House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Johanna R. Morgan

+11
Shika Yei Iva
Emma Sun Montage
Serenity Lilith Athena
Cassandra Parker
Goo Hye Sun
Eliesha Cassandra Charles
Aurnia Lilith Connolly
Amy Clare
Loquisha Meredith O'Dowd
Svetlena Xenoisse
Johanna Rachelle Morgan
15 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Johanna Rachelle Morgan
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Johanna Rachelle Morgan

En Belirgin Özelliği : Maceracı olması, kararlılığı ve özel gücünden de belli olduğu gibi yazmayı çok sevmesi..
Kediniz : Tera.. Benim beyaz, yumuşacık tüylü, şımarık kedim (:

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 11:33 pm

Johanna R. Morgan JoJo-13-big

Kişisel Bilgiler

Ben Johanna Rachelle Morgan. Genellikle Johanna adımı kullanırlar. 16 yaşındayım. Tulsa da yaşıyorum. 4.sınıf çaylağım. Annem ve babamı seviyorum ve hep bana destek olmuşlardır. Arkadaşlarıma önem veririm. Arkadaş canlısı ve eğlenceliyim ama bazen çekingen olabiliyorum.

Johanna R. Morgan Musiccatalog_j_jojo_20__20jojo_jojo_20__20jojo_1255697758

Fiziksel Özellikler

Beyaz tenli

Mavi gözleri

1.65-1.70 boyu

Açık kahverengi ve uzun saçları var

Johanna R. Morgan XJoJo

Sevmediğim Şeyler

Şiir yazmak

Film izlemek

Kitap okumak

Yağmurda yürümek

Arkadaşlarla sohbet etmek

Kedim

Johanna R. Morgan Pissipissi_1113914442honey_bear_4

Honey Bear cinsi kedidir. Açık gri rengindedir. Kendini çok çabuk sevdirir. Canlı ve neşelidir. Sahibini tanımadan yaklaşmaz.

İconlar

Johanna R. Morgan Untitled7776767kt0 Johanna R. Morgan Untitled245454545455656ux9 Johanna R. Morgan Untitled333333333334343wa1

Johanna R. Morgan Untitled434433333333333ln3 Johanna R. Morgan Untitled666666666666666qp8

En son Johanna Rachelle Morgan tarafından Paz Mayıs 16, 2010 4:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Johanna Rachelle Morgan
Johanna Rachelle Morgan

En Belirgin Özelliği : Maceracı olması, kararlılığı ve özel gücünden de belli olduğu gibi yazmayı çok sevmesi..

Rpg Gücü

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeSalı Mart 16, 2010 11:43 pm

- Arkadaşlar -

[Kardeşten öte olanlar]
[Kardeşim Diyebileceğim İnsan]
[Gerçek Dostum]
[Çok sevdiğim]
[Sırdaşım]
[Yakın arkadaşım]
[Değer verdiğim]
[İyi anlaştığım]
[Arkadaşlarım]
[Tanıdıklarım]

- Düşmanlar -

[Öldürmek istediklerim]
[Gördüğümde saçından tutup yere çarpmak istediklerim]
[Hoşlanmadığım]
[Rakip]
[Zararsızlar]

- Profesörler -

[Örnek aldıklarım]
[Sevdiklerm]
[Değer verdiklerim]
[Saygı duydukalrım]

- Aşk -

[Hayatımın aşkı]
[Sevdiklerim]
[Hoşlandıklarım]
[Arzuladığım]
[Gözümün kaldıkları]
[Eskiler]

Eklenmek için ;

Ad-Soyad ;
Kurgu ;
İcon ;
Eklenmek istediğiniz yer ;

- Arkadaşlar -

Johanna R. Morgan IconLoquisha Meredith O'Dowd: Benim canım oda arkadaşım. Aramızda gerçekten güçlü bir bağ var. Ona her zaman güvenirim. Tabi o da bana aynı şekilde güvenir. En yakın arkadaşım ve yeri geldiğinde sırdaş, bir dost, kardeş olabiliyoruz. Hep birbirimizin arkasındayız ve hiç ayrılmayacağız.
[Kardeşten öte olanlar]
[Gerçek dostum]

Johanna R. Morgan 2860Serenity Lilith Athena: Önceleri sınıftaki en zeki kızlar olmamızdan dolayı gelen bir bağ vardı ama sonra Serenity benim asla vazgeçemeyeceğim biri oldu. O benim gerçek dostlarımdan. Her zaman onunla anlaşabiliriz kavga ederken bile çook tatlıyız Very Happy
[Kardeşim Diyebileceğim İnsan]

Johanna R. Morgan Jessica-Alba-105Angela Parts: O benim herşeyim. Sırdaşım, dostum. Herşeyimi anlatabildiğim arkadaşlarımın arasında. Ona kendimden daha çok güveniyorum. Onunda güvenini kazandığımın farkındayım. Güvenini sarsmamak için elimden geleni yapıorum. Kim ne derse desin o bana en yakın olan arkadaşlarım arasında.
[Çok sevdiğim]
[Gerçek Dostum]

Johanna R. Morgan 16gyetyEmily Flora: Benim okuldaki en yakın arkadaşlarımdan birisin. Onunla çok iyi anlaşıyorum ve onu seviyorum. Bütün boş zamanlarda birlikte takılmaktan hoşlanıyoruz. Ayrıca onunla alışveriş yapmakta çok eğlenceli. Umarmı hiç dostluğumuz bozulmaz..

Johanna R. Morgan 2re1wf9Goo Hye Sun: Okula geldiği zaman tanışmıştık. Çok tatlı bir kız. İyiki tanımışım dediğim arkadaşlarım arasında.
[Değer verdiğim]
[Çok sevdiğim]

Johanna R. Morgan Penn2Dan Humprey: 6. sınıf olmasına rağmen iyi anlaştığım arkadaşlarımdan biri. Her karşılaştığımızda konuşuruz. Dostum sayılır.
[Yakın arkadaşım]
[Çok sevdiğim]

Johanna R. Morgan 1810 Svetlena Xenoisse: Lena.. Gerçekten sevdiğim arkadaşlarımdan biridir. Ona çok güvenirim ve bütün sırlarımı onunla paşlaşabilirim. Bu okuldaki dostlarımdan biridir.
[Değer verdiğim]
[Çok sevdiğim]

Johanna R. Morgan Untitl36 Amy Clare: Okula geldiği ilk zamanlar kimseyle konuşmuyordu arkadaşlık yapmıyordu ama ben onunla konuşmayı bırakmamıştım. İyi bir kıız olduğunu biliyordum. Sonunda güvenini kazanıp gerçekten dost olduk. Bu beni çok mutlu etti ve o günden beri birbirimize çok yakınız. Her sırrımızı paylaşır, sorunlarımızı birlikte çözeriz.
[Gerçek dostum]
[Sırdaşım]

Johanna R. Morgan Rihanna-3-rihanna-13705085-100-100Rosella McMeller: Beni üzülürken güldürmeyi başaran nadir arkadaşlarımdan biri. Onunla gezmekten, sohbet etmekten çok hoşlanıyorum Birbirimizi gördüğümüz an konuşmaya dalıp saatlerce konuşabildiğim arkadaşlarımdan biri.. (:
[Yakın arkadaşım]

Johanna R. Morgan 36323646 Lily Destiny D'Lune:Öyle oturup konuşmuşluğumuz yok. Arada sırada onu bahçede yada yemek hanede görüyorum. Tanımasamda iyi bir kıza benziyor. Bir gün onunlada tanışmak ve sohbet etmek isterim.
[Arada sırada gördüğüm]

Johanna R. Morgan Demi-icon-0212-make-over Elena Gilbert:Gece evinde benden büyük olmasına rağmen iyi anlaştığım çaylaklardan biri. Genelde bahçede ve yemekhanede karşılaşıp konuşuyoruz. Aramız iyi ve ilerleyen zamanlarda dahada yakın olcağımıza inanıyorum.
[İyi anlaştığım]

Johanna R. Morgan ResizedmileycyrusportraEmma Sun Montage: 3. sınıf çaylak. Onu pek tanıdığımı söyleyemem. Bazen okulun bahçesinde karşılaşıyoruz o kadar. Konuşmuşluğumuzun az olmasına rağmen onun karanlık tarafta olduğunu biliyorum. Bu da beni ondan soğutuyor. Ama yine de onunla zamanla daha yakın olabileceğimize inanıyorum. Tabi gerçekleri görür ve iyiliği seçerse.
[Tanıdıklarım]

Johanna R. Morgan J6txj8Elizabeth Nonickname: Diğer bir 3. sınıf çaylak. Onunla hiç konuşmadım. Sadece bir kaç kere uzaktan görmüşlüğüm var. Ama Kalna'nın tarafında olduğunu biliyorum. Onu tenımadığım için iyi şeyler de düşündüğümü söylemem. Sanırım bu okulda hoşlanmadığım nadir çaylaklardan biri.
[Hoşlanmadığım]

Johanna R. Morgan Maggie29aEliesha Cassandra Charles: Lena'nın sayesinde tanışmıştık ve konuşuyorduk. Ama kötü tarafı seçince konuşmaz olduk ve ben onu unuttum diyebilcek kadar uzaklaştık. Artık bana nefretle bakmaya başladı, tabiki bende ona..
[Zararsızlar]

En son Johanna Rachelle Morgan tarafından Salı Eyl. 14, 2010 2:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 25 kere değiştirildi
Svetlena Xenoisse
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Svetlena Xenoisse

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 3:32 pm

Svetlena Xenoisse

İkimiz de 4. sınıfta olduğumuz için sık karşılaşıyoruz ve iyi anlaşıyoruz. Yakın arkadaşız, birbirimize güveniriz...

Johanna R. Morgan 111 Johanna R. Morgan 211 Johanna R. Morgan 810 Johanna R. Morgan 910

Johanna R. Morgan 1610 Johanna R. Morgan 1810 Johanna R. Morgan 1110 Johanna R. Morgan 1210
http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 4:42 pm

Rosemarie Hathaway

Ben senin biricik oda arkadaşınım. Bizim aramızdaki bağın adı tam anlamıyla tarif edilemez. Yeri geldiğinde bir sırdaş, bir dost, kardeş, anne, baba vs Very Happy olabiliyoruz. Her zaman birbirimizin arkasındayız ve hiç ayrılmayacağız. Sana ne kadar çok değer verdiğimi, senin için herşeyi yapabileceğimi biliyorsun. Birbirimizden sakladığımız en ufak bir şey yok. Benden eminsin seni yarı yolda bırakmayacağımı ve her zaman derdinde tasanda, mutluluğunda üzüntünde yanında olacağımdan adın gibi eminsin. (Aklıma gelenler bunlar istediğin yeri çıkartıp değiştirebilirsin Very Happy )

Johanna R. Morgan Odette-Icon-odette-yustman-8037278-150-150Johanna R. Morgan Odette-Icon-odette-yustman-8037292-150-150Johanna R. Morgan Odette-Icon-odette-yustman-8037294-150-150Johanna R. Morgan Odette-odette-yustman-7280504-100-100
Johanna R. Morgan Odette-odette-yustman-7280505-100-100Johanna R. Morgan Odette-Yustman-Icon-odette-yustman-7141794-100-100Johanna R. Morgan Odette-Yustman-Icon-odette-yustman-7141800-100-100

İstediğin yere ekleyebilirsin Smile İçinden seçmen için bir sürü icon koydum Very Happy Seç beğen al Very Happy
Johanna Rachelle Morgan
Johanna Rachelle Morgan

Rpg Gücü

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 6:21 pm

İkinizi de ekledim Smile
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 10:09 pm

Johannam Very Happy
Hergün beraberiz zaten okula geldiğimiz ilk günden bei çok yakın arkadaşız Very Happy
Johanna R. Morgan WH-willa-holland-8378760-100-100
Johanna Rachelle Morgan
Johanna Rachelle Morgan

Rpg Gücü

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeÇarş. Mart 17, 2010 10:45 pm

Ekledim Amy'mm Very Happy
Amy Clare
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimePerş. Mart 18, 2010 7:48 pm

Sağol canım Smile
Svetlena Xenoisse
Svetlena Xenoisse

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeC.tesi Mart 20, 2010 6:13 pm

Teşekkürler canım ^^
http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 6:34 pm

iconlar lejantımda zoey e göre kuguya sen karar ver Johanna R. Morgan Icon_smile
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com
Johanna Rachelle Morgan
Johanna Rachelle Morgan

Rpg Gücü

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 6:58 pm

Ekledim cnm Smile
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız

En Belirgin Özelliği : Gülümsemesi o kadar güzeldir herkesi büyüleyebilir... Yoldan çıkmış bir meleği bile...
Kediniz : Destiny... seni huysuzz kedii tüylerini her yer saçmandan bıktım artık ...

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 82

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimePaz Mart 28, 2010 2:58 pm

Barbiel dina klein
kurgu : seni lena ile arkadaşken tanıyordum fakat karşı tarafa geçince beni unuttun bu yüzden artıkk senden nefret ediyorummm
iconlar lejantımda var
Johanna Rachelle Morgan
Johanna Rachelle Morgan

Rpg Gücü

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimePaz Mart 28, 2010 6:15 pm

Güncellendi.
Goo Hye Sun
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
Goo Hye Sun

En Belirgin Özelliği : bakana göre değişir :)
Kediniz : pufuduk :D :D

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 9:40 pm

Hatun beni de eklesene... kurguyu sana bırakıyorum. iconlar lejantta var..
Cassandra Parker
Cassandra Parker

En Belirgin Özelliği : Hırçınlığım ve Zekam
Kediniz : ne kedisi ya köpeğim var benim..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 4:41 pm

Benide ekle bitanem Smile Johanna R. Morgan Jessica-Alba-105
Johanna Rachelle Morgan
Johanna Rachelle Morgan

Rpg Gücü

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 5:50 pm

Ekledim bitanem Smile
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 6:24 pm

Sende beni ekler misin tatlım Smile
İyi bir yere eklersen sevinirim Very Happy
Icon lejantta var Smile
Johanna Rachelle Morgan
Johanna Rachelle Morgan

Rpg Gücü

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 7:24 pm

Ekledim canım Smile
Eğer beğenmezsen söyle değiştirebilirim. Smile
Emma Sun Montage
3.Sınıf Çaylak
3.Sınıf Çaylak
Emma Sun Montage

En Belirgin Özelliği : yeşil ve parlak gözlü.
Kediniz : Momo

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 50

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 10:41 am

Beni de eklersen sevinirim:) kurgu sende
icon: Johanna R. Morgan Resizedmileycyrusportra

Uploaded with ImageShack.us
Shika Yei Iva
Vampir Sosyolojisi Profesörü
Vampir Sosyolojisi Profesörü
Shika Yei Iva

En Belirgin Özelliği : Her zaman boynunda asılı duran siyah kanatlı kolye...
Kediniz : Saturday- tüylü, şişman ve mayışık bir kedi. Turuncu ve Siyah karışımı bir renkte:)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 11:26 am

Benide eklersen sevinirim.)
iconum lejantta var Smile
Johanna Rachelle Morgan
Johanna Rachelle Morgan

Rpg Gücü

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 11:48 am

Ekledim (:
Lily Destiny D'Lune
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Lily Destiny D'Lune

En Belirgin Özelliği : Queen S.
Kediniz : Gri Meleğim - Jella

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 98

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:44 am

sende istediğin kurguya ekle canım.

Johanna R. Morgan F7760a0e
Johanna R. Morgan D46ea39d
Johanna R. Morgan 60e928fc

En son Lily Destiny D'Lune tarafından Cuma Ağus. 27, 2010 9:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Elena Gilbert
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Elena Gilbert

En Belirgin Özelliği : sarışın , güzel , uzun , zeki
Kediniz : yumak

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 92

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 11:27 am

Benide ekleyebilirsin cnm tabi istiyorsan birlikte çok iyi anlaşacağımızı umuyorum...Johanna R. Morgan Demi-icon-0212-make-over

En son Elena Gilbert tarafından Salı Eyl. 07, 2010 12:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Johanna Rachelle Morgan
Johanna Rachelle Morgan

Rpg Gücü

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 12:01 pm

Biraz geç oldu ama ekledim. (:
Elena cnm eklenmek istiyorsan bir tane icon koy (.
Daryna Hannah Simon
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak

En Belirgin Özelliği : İri kahverengi gözlerim.
Kediniz : Eleanor, gri ve kabarık tüy yumağım ^^

Rpg Gücü

Johanna R. Morgan Empty
MesajKonu: Geri: Johanna R. Morgan   Johanna R. Morgan I_icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 12:08 pm

İstediğin yere ^^
İcon lejantta =)

Johanna R. Morgan
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki