yalandan feci şekilde nefret ederim.Yalan söyleyen insanları da anlayamam karşısındaki insanları neden kandırdıklarını
* Kendini beğenmişlikten ve böyle davrananlarıda hiç sevmem
* Yağmurdan özellikle nefret ediyorum.Ben güneş insanıyım ama doğam gereğince artık yağmuru sevmem gerekiyor .

Özel gücüm :

Ateş Elementi:

~Amy Clare~ Fire_element
Hani insanların vücudunda yada kişiliğinde karakterine uygun bir şeyler olur ya benim özel gücümde bende bunu ifade ediyor. Ateş elementi benim için biçilmiş kaftan. Nyx’ın bana bu gücü vermesiyle hayatımda ki çoğu şey değişti.İlk olarak onun gözündeki önemimi anladım , herkes tarafından sayılan birisi oldum ve benim için en önemlisi olan ona olan güvenimi sağlamlaştırdım. Haytaımda en çok sevdiğim şeylerden birisi oldu elementimle oynamak. Ken-dimi daha güçlü hissetmeye başladım,daha korunaklı ve daha seçkin

* Iconlar *

~Amy Clare~ 2ac55c7d
~Amy Clare~ Ae25ec20
~Amy Clare~ Af80226d
~Amy Clare~ 14457006
~Amy Clare~ Aysegl
~Amy Clare~ Untitl36
~Amy Clare~ 72bef861
~Amy Clare~ 61953e07
~Amy Clare~ 34324434
~Amy Clare~ Untitl37
~Amy Clare~ Yyyyyy10
~Amy Clare~ Ae25ec20

İ l i ş k i l e r

O l u m l u / Ç a y l a k

[Uğruna öleceğim]
[Gerçek dostum]
[Hayatımın anlamı]
[Çok sevdiğim]
[Değer verdiğim]
[Yakın hissettiğim]
[İyi anlaştığım]
[Hoşlandığım]
[Dostum]

N ö t r / Ç a y l a k

[Arada sırada gördüğüm]
[Yeni tanıştığım]
[Tanışmak istediğim]
[Bilgi sahibi olmadığım]

O l u m s u z / Ç a y l a k

[Hoşlanmadığım]
[Kin duyduğum]
[Gıcık olduğum]
[Öldürmek istediğim]
[Dünyanın öbür ucuna yolamak istediğim]

O l u m l u - N ö t r - O l u m s u z / V a m p i r

[Örnek aldığım]
[Saygı duyduğum]
[Yakın hissettiğim]
[Hoşlandığım]
[Tanımadığım]
[Hoşlanmadığım]
[Görmek bile istemediğim]
[Nefret ettiğim]

Ad-soyad :
Eklenmek istediğiniz yer :

O l u m l u / Ç a y l a k

[Kardeşim Dyeileceğim İnsan]
Angela Parts :

~Amy Clare~ Jessica-jessica-alba-10577439-100-100

Angela ile birbirimizi pek sevmezdik ve fırsat bulduğumuz heran tartışırdık . Dık kullanıyorum çünkü bu onunla oda arkadaşı olmamızdan sonra değişti. Neden bilmiyorum ama biranda yakınlaştık onunla . Birbirimize sahip çıkmaya başladık ve ayrılmaz bir ikili olduk (:

*Amanda Sylise*

~Amy Clare~ 66824405~Amy Clare~ 40872906

Amanda !!! Ruh ikizim, yıllar önce kaybettiğim kız kardeşim!!! Ama sonunda birbirimizi bulduk Very Happy Bügüne kadar neredeydin ?
Hyatımda senin gibi bir insan daha tanımadım ben. Annemin yanında bile ağlamazken ilk senin yanında salya sümük ağladım.Kimseye güvenmezken ilk sana güvendim. İlk defa birnin yanında kendimi mutlu ve huzurlu hissettim. Bana hep ilklerimi yaşattın yanımdan hiç ayrılma bitanem (:
~Amy Clare~ Icon_biggrin Kısacası kardeşimsn bea ~Amy Clare~ Icon_biggrin

[Gerçek dostum]

Dylan Summer

~Amy Clare~ Jeremy-steven-r-mcqueen-12386088-110-110
İşte gece evindeki küçük mü küçük şirin mi şirin manevi erkek kardeşim ~Amy Clare~ Icon_smile Şaka şaka ~Amy Clare~ Icon_biggrin Boyuyla ,posuyla yakışıklılığı ile dillere düşmüş küçük kardeşim desek daha doğru olur ~Amy Clare~ Icon_smile Onunla tanışmamız aslında işaretlenmeden öncelere dayanır. Yani onu uzun bir süredir tanıyorum. Dylan ile ilişkimiz işaretlenmeden önce de aynıydı. Birbirimizin arkasını kollardık,birbirimize sahip çıkardık ve ben büyük olmama rağmen o hep bana abilik yapardı ve bende buna söylenirdm.Ki hala da söyleniyorum. ~Amy Clare~ Icon_king

Dan Humphrey

~Amy Clare~ Penn1~Amy Clare~ Penn2

İşte benim gerçek dostum (: Seninle gece evine aynı anda gelmiştik ve kader o gün ağlarını örmüştü. Ve benim gibi bir çatlağı senin başına bela olarak verdi ~Amy Clare~ Icon_razz Şaka bir yana Dan benim gece evinde en çok eğlendiğim ve güvendiğim en en en yakın arkadaşlarımdan biridir. Biran olsun onun yanından ayrılmam ve oda benim dırdırlarımı çekmek zorunda kalır ~Amy Clare~ Icon_razz Hehe ne kadar zalimim dimi ~Amy Clare~ Lol

James Dean Archibald

~Amy Clare~ Xavier-xavier-samuel-15069541-100-100~Amy Clare~ X-Samuel-xavier-samuel-12004158-100-100

İşte benim kocaman , iri , güçlü Erabus arkadaşım. Erabus dediğime bakmayın . Çünkü Erabuslar resmi ,ciddi olur. Ama James öle değildir. Daha doğrusu diğer çaylaklarla öyledir de benimle değildir. Onunla ne zaman bir araya gelsek çok eğleniriz.Onu hangi ortamda görürsem göreyim hep aynı şekilde seslenirim ve buna sinir olur. Oda beni sinir etmek için uğraşır ama bunu benim kadar iyi beceremez. Aslında onunla takılmak çok eğlencelidir. Yanında stresinizi atarsınız . ( Tabisi aramızda kalsın ama şuda var. O koskocaman bir Erabus yardımcısı ve onunla takıldığım için okuldaki havamda haliyle artıyor . Razz )

[Dostum]

Johanna Rachelle Morgan:

Gece evine ilk geldiğimde gerçekten çok yabani bir kızdım ve kimseyle arkadaşlık kurmuyordum ama bunu sen aştın ve benim kayıtlı ilk arkadaşım oldun. Arkadaş olduğumuz ilk andan itibaren çok iyi anlaşıyoruz ve birbirimize sırlarımızı hiç çekinmeden anlatıyorus ve sorunlrımızı beraber çözümlüyorus (:

~Amy Clare~ Untitled666666666666666qp8~Amy Clare~ Untitled7776767kt0

[Onsuz yaşayamam]

[Çok sevdiğim]

[Değer verdiğim]

Svetlena Xenoisse
~Amy Clare~ 1810~Amy Clare~ 1610

Svetlena (: İşte benim kzuenim (: Ah sen de olmasan burada ne yapacaktım ki ben .işaretlenmeden önce en yakın arkadaşlarımdan biriydin ve herşeyimizi beraber yapardık . Sen beni arkadaşlarınla tanıştırırdın ama ben kolay kolay arkadaş edinemediğim için bunda çok zorlanırdın ~Amy Clare~ Icon_biggrin Ama işaretlendikten sonra pek görüşemedik senle ama sonunda sende tesadüfen işaretlendin ve aynı gece evine geldik (: İşte bu Nyx'ın bana verdiği en büyük hediyedir (:

[Yakın hissettiğim]

Goo Hye Sun

~Amy Clare~ 2re1wf9

İşte okulda alt dönemlerden görüştüğüm nadir kişilerden biri. ( Alt sınıflarla pek ilgilenmem de Very Happy ) Gerçekten iyi , dürüst ve feci şekilde yetenekli bir kız.Fecş şekilde diyorum çünkü çok güzel resim çiziyor. Tamam benimde resme yeteneğim var ama kendimi onun yanında bir çaylak olarak görüyorum

[Kanımın ısınık oldukları]

Serenity Lilith Athena

~Amy Clare~ 2860~Amy Clare~ 2963

Gece evine yeni gelmesine rağmen bu kızda beni ona çeken tuhaf bir bağ var ve ben buna anlam veremiyorum. Belki de benim yunan mitolojisine olan ilgimle ilgili bişey çünkü nede olsa Posedion'un kızı denizlerin tanrısının .Ama birgün çözücem bu bilmeceyi (: Bunun haricinde ilk tanıdığım insanları sevmem ama ona kanım ısındı . Grçekten şeker ve eğlenceli bir kız (:

Jeanne d'Arc

~Amy Clare~ Emma-W-3-emma-watson-12163870-100-100~Amy Clare~ Emma-W-3-emma-watson-12163875-100-100

İkimiz de 6. sınıfız ve çoğu dersimiz aynı olduğu için görüşüyoruz. Bazende sen ,ben ve Dan cafeye gideriz.Bunların dışında senin okul da ün salmış bir moda anlayışın var. Okulda ki çoğu kız bu konu da ya sana danışıyor ya da senn gibi giyinmeye çalışıyor. Ama bu bana göre değil ben sadece seni uzaktan izliyoum ve açıkcası giydiğin kıyafetleri beğenmiyorum. Ne biliyim benim tarzım değil. Arada sırada seninle oturup uzun uzadıya her konu hakkında konşuruz ve fikir paylaşımı yaparız . Ama senden hoşlanmamın ayrı bir sebebi var. En yakın arkadaşım benden hatta kendinden bile saklamaya çalışsada senden hoşlanıyor ~Amy Clare~ Icon_biggrin

[İyi anlaştığım]
Zoey Redbird
~Amy Clare~ Lucy-lucy-kate-hale-2703148-100-100~Amy Clare~ Lucy-lucy-hale-2702982-100-100

Zoey . Nyx'ın seçilmişi ve benim kalbiminde seçilmişi ~Amy Clare~ Icon_smile O gece evine ilk geldiğinde aramızda olumlu veya olumsuz hiçbir iletişim olmamıştı ama onunla ortak girdiğim birkaç ders ve ritüel sonrasında onun nasıl biri olduğunu anladım ve onu çok sevdim (:

[Hoşlandığım]

*Erin Bates*
~Amy Clare~ 004~Amy Clare~ Emilie-emilie-de-ravin-905508_100_100

Erin. Onun hakkında ne diyebilirim ki (: Onnla kuzeim aracılığı ile tanışmıştık ve açıkçası ondan hoşlandığımı sölemeliyim. İyi ,komik ve düşünceli bir kız. Ve güzelde . Ama en önemlisi oda Nyx'ın 5 seçilmişinden biri ve bu onu benim gözümde ayrı bir yere koyuyor.

N ö t r / Ç a y l a k

[Benimle konuşmak isteyen çaylaklar]
[Arada sırada gördüğüm]

Loquisha Meredith O'Dowd

~Amy Clare~ Icon
Onunla gece evine ilk geldiği gün yemekhane de karşlaşmıştım ve sıkıldığım için birkaç soru sormştum. Ama zamn ilerledkçe sohbetimiz baya koyulaşmıştı ve gerçekten iyi anlaşmıtık. Daha sonra öğrendim ki sen Johanna'nın oda arkadaşıymşsın. Bu yüzden seninle dahayakından tanışmak isterim .

[i]Kramisha
~Amy Clare~ E8wy05~Amy Clare~ Qq925u

Seninle pek görüşmüşlüğüm yok yani özellikle konuştuğum çaylaklar arasında değilsin . Ama yine de senin iyi bir kız olduğunu düşünüyorum. Aslında aramızda kalsın ama bunda senin özel gücünn etkiside var (:

[Yeni tanıştığım]
[Tanışmak istediğim]
[Bilgi sahibi olmadığım]

O l u m s u z / Ç a y l a k

[Hoşlanmadığım]
[Kin duyduğum]

Nicole
~Amy Clare~ Hayley11~Amy Clare~ Hayley12

[i]İşte benim eski oda arkadaşım Ahhh . Aslına şimdi düşünüyorum da senle o zamanda yakın değildikki. Genelde kavga ederdik . Öldüğüne neden o kadar üzülmüştüm acaba ..? Bunu üstüne de senin de NEFERET'İN PALAVRALARINA inandığını öğrenince senden hepten soğudum ve kin duyduklarımın arasına girdin . Ki benim kin duyduklarıma nasıl davrandığımı sen bilirsin ~Amy Clare~ Icon_lol

[Rakibim]

Mesecina Despared

~Amy Clare~ Nina-nina-dobrev-7737486-100-100

Mesecina !!! Onunla hiçbir konu da anlaşamıyoruz. Bugune kadar aynı sınıfta olmamıza rağmen aramızda olmlu bir iletişim hiç olmadı ve olmasını da istemem. Derslerden,az sayıda olan arkadaşlarmdan tutunda giydiğim şeylere kadar bazen beni incelediğini görüyorum . Tabi bende onu incelemiyor değilim. Ve onunla anlaşamamın bir nedeni daha var .Elizabeth!! o küçük çaylağın oda arkdaşı ve aralrndan su sızmıyor. Ben ise ona katlanamıyorum. Kısacası şu GECE EVİNDE TEK RAKİBİMSİN ~Amy Clare~ Icon_lol

[Öldürmek istediğim]

Elizabeth Noicknama

~Amy Clare~ 2jax6jb

Elizabeth . Ah onun için ne söyleyebilirim ki . Şu gece evinde gerçekten nefret ettiğim birkaç kişiden biri. Ve en önemlisi de onun seçmiş olduğu taraf. Tamm kabul ediyorum bende inançlı biri değilim ama neyin doğru neyin yanlış olduğunu görebiliyorum . Ama o bunu göremiyor !!! Yine de ilerde onun doğru yolu bulacağına dair bir his var içimde. Kimbilir belki sana o zaman nefretim azalır

[Dünyanın öbür ucana yollamak istediğim]

O l u m l u - N ö t r - O l u m s u z / V a m p i r
[Örnek aldığım]
[Saygı duyduğum]
[Yakın hissettiğim]
[Hoşlandığım]
[Tanımadığım]
[Hoşlanmadığım]
[Nefret ettiğim]

En son Amy Clare tarafından Salı Eyl. 07, 2010 9:47 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 80 kere değiştirildi
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimePaz Mart 14, 2010 2:37 pm

Amy senle çok fazla görüşmüşlüğümüz yok ama iyi anllaşıyoruz ~Amy Clare~ Icon_smile Beni seviyorsun ~Amy Clare~ Icon_smile
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com
Svetlena Xenoisse
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Svetlena Xenoisse

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimePaz Mart 14, 2010 2:44 pm

Svetlena Xenoisse

Kararlaştırdığımız gibi, kuzeninim. Çok iyi anlaşıyoruz. Birbirimizin sırdaşıyız. Hiç kavga etmeyiz. Derdini bana açmaktan hiç çekinmezsin, seni anlarım. Güvendiğin bir dostun olarak görüyorsun beni ^^

İyi anlaştığım / Değer verdiğim uygundur ^^

~Amy Clare~ 211~Amy Clare~ 111 ** ~Amy Clare~ 1610~Amy Clare~ 1810
http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Svetlena Xenoisse
Svetlena Xenoisse

Rpg Gücü

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimePaz Mart 14, 2010 2:53 pm

Nicole demiş ki:
Nicole

Seninle bi kurgumuz vardı. Ben kırmızı olmadan önce oda arkadaşıydık,dolayısıyla iyi sayılırız. Ama şimdi işler değişti.Lena'nın da kuzeniymişin yeni öğrendim. Lena'yla pek iyi değiliz. Bu yüzden Hoşlanmadıklarıma ekleyebilirsin.

İkon:~Amy Clare~ Hayley11~Amy Clare~ Hayley12

İkonları 100x100 halleriyle değiştirdim canım ^^
misafir5
Banned
misafir5

En Belirgin Özelliği : Onun güzelliği, son derece güzel olan vampirler için bile arasında sıra dışıdır
Kediniz : skylar ve gece evindeki tüm kediler benim sayılır...

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimePaz Mart 14, 2010 5:21 pm

Zarfina Lucifer Ereşkigal
Karanlığı seçmeden önce benim için iyi bir sırdaş ve arkadaştın.Very Happy(anca bunu buldum xD)İcon lejant^^mda var tatlım Very Happy
Arinna Jessica Elenora
Şiir Dersi Profesörü
Şiir Dersi Profesörü
Arinna Jessica Elenora

En Belirgin Özelliği : Cesaretim ve şiir konusunda yeteneğim...
Kediniz : Jenny

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 83

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimePaz Mart 14, 2010 8:02 pm

Ad:Kramisha
Kurgu:Aramız iyi zaten sen herkesle iyi anlaşan birisin benim yeteneklerime hayransın:Dben seni çok seviyorum sıcakkanlı bir kızsın:D
Eklenmek istediğim yer:Sen bilirsin ben bulamadım :d
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 4:50 pm

Rosemarie Hathaway

Tulsa Gece Evi'ne geldiğimde benimle ilk sen konuşmuştun ve çok iyi anlaşmıtık. Benim çok iyi bir kız olduğumu, arkadaşları için herşeyi yapacak birisi olduğumu düşünüyorsun. Seni sevdiğimi ve yanında olduğumu, istediğin zaman seni dinleyebileceğimi, sorunlarına çözüm üretebileceğimi biliyorsun. Beni seviyorsun ve ileride aramızın daha iyi olacağına eminsin.

~Amy Clare~ Odette-odette-yustman-7280504-100-100~Amy Clare~ Odette-odette-yustman-7280505-100-100~Amy Clare~ Odette-odette-yustman-7280384-100-100~Amy Clare~ Odette-odette-yustman-7280389-100-100

İstediğin yere ekle tatlım Smile
Johanna Rachelle Morgan
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Johanna Rachelle Morgan

En Belirgin Özelliği : Maceracı olması, kararlılığı ve özel gücünden de belli olduğu gibi yazmayı çok sevmesi..
Kediniz : Tera.. Benim beyaz, yumuşacık tüylü, şımarık kedim (:

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 8:15 pm

Johanna Rachelle Morgan
Bu okula başladığımdan beri yani 3.sınıftan beri çok iyi arkadaşız. Bizbirimize güveniriz. Kötü zamanında da, iyi zamanında da yanındaydım ve hep öyle olacağını biliyorsun. Senin de benim de bütün sorunlarımıza birlikte çözüm buluruz.
(istediğin bir yere ekliyebilirsin canım)
İcon:~Amy Clare~ Untitled7776767kt0 ~Amy Clare~ Untitled666666666666666qp8
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 9:58 pm

Güncellendi Smile
Svetlena Xenoisse
Svetlena Xenoisse

Rpg Gücü

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 6:14 pm

Teşekkür ederim hayatım (:
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 6:58 pm

Önemli değil canım (:
Erin Bates
Erin Bates

En Belirgin Özelliği : Tatlılığım ve gülümsemem ^^
Kediniz : Beelzebub~ İkizimle kedimiz *]

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 6:36 pm

İcon lejantımda var . Kurgu olarakta .. Kuzeninle çok yakın olduğumuz için seninlede yakınız . Birbirimizden hoşlanıyoruz ve iyi anlaşıyoruz . Sana çok güveniyorum ve çok hoş biri olduğunu düşünüyorum .
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız

En Belirgin Özelliği : Gülümsemesi o kadar güzeldir herkesi büyüleyebilir... Yoldan çıkmış bir meleği bile...
Kediniz : Destiny... seni huysuzz kedii tüylerini her yer saçmandan bıktım artık ...

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 82

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 7:18 pm

BARBİEL DİNA KLEİN
kurgu: iyi de olsan kötü de olsan önemli değil seni severim kendi halinde ve tatlı bi kızsın bi zamanlar iyi arkadaşımdın... lejantımda icon var
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimeCuma Mart 26, 2010 10:32 pm

Afrodit Lafonte

Sen benim herşeyimsin ya.Çok seviyorum seni.Sohbetin okadar iyi geliyorki.İyi anlaştığımızı düşünüyoum.Kndimi sana çok yakın hissediyorum. Very Happy

~Amy Clare~ 2mm9z4j
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 2:54 pm

Erin Bates güncellendi
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 9:34 pm

Canım ünLümde değişkLik yaptım sadece 1 tane icon buLabildm ama olsun sen yine de ismimi fLn deqğiştr (:
Loquisha Meredith O'Dowd. .d İcon Lejantta.
Cassandra Parker
Cassandra Parker

En Belirgin Özelliği : Hırçınlığım ve Zekam
Kediniz : ne kedisi ya köpeğim var benim..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 4:37 pm

Her yer kabulüm.Kafana göre ekle
~Amy Clare~ Xbivzr_th
Melinda Rose Gloom
Melinda Rose Gloom

En Belirgin Özelliği : Sürekli değişen ruh halim...
Kediniz : Alice... Bu kedi ne kendini beyenmiş böyle xD off...

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 95

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 5:40 pm

Canım beni de bir yerlere ekle... Ben seni çok seviyorum, çok tatlısın Meltem^Mm..

İconları acaba lejanttan alabilir misin? Very Happy Very Happy
http://darkhouse.turkforumpro.com/index.htm
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 6:40 pm

Angela Parts güncellendi Very Happy
Goo Hye Sun
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
Goo Hye Sun

En Belirgin Özelliği : bakana göre değişir :)
Kediniz : pufuduk :D :D

Rpg Gücü

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 7:08 pm

Hayatım benide eklersen sevinirim. Canın nereye isterse oraya koy. Kurguyu sana bırakıyorum, icon lejantta var Smile
Aurnia Lilith Connolly
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 10:09 pm

Meltemim benim kurguyu bir değiştir yaavv o nasıl bir kurgu ve iconlarımıda değiştir yav o ünlüyü değiştireli aylar oldu ~Amy Clare~ Lol
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 1:20 pm

Tabi buketimmm"mm .Kusura bakma ya ilk tanıştığımızda eklemiştim seni pek tanımıyordum :dma şimdi değiştircem :d
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

En Belirgin Özelliği : Çok tatlı bi kızım herkes beni çok sever :)Ama sinirlendiğimdede kimse benim yanımda durmak istemez.
Kediniz : LariWa :) ah seni şımarık kedi .d

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 6:35 pm

Ad-soyad : Profesör Nolan
Eklenmek istediğiniz yer : sen doğru yeri bilirsin Very Happy
e annemsim varmı ötesi yaz bişeler Very Happy
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 6:40 pm

Yazmam mı hayatım Very Happy Senin için en doğru yer belli şimdiden Very Happy
Arianna Lucy Warren
Arianna Lucy Warren

En Belirgin Özelliği : Çok tatlı bi kızım herkes beni çok sever :)Ama sinirlendiğimdede kimse benim yanımda durmak istemez.
Kediniz : LariWa :) ah seni şımarık kedi .d

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

~Amy Clare~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Amy Clare~   ~Amy Clare~ I_icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 6:41 pm

saoL bebeğim Very Happy

~Amy Clare~
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki