House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Martin ve Raffles

3 posters
YazarMesaj
Keanu Reeves
3.Sınıf Çaylak
3.Sınıf Çaylak
Keanu Reeves

En Belirgin Özelliği : yok
Kediniz : yok

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 50
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Martin ve Raffles Empty
MesajKonu: Martin ve Raffles   Martin ve Raffles I_icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 5:31 pm

Martın ilk perşembe günü öğleden sonra saat üç te Barnegat Kitabevi'ni hafta sonu tatiline soktu.
Ucuzluk maşasını içeri çekti,kapısını kapadı,kapı camındaki AÇIK tabelasını KAPLAI ya çevirdi.
Yazar kasanın raporunu aldı ne yazıkki bir anlık bir işti.Çekleri arkadaki odasına götürüp bankaya yatırma fişini yazdı
vebir posta makbuzu hazırladı.Sonra otuz santim boyunda bir kutuyla dükkana döndü.
Kutu bir çocuğun yaptığı ev resmine benziyordu,sivri bir damı falan vardı ama bacanın olması gereken yerde bir tutamaç
takılmıştı.Mnteşeli kapağını açıp kutuyu yere bıraktı ve rafflesi aradı.

Hayvan,vitrinde oturmuş güneşin sızan birkaç ışığının keyfini çıkarıyordu.Adıyla seslendi eğer köpek olsaydı bu bir işe yarardı
ama köpek olmadığı için hiç bir tepki uyandırmadı.Raffles tırnakları sökülmüş iğdiş edilmiş kuyruksuz bir tekir kedidir.
Eğer adını biliyorsa bile bildiğini belli etmez.Tam kendine uygun bir davranışla sesini duyunca kılını bile kıpırdatmadan o solgun güneşin
altında kıpırtısız yatmayı sürdürdü.

martinde eline bir kaç parça kağıt alıp buruşturdu ve hemende yararını gördü.Attığı kağıt topları yakalayıp öldürmesi üzerine bir eğitim sistemleri vardı.
Sıradan bir gözlemciye bu bir oyun gibi geleceksede,aslında ciddi bir iştir veve kedinin fare avlama becerisini geliştirmeye
yöneliktir.İşede yaradığını tahmin ediyor,zira raffles dükkana yerleştiği günden sonra bir daha raflarında kemirilmiş ciltler ve kuşku verici
organik maddeler bulmamaya başlamıştı.

Kağıt topu atar atmaz oda yerinden fırlayıp koşmaya başladı.Topun yuvarlanması sona ermeden yakalamış
ve artık anı olmuş tırnaklarını batırıp topu ağzına almış,şiddetle ileri geri salladıktan sonra öldürdüğüne inanarak yere bırakmıştı.

3. sınıf çaylak olmak istiyorum

En son Keanu Reeves tarafından Perş. Mart 25, 2010 9:00 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Svetlena Xenoisse
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Svetlena Xenoisse

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

Martin ve Raffles Empty
MesajKonu: Geri: Martin ve Raffles   Martin ve Raffles I_icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 7:12 pm

Düşük puan almak istemiyorsan Rp'ni uzat ve 3. tekil şahıs ağzıyla yaz.
'Sonra otuz santim boyunda bir kutuyla dükkana döndüm' yerine 'Sonra otuz santim boyunda bir kutuyla dükkana döndü' gibi...
http://olympiansdemigods-rp.yetkinforum.com/
Keanu Reeves
3.Sınıf Çaylak
3.Sınıf Çaylak
Keanu Reeves

En Belirgin Özelliği : yok
Kediniz : yok

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 50

Martin ve Raffles Empty
MesajKonu: Geri: Martin ve Raffles   Martin ve Raffles I_icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 7:16 pm

tamam sağol
Pierretta Scylla
Admin / Kırmızı Çaylakların Yüksek Rahibesi
Admin / Kırmızı Çaylakların Yüksek Rahibesi
Pierretta Scylla

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

Martin ve Raffles Empty
MesajKonu: Geri: Martin ve Raffles   Martin ve Raffles I_icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 10:12 pm

Bu bir sayılmazdı fakat siz puanlamamı istediniz için:;

Öncelikle yazım ve imla hatası çoktu. Akıcıydı fakat kısaydı. Süreklilik yoktu. Renklendirme kötü idi..

Puanınız: 50 -Elli.

3. Sınıf Çaylak Rütbeniz veriliyor..
Profil Güncelleniyor...
Konu Kilit..

Martin ve Raffles
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» - Elena Martin ve Diğer Dünya -
» - Elena Martin ve Diğer Dünya -