House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Parlak Gece

3 posters
YazarMesaj
Nashira Ambér
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Nashira Ambér

En Belirgin Özelliği : Açık kahve gözlerimin çok karanlık baktığını söylerler. Güzel fiziğim ve duruşumla daha da karanlık ve etkileyici oluyorum. İstediğim tamda bu zaten!
Kediniz : Lolita

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Parlak Gece Empty
MesajKonu: Parlak Gece   Parlak Gece I_icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:04 pm

Yeni evinden çıkıp koşarak avluya gitti Nash. İlk gecesi olmasına rağmen kanı ısınmıştı buraya. Nasıl ısınmazdı ki zaten... Küçüklüğünden beri karanlığı severdi. O yüzden çok fazla arkadaşı yoktu herkes onu kötü bulurdu. Şimdi işaretlenmişti ve iyice dışlanmıştı arkadaşlarından. Kardeşim dediği Anne konuşmuyordu onunla, sevgilisi terk etmişti.Alnındaki işaretten tiksindi o an. Ne olurdu ki eski Nashira olsaydı? İşaret hayatına hiç girmemiş olsaydı... sevgilisi ayrılmazdı ondan, okulunu bitirir üniversiteye geçerdi. Sevgilisiyle aynı evde kalır ve modellik yapmaya devam ederdi. Düşününce dehşete düştü! Ne olacaktı ki şimdi? İdealinden vaz mı geçecekti? Kim sadece geceleri poz veren bir model isterdi ki!
Ya... Ya vücudu İşaret'i reddederse? Ya gece onu istemezse? Ölecek miydi? Korkuyordu Nashira ölmekten. Kandan da korkardı önceden. Ve şimdi korktuğu şey ona hayat verebilecek tek şeydi! Kendinden nefret ediyordu şuan. Keşke bunları yaşayamadan ölseydim diye düşündü. Ve kafasını parlak gecenin yıldızlarına doğru kaldırdı. Yıldızlar hoşuna gitmişti otomatik olarak gülümsedi ama içi hala korku doluydu. Nyx'in tapınağına döndü gözleri. Sonra yüzünde bir ıslaklık hissetti. Ve dudağında tuzlu bir tat...
Ağlıyordu, hemde içi dışına çıkarmışcasına. İşte bundan daha çok korktu. Hiç ağlamazdı ki o!? Ağlamasının durması için yalvardı tanrıya yada Nyx'e...
Yere baktı ve siyah topuklusunun önüne gelen bir taşı nefretle tekmeledi.
O anda bir çift ayak sesi duydu. Kumral saçlarını savurarak döndüğünde ayağına lacivert converse giymiş bir çocuk gördü. Başını hafif kaldırdı ve kot pantolonu farketti. Üst kısma geldiğindeyse şok olmuştu. Sarışın mavi gözlü bir çocuk-yeni çaylak hisleri süperdi!- ona bakıyor ve hafifçe gülümsüyordu. Çok hoş bir çocuktu. Nash gözlerini büyütüp sordu:
'Burada ne arıyorsun?'
Ani Clark
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Ani Clark

En Belirgin Özelliği : Soğuk bi insanımdır. Ama bunu sebebi var. Mavi gözlerimin çok nefret dolu baktığını söylerler.
Kediniz : Luke

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80

Parlak Gece Empty
MesajKonu: Geri: Parlak Gece   Parlak Gece I_icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:30 pm

Erkekler yatakhanesinden çıktı.Yatakhanenin uzun merdivenlerinden birer ikişer aceleyle indi.Odasında kalmak istemiyordu.Zaten onca yıllık hayatını gri duvarların arasında heba etmişti.Geceye hüküm süren bir ırkın üyesiydi artık.Tamamen dönüşümünü tamamlayınca-dönüşeceğine kesin olarak inanıyordu- gecenin Hükümdarı olacaktı.Güçlü ve kana susamış bir VAMPİR.Vampir... bu kelimeyi duymak bile tüm moralini bozsada intikam alacağı günü düşündü.Annesini hatırlayınca hüzünlendi fakat gelecek günleri düşününce hüznü yerini hırsa bıraktı.Yüzünde zafer kazanmış gibi bir eda belirdi.Gözleri parladı sonrra...

Yatakhaneden çıktı ve gecenin temiz havasını ciğerlerine doldurdu.Ayın altısıydı bugün ve ayın hilal hali gökyüzünü aydınlatıyordu.Dolunayın aksine hilali daha çok severdi.Çünkü ay bu zamanlardan gökyüzünün en tepesinde olurdu.Tıpkı alnındaki işareti gibi gecenin karanlık havasını parlatıyordu.Hafif bir rüzgar suratını yalayıp geçti.Önüne dökülen kumral rengi birkaç demet saçı havalandırıp arkaya attı.Yavaş yavaş avluda ilerledi.Diğer çaylaklar derste olmalıydı.Etrafta pek hareket yoktu.Etrafa biraz göz atınca ilerde bir baanka oturmuş kız gördü.Kollarını bacaklarına sarmış,yüzünü bacaklarına dayamıştı.Sırtı hızlı hızlı inip kalkıyordu.Seslerden anlaşıldığı kadarıyla ağlıyordu.Gitmekle gitmemek arasında kaldı.Cesaretini toplayıp kızın yanına yaklaştı.Kız kanlanmış kahverengi gözlerini kaldırdı ve gelene baktı.Sonra hıçkırarak

"Burada ne arıyorsun?" diye sordu.Ani hafifçe gülümseyerek,

"Henüz geldim akademiye... Derslere bugünlük girmeyeceğim.eşyalarımı yeni odama bırakıp direk avluya indim.Sonra senin yanına geldim.Kabalık etmiş olmazsam neden ağladığını sorabilir miyim?"

diye sordu ve yüzüne sevimli bi ifade kondurdu.Kızı fazla sıkmak istemiyordu fakat bir kızın gözyaşlarını görmeye dayanamııyordu.Terslemeyeciğini ümit ederer banka oturdu ve kızın vereceği cevabı bekledi.

Henüz kabul edilmedi özel karakterim.Umarım sorun olmaz...

En son Ani Clark tarafından C.tesi Mart 27, 2010 11:05 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Nashira Ambér
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Nashira Ambér

En Belirgin Özelliği : Açık kahve gözlerimin çok karanlık baktığını söylerler. Güzel fiziğim ve duruşumla daha da karanlık ve etkileyici oluyorum. İstediğim tamda bu zaten!

Rpg Gücü

Parlak Gece Empty
MesajKonu: Geri: Parlak Gece   Parlak Gece I_icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 10:51 pm

"Henüz geldim akademiye... Derslere bugünlük girmeyeceğim.eşyalarımı yeni odama bırakıp direk avluya indim.Sonra senin yanına geldim.Kabalık etmiş olmazsam neden ağladığını sorabilir miyim?"

Çocuk çekingen bir tavırla yanına oturdu ve kıza baktı. Gözleri oğlanın gözlerini buldu ve kenetlendi. Yüzü o kadar güzeldi ki karanlık gecesini aydınlatan bir ışık gibi gelmişti ona. Mavi gözlerine baktı ve derinliği gördü. Dolgun dudaklarında masum bir çocuk gülümsemesi vardı fakat gözleri nedense dehşete karışmış korkuyla bakıyordu. Nash bugüne kadar yaptığı gözlemlerden yola çıkarak çocuğun bir problemi olduğunu anladı. Bunu ona sonra soracaktı. Şu an çocuğu karış karış incelemekle meşguldü ve gözünü boynundaki küçücük şirin bene kaydırdı. Yakından bakılmadıkça belli olmayan bir bendi bu ve Nashira'nın içinden o beni öpme isteği geldi.
Bu isteği bastırarak gözlerini saçlarına kaydırdı. Sarıydı ve parlıyordu hilalin altında. Hafif dalgalıydı ve bu ona ayrı bir seksilik katmıştı. Son olarak işaretine geldi ve safir bir hilalin birisine ancak bu kadar yakışabileceğini düşündü. Ve konuşması gerektiğini farketti. En şirin ifadesini takındı, eliye makyajını bozmadan gözlerini silmeye çalıştı-başarısız olduğunu bile bile- ve döküldü:
'Demek yeni geldin ha? Bende yeniyim. Neden mi ağlıyorum? Burası çok güzel, kesinlikle beni tamamlayan bir yer çünkü geceyi çok severim karanlık benim ikizim gibidir ama... Ben... Ben korkuyorum. Her şeyden. Burada olabilecek her şeyden! En kötüsü de vücudumun Değişim'i reddetmesinden. Buraya gelmeden önce hayallerim vardı! Model olacaktım muhteşem defilelere çıkacak erkek arkadaşımla-ki şimdi beni terk etti güzel bir hayat sürecektim. Ama o gün, o lanet gün herşeyi değiştirdi! O geldi ve beni İşaretledi. Şimdi gündüzleri dışarı çıkamamaktan korkuyorum. Kim çalışmak ister ki sadece gece poz verebilen bir modelle? Tüm hayatımı mahvetti alnımdaki bu aptal hilal!'
Bir süre sustu ve konuşmaya devam etti:
'Özür dilerim, seni bunaltmaya hakkım yok. Bağırmamalıydım da. Ah kahretsin! Daha adını bile soramadım sana! Ben Nashira.'
Gözlerini devirdi ve çocuğun muhteşem sesini bir kez daha duymayı bekledi...
out:benim de gücüm henüz belli değil.
Ani Clark
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Ani Clark

En Belirgin Özelliği : Soğuk bi insanımdır. Ama bunu sebebi var. Mavi gözlerimin çok nefret dolu baktığını söylerler.
Kediniz : Luke

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80

Parlak Gece Empty
MesajKonu: Geri: Parlak Gece   Parlak Gece I_icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 11:22 pm

Ani kızın yanına biraz daha sokuldu.Kızın sevimli yüzü hafifçe ıslanmıştı.Ay ışığı kızın beyaz yüzünü normalden daha çok aydınlatmıştı.Yürürken düşündüklerini kafasından attı ve kıza yoğunlaştı.Kızın dolgun dudakları tatlı bir gülümsemeyle kıvrıldı.sonra kızın kahverengi gözleri adeta ateş saçarak Ani'yle konuşmaya başladı.İlk başta sözcükler yavaş yavaş dökülürken ağzından sonra hızlandı ve öfkeyle ağzından adeta boşaldı.

'Demek yeni geldin ha? Bende yeniyim. Neden mi
ağlıyorum? Burası çok güzel, kesinlikle beni tamamlayan bir yer çünkü
geceyi çok severim karanlık benim ikizim gibidir ama... Ben... Ben
korkuyorum. Her şeyden. Burada olabilecek her şeyden! En kötüsü de
vücudumun Değişim'i reddetmesinden. Buraya gelmeden önce hayallerim
vardı! Model olacaktım muhteşem defilelere çıkacak erkek arkadaşımla-ki
şimdi beni terk etti güzel bir hayat sürecektim. Ama o gün, o lanet gün
herşeyi değiştirdi! O geldi ve beni İşaretledi. Şimdi gündüzleri dışarı
çıkamamaktan korkuyorum. Kim çalışmak ister ki sadece gece poz verebilen
bir modelle? Tüm hayatımı mahvetti alnımdaki bu aptal hilal!'

Anı biraz geriledi ve kızın yanından uzaklaştı.Hırslı hırslı konuşan kıza baktı ve gülmemek için kendini zor tuttu.Kız daha sonra kendini tanıttı.Ani Nashira adlı kızın yanına biraz daha yaklaştı ve kızın yüzüne bakarak çarpık bir gülümseyiş attı.

'Yanılıyorsun.Vampir olupta istediği mesleği yapan birçok vampir var bildiğin gibi.Ayrıca diğerlerinden hep bir adım öndeler.Ayrıca o lanet işaret sevimli yüzüne egzotik bir hava katıyor.Böyle bir sebepten ötürü üzülmeni istemem.Ben de Anakin.ANi de kısaca " dedi ve gülümsedi.
Nashira Ambér
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Nashira Ambér

Rpg Gücü

Parlak Gece Empty
MesajKonu: Geri: Parlak Gece   Parlak Gece I_icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 11:34 pm

'Yanılıyorsun.Vampir olupta istediği mesleği yapan birçok vampir var bildiğin gibi.Ayrıca diğerlerinden hep bir adım öndeler.Ayrıca o lanet işaret sevimli yüzüne egzotik bir hava katıyor.Böyle bir sebepten ötürü üzülmeni istemem.Ben de Anakin.ANi de kısaca "
Ani bunları söyledikten sonra gülümsedi. Nashira'nın gecesi şimdi tamamiyle aydınlanmıştı. Ani'nin sözleri bambaşka bir bakış açısı katmıştı ona. Evet vücudu Değişim'i reddedebilirdi fakat şu an bunu düşünmek istemiyordu. Yeni bir ideal canlanmıştı gözünde. Mükemmel bir model olacaktı! Hemde en dövmelisinden. Kendini öyle düşündü.Omuzlarını saran dövmeler ve muhteşem bir bikiniyle Maldivler de poz veriyordu. Bir anda gerçek dünyaya döndü. Şimdilik sadece Ani'yi düşünecekti. Belki kabus gördüğü yeni evi ona daha güzel bir dünyanın kapılarını açabilirdi. Aklında şimşekler çaktı! 'Anakin'... En sevdiği filmin başrolü! Gülümsedi. Bu çocuğa kanı daha çok ısınmıştı. Ani'nin yüzüne baktı ve:
'Anakin... Teşekkür ederim. Bana öyle güzel bir moral verdin ki! Sana minnettarım;Değişim'i reddedip ölmezsem.Sonsuza kadar...' Yutkundu ve devam etti:
'Sw sever miydin? Anakin. Benim ilk aşkımdı o' dedi ve içten bir kahkaha patlattı...
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

Parlak Gece Empty
MesajKonu: Geri: Parlak Gece   Parlak Gece I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 4:31 pm

Konu Kilit.

Parlak Gece
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?
» Eğlenceli bir gece
» 2. Gece Evi Kanunları
» 1.Gece Evi Kanunları
» Gece Evi 12 Kitap