House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Güzel Bir Yer (isteyen katılsın)

+2
Jeanne d'Arc
Goo Hye Sun
6 posters
YazarMesaj
Goo Hye Sun
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
Goo Hye Sun

En Belirgin Özelliği : bakana göre değişir :)
Kediniz : pufuduk :D :D

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Güzel Bir Yer (isteyen katılsın) Empty
MesajKonu: Güzel Bir Yer (isteyen katılsın)   Güzel Bir Yer (isteyen katılsın) I_icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 5:47 pm

Sadece adımları bilinçliydi. Hye Sun etraftaki manzaralara o kadar dalmıştı ki ne gittiği yeri görebiliyordu ne de baktığı şeylere anlam yükleyebiliyordu. Gördüğü şey devasa boyutta bir bina ve ihtişamlı masalardı. Bu okulda ki ilk yemek yiyişiydi.Tepsisini aldı ve yemeklere göz gezdirdi. Ne kadar karşısında ki yemeklere alışık olmasa da gördüğü manzara fazlasıyla iç açıcıydı. Çatalı eline aldı. Çubuklardan sonra oldukça değişik gelmişti. İlk kez kullanmayacaktı, ama bundan sonra hep onları kullanmak...

Boş boş dolaşırken aklı başına geldi ve oturmak için yer bakındı. İlk bulduğu yere doğru ilerledi. Hera arkadaşlarına bişey anlatmak için dışarıda kalmıştı. Ona bir yere oturmasını ve birazdan geleceğini söylemişti. Hye, Hera yı beklerken ne kadar yardımsever biri olduğunu düşündü. Karşısındakilere düşünmeden yardım ediyordu. Bu Hera nın en sevdiği özelliğiydi. İçinden iyi ki onunla tanışmışım diye geçirdi. Etrafındaki masalar boştu. Biran için kendini çok yanlız hissetti kendini.Eline çatalı aldı. Çatalı kavramaya çalıştı ve ilk seferde bunu başardığı için gururla başını dikleştirdi. Şimdi sıra bu çatalı yemeklere geçirebilmekti. Meraklı gözlerle etrafına bakındı. Bir kaç masa ötesindeki kıza imrenerek baktı. Çatal ve bıçağı adeta zerafetle hareket ettiriyordu. Hye onu taklit etmeye başladı. Çatalla tabağına bir domates aldı ve bıçakla onu kesmeye koyuldu. Aynı anda da kızı takip ediyordu. Sonunda domatesi kesmeyi başarınca tekrar gururla doğruldu. Artık daha zor birşey denemeye hazır olduğunu düşündü. Gözüne tavuğu kestirdi. Yine büyük bir dikkatle çatal ve bıçağı kavradı, ellerini özenle tavuğa yaklaştıdı. Çatalı tavuğa batırdı, bıçağı da çatalın sağına doğru yaklaştırdı. Kendine güveni gelince nefesini tuttu, yavaşça bıçağı ileri-geri hareket ettirmeye başladı. Oldukça özen sarf ediyordu.

Kesmesi bitince mutlulukla çatalı kaldırdı ve ne yazık ki fark etmediği; çatala geçmiş olan tavuk geriye doğru süratle uçtu. Hye korkudan büyük bir çığlık attı. Bu öylesine büyük bir çığlıkdı ki yemekhanedeki herkes ona doğru dönmüştü. Hye utancından ne yapacağını şaşırdı ve kızararak boynunu eğmek zorunda kaldı. Artık emin olduğu bir şey vardı. O da bu gezegendeki en sakar insan olduğuydu...
Jeanne d'Arc
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Jeanne d'Arc

En Belirgin Özelliği : Fransa'dan getirdiği güzel elbiseleri
Kediniz : Finn , beni ilk geldiğim gün seçti taa Fransa'dan

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

MesajKonu: Geri: Güzel Bir Yer (isteyen katılsın)   Güzel Bir Yer (isteyen katılsın) I_icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 2:14 pm

Jeanne yemekhaneye doğru yürüyordu. Ama endişeliydi bu onun ilk günüydü ve her şeyi berbat etmek istemiyordu. Danışman öğretmeni onu boş bir odaya yerleştirmişti, tek başına kalıyordu. Üzerine fazla dikkat çekmeyen yeşil yarım kollu bir bluz giymişti üzerineyse mavi bir kolye takmıştı. Saçını arkada büyük bir kıskaçlı tokayla toplamıştı. Derin bir soluk alıp içeri girdi. Yavaş adımlarla en yakın masaya yaklaştı. Kim oturuyor diye başını kaldırdı. Birden duyduğu çığlıkla irkildi acaba yanlış bir şey mi yapmıştı. Sonra bakışların ona doğru olmadığını farkedince rahatladı. Birden herkes gülmeye başladı, aaahhh demek insanlar havada uçan tavuğa gülüyorlarmış. Jeanne da tavuğu farkedince kıkırdadı. Sonra başını masaya eymiş çekik gözlüyü farketti. Şuan çekik gözlü utandığı için üzüldü. Bunu pekte dert etmemeliydi. Sonuçta böyle kazalar herkesin başına gelebilirdi. Kızın karşısındaki sandalyeyi çekti ve oturmadan önce:
-Merhaba yanın boş mu? dedi. Kız şaşırmış bir şekilde başını kaldırdı.
-Ah evet, elbette sadece bir arkadaşım gelecek. dedi. Jeanne ters bir cevap almadığına sevinip çektiği sandalyeye oturdu.Çatal ve kaşığına uzanıp konuşmaya başladı.
-Ben Jeanne buraya Fransa'dan yeni geldik. Sen nerelisin?
-Ben de Goo Hye Sun buraya Güney Kore'den geldik. Ben de yeni sayılırım dedi....
Erin Bates
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Erin Bates

En Belirgin Özelliği : Tatlılığım ve gülümsemem ^^
Kediniz : Beelzebub~ İkizimle kedimiz *]

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

MesajKonu: Geri: Güzel Bir Yer (isteyen katılsın)   Güzel Bir Yer (isteyen katılsın) I_icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 8:48 pm

Erin her zamanki gibi yemekhanede Stevie , Shaunee ve Damien'la yemek yiyordu.Hep beraber dedikodu yapıyor ve yeni gelen insanlara bakıyorlardı.Yemekhaneye çok tereddütle giren bir kız vardı.Erin bu kızı derslerden biliyordu.4.Sınıf olmalıydı.Kız koreli gibiydi.Erin , kız içeri girerken gülümsedi ve sonra arkadaşlarıyla sohbetine geri döndü.Shaunee yeni çizmelerinin ne kadar kalitesiz olduğunu ve bu yüzden bir daha bu mağazadan ayakkabı almayacağından yakınıyordu.Stevie tatlılıkla Shaunee'a gülüyordu.Damien ise Shaunee'a yeni mağaza öneriyordu.Erin'de onları dinliyor bir yandanda açlıkla yemeğini yiyordu.Tam yemek yerken kafasının üstüne bir tavuk düştü.Erin sinirle ayağı kalktı.Herkes havada uçuşan tavuğa gülüyordu.Tavuğu fırlatan koreli kızdı ama istemeyerek yaptığı belliydi.Tavuğun , Erin'in kafasına geldiğini görmemişti ve karşısındaki 6.Sınıf kızla konuşmaya devam ediyordu.Erin , bir anlık sinirle kızın yanına gitti.
" Hey . Az önce attığın tavuk kafamda ne yapıyor ? Biraz daha dikkatli olamazmısın ? " dedi ve sonra çok kaba olduğunu düşündü.Kız çekingen gözlerle bakıyordu.Erin kızın ne kadar sevimli olduğunu düşündü ve yanlış bir başlangıç yaptığı için kendine kızdı.Hemen konuşmaya devam etti.
" Ah özür dilerim. Bir an sinirlendim . Sen bana aldırma , istemeyerek yaptığını biliyorum . Ve şey yemekte problem yaşamak istemiyorsan sol taraftaki bıçakları al . Onlar daha keskindir.Kimsenin kafasına hiçbir şey fırlamaz .Hem bu tavukları pişiren kadın biraz unutkan sanırım . Fazla kızarınca kesmek zor oluyor . Bu arada ben Erin . "
Erin yine kıkırdadı . Kıkırdamadan duramazdı ki zaten . O sırada koreli kız ve 6.sınıf olan kızda gülümsedi .
Goo Hye Sun
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
Goo Hye Sun

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Güzel Bir Yer (isteyen katılsın)   Güzel Bir Yer (isteyen katılsın) I_icon_minitimePerş. Mayıs 13, 2010 6:48 pm

Hye nun utancından eli ayağı birbirine dolanmıştı. Tam kalkmak için hazırlanırken
"merhaba yanın boş mu?"
diye bi sesle irkildi. Utangaçlığın yerini şaşkınlık almıştı. oturmasını söyledi. Kız çok sevecen biriydi. Fransız olmasının çok hoş olduğunu düşündü. İngilizceyi pek iyi bilmiyordu ama karşısındaki kızın şivesi oldukça hoştu. Bunlar hakkında konuşurken birden
" Hey . Az önce attığın tavuk kafamda ne yapıyor ? Biraz daha dikkatli olamazmısın ? "
sesiyle irkildi. Korkarak sesin gldiği yöne doğru yöneldi. Ellerinin titremesine engel olamıyordu. Özür dilemek için kıvrandıysada boğazında birşeylerin düğümlendiğini hissederek sessiz kaldı. Karşısındaki kız bu durumu anlamış gibi konuştu.
" Ah özür dilerim. Bir an sinirlendim . Sen bana aldırma , istemeyerek yaptığını biliyorum . Ve şey yemekte problem yaşamak istemiyorsan sol taraftaki bıçakları al . Onlar daha keskindir.Kimsenin kafasına hiçbir şey fırlamaz .Hem bu tavukları pişiren kadın biraz unutkan sanırım . Fazla kızarınca kesmek zor oluyor . Bu arada ben Erin . "
Hye nin artık kormuyordu. Sadece karşısındaki kızın çok anlayışlı olduğunu düşünüyordu. Kız gülünce Hye da dayanamayıp gülmeye başladı. Bu gülme yaklaşık 5 dk. sürdü. Artık gözlerinden yaşlar akmaya başlamıştı.
"Mi an hae yo... gerçekten özür dilerim"
Jeanne merakla sordu:
"Mi an hae yo özür dilerim demek sanırım"
Hye gülümsemeye devam ederek..
"Evet! bazen ingilizce konuşmam gerektiğini unutuyorum. üzgünüm."
Erin heycanla atıldı.
"peki önemli değil ne demek?"
Hye Erin in yüzündekli muzipliği görünce iyice gülmeye başladı... çok sevimli ce güzel bir kız olduğu belliydi..
"Çeon man e yo.. bu arkadaşlar arasında söylenen...
Cö song ham ni da' da resmi kişiler arasında..."
Erin o kadar fazla söyleme şekli olduğuna şaşırmış gibiydi. Hemen öğrendiği yeni cümleleri ağzında gevelemeye başladı... Jeanne de Hye un söylediklerini taklit etmeye başladı...
O kadar eğleniyorlardı ki tekrar kendilerini tutamayıp gülmeye başladılar... Bu sefer salon kahkaha seslerine boğulmuştu...
Serenity Lilith Athena
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Serenity Lilith Athena

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Güzel Bir Yer (isteyen katılsın)   Güzel Bir Yer (isteyen katılsın) I_icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 8:09 pm

"Mi an hae yo... gerçekten özür dilerim"
Jeanne merakla sordu:
"Mi an hae yo özür dilerim demek sanırım"
Hye gülümsemeye devam ederek..
"Evet! bazen ingilizce konuşmam gerektiğini unutuyorum. üzgünüm."
Erin heycanla atıldı.
"peki önemli değil ne demek?"
Hye Erin in yüzündekli muzipliği görünce iyice gülmeye başladı... çok sevimli ce güzel bir kız olduğu belliydi..
"Çeon man e yo.. bu arkadaşlar arasında söylenen...
Cö song ham ni da' da resmi kişiler arasında..."
Erin o kadar fazla söyleme şekli olduğuna şaşırmış gibiydi. Hemen öğrendiği yeni cümleleri ağzında gevelemeye başladı... Jeanne de Hye un söylediklerini taklit etmeye başladı...
O kadar eğleniyorlardı ki tekrar kendilerini tutamayıp gülmeye başladılar... Bu sefer salon kahkaha seslerine boğulmuştu...

Serenity gerçek bir şaşkınlıkla 3 kızı izliyordu.Ne vardı bir tavuk parçası saçına yapışmışsa diyecekken Erin'in güldüğünü gördü ve gülümsedi.
Hye Sun denilen kız gerçekten çok şirindi çekik gözleriyle oldukça şirindi ve Güney Kore aksanıyla konuştuğu ingilizcesi Serenity'e çok çekici gelmişti.
Hye Sun da kendisi gibi 4.sınıftı onu derslerde görüp görmediğini hiç hatırlamıyordu.
Hye Sun'un yanındaki kızsa çok güzeldi.Erin'i gölgede bırakıyordu giydiği şık kıyafetlerse buna epey katkı sağlıyordu.Okulda birbirinden güzel kızlar vardı ama Jeanne gerçekten güzeldi.
Serenity gözlerini salatasına geri çevirdi ve gülümseyerek Poseidon'a adanmış kitabı okumaya devam etti.
Shika Yei Iva
Vampir Sosyolojisi Profesörü
Shika Yei Iva

En Belirgin Özelliği : Her zaman boynunda asılı duran siyah kanatlı kolye...
Kediniz : Saturday- tüylü, şişman ve mayışık bir kedi. Turuncu ve Siyah karışımı bir renkte:)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

MesajKonu: Geri: Güzel Bir Yer (isteyen katılsın)   Güzel Bir Yer (isteyen katılsın) I_icon_minitimeSalı Tem. 13, 2010 9:11 pm

Elizabeth en iyi arkadaşı Hanna Honeyvager ile kavga etmişti. Yemekhaneye daldı ve eline ne geçtiyse tabağına doldurdu. Koştu ve kitabına gömülmüş olan Serenity'nin yanına oturdu. Serenity nihayet başını kitabından kaldırdığında Elizabeth ağzına ekmek tıkıyordu. Oldukça sinirli gözüküyordu.
" Ne oldu Elizabeth? Sorun nedir?"
Elizabeth önüne düşen birkaç tel saçı eliyle geriye itti.
" Sorun mu? Sorun olduğunu nereden çıkardın?"
Serenity hafifçe güldü ve salatasından bir çatal aldı. Sonra da tekrar kitabına gömüldü. İki kız yemek yerken arkalarından birinin sesini duydular.
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Güzel Bir Yer (isteyen katılsın)   Güzel Bir Yer (isteyen katılsın) I_icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 8:43 am

Serenity gülerek başını eğdi.Sorun yok diyorsa onunla uğraşacak değildi,burası Gece Evi'ydi bir çaylak olduğuna göre bebek değildi.
Serenity'de kimsenin bakıcısı değildi.

Ama Elizabeth'in sorunu olduğu belliydi.
Yemeğini yerken arkadan gümbürdeyen bir ses geldi.
Serenity Olympos alışkanlığıyla sandalyeden kalkıp ellerini açtı.Kendini Olympos tarzında savunmayı çok önce öğrenmişti!
Ama gürültü çıka çıka 8-9 kedinin yemekhaneye kadar gelen savaşları sonucu olmuştu.Bunu görünce kahkaha atmaya başladı.
Hye Sun,Jeanne,Elizabeth onlarda kedileri ayırmak için koştular.Serenity yürüdü ve Zuko'nun orada olup olmadığına baktı.
"Zuko!Yaramaz kedi!Bırak Finn'i bırak!"diye çığlık atınca bütün yemekhane kahkahaya boğuldu.
Shika Yei Iva
Shika Yei Iva

En Belirgin Özelliği : Her zaman boynunda asılı duran siyah kanatlı kolye...
Kediniz : Saturday- tüylü, şişman ve mayışık bir kedi. Turuncu ve Siyah karışımı bir renkte:)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

MesajKonu: Geri: Güzel Bir Yer (isteyen katılsın)   Güzel Bir Yer (isteyen katılsın) I_icon_minitimeÇarş. Tem. 14, 2010 10:52 am

Elizabeth, Serenity sayesinde gülümsemeyi başardı ve kedisine doğru koştu.
"Saturday! Burada ne yapıyorsun?"
Saturday Elizabeth'in suratına hapşırdı. Bu arada Serenity Finn ile Zuko'yu ayırmaya çalışıyordu. Hye Sun da yanlarına yaklaştı.
" Söylesenize, bu kedilere ne oldu?" Elizabeth kıkırdadı.
"Bilseydim söylerdim." Bu arada bu kızı daha önce hiç görmediği aklına geldi.
" Seni daha önce hiç görmemiştim." dedi Elizabeth Hye Sun'a bakarak.
"Ah! Ben Goo Hye Sun." Hye sun elini Elizabeth'e doğru uzattı.
Elizabeth de onun elini sıktı.
" Bende Elizabeth. Soyadım yok. Lütfen soyadım hakkında soru sorma" dedi ve güldü.
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Güzel Bir Yer (isteyen katılsın)   Güzel Bir Yer (isteyen katılsın) I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 11:45 am

Serenity Zuko'yu ellerine aldı ve dudağını indirerek somurttu.
"Zuko!Bir daha Finn'i rahatsız etmeni istemiyorum.Jeanne'in Finn'in tüyleri hakkında takıntılarını biliyosun!Onu tırmalamanı bile istemiyorum."diye tıslıyordu lacivert kediye.Kedi deniz gibi lacivert gözlerini Serenity'e dikmiş anlıyormuş gibi dinliyordu.Serenity güldü.Jeanne uzakta Finn'i azarlıyordu.Gülme krizine girdiği an Jeanne'in kızgın bakışlarını üzerinde hissetti.Serenity sırıtarak Jeanne'ye bakınca kız sırıttı.
Serenity Hye Sun'a döndü ve ellerinde tuttuğu kediye baktı.
"Adı nedir?"dedi sakince.Hye Sun şirin bi ifadeyle konuştu.
"Puffuduk."
"Ne?"dedi Serenity ve gülmeye başladı.Hye Sun alınmış gibi gözükmüyordu o da şen kahkahalarla eşlik etti.
"Üzgünüm Hye Sun.Puffuduk tam senlik bir isim ama bir vampir kedisi için tuhaf geldi birden."dedi gülümseyerek.Hye Sun başını salladı.
"Haklısın ama başka bir isim istemedim hiç.Peki senin kedinin adı ne?"
"Zuko."dedi Serenity ve kızlarla vedalaşıp masasına geri döndü.
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc

En Belirgin Özelliği : Fransa'dan getirdiği güzel elbiseleri
Kediniz : Finn , beni ilk geldiğim gün seçti taa Fransa'dan

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

MesajKonu: Geri: Güzel Bir Yer (isteyen katılsın)   Güzel Bir Yer (isteyen katılsın) I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 12:06 pm

Jeanne kedisi Finn'in sırtındaki gri tüyleri okşarken sinirlerinin yatıştığını hissetti. Finn'i Paris Gece Evi'nden getirmişti. Ondan ayrı kalmaya dayanamıyordu. Kedisinin mavi gözleri ona eski malikanelerini hatırlatıyordu. Adının Zuko olduğunu öğrendiği kedide çok güzeldi. Lacivert ve bakımsız gözüken tüyleri ona vahşi bir hava katıyordu.
Jeanne Finn'in başını okşayarak Serenity'e doğru ilerledi. Saçını arkaya atıp :
"Üzgünüm kedim benim için çok değerlidir. Başkalarının hırpaladığını görmek hoşuma gitmiyor, ama problem yok."dedi ve güldü.
Serenity'de güldü ve :
"Zuko bunu hep yapar" deyip rahatlatıcı bir şekilde elini salladı....
Serenity Lilith Athena
Serenity Lilith Athena

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Güzel Bir Yer (isteyen katılsın)   Güzel Bir Yer (isteyen katılsın) I_icon_minitimeCuma Tem. 16, 2010 10:54 am

"Üzgünüm kedim benim için çok değerlidir. Başkalarının hırpaladığını görmek hoşuma gitmiyor, ama problem yok."dedi ve güldü.
Serenity'de güldü ve :
"Zuko bunu hep yapar" deyip rahatlatıcı bir şekilde elini salladı...
"Sakıncası yoksa Finn'e bakabilir miyim?"dedi Serenity sakince.Jeanne gözlerini kısıp kedisini Serenity'nin kucağına verdi.Serenity kızın tedirginliğini sezmişti.Çaylaklar kedileri konusunda hassas olurdu.
Serenity tüylerinin 50 kere fırçalanıp durduğu belli olan kediyi gülümseyerek aldı.Kedinin gözleri Zuko'nunkilerden birkaç ton daha açıktı ama çok güzeldi.Finn'i sahibesine geri verip konuştu.
"Cidden çok güzel bir kedi."dedi ve Jeanne'e gülümseyip Zuko'yu kucağına aldı.
Goo Hye Sun
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
Goo Hye Sun

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Güzel Bir Yer (isteyen katılsın)   Güzel Bir Yer (isteyen katılsın) I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 9:45 am

Herkes etrafa kedileri yakalamak için koşturuyordu. Hye Sun bu konuda çok şanslıydı. Onun ki bir çöl kedisiydi. Hye kedisinin orada olduğunu görünce diğer kedileri ayırmak ya da birbirlerine zarar vermesini engellemek için dolandığını anlamıştı. İçinden onu sevmek geldi. Ama o kocaman kedi Hye un tam zıttıydı. Sevimli değil vahşi bir doğası vardı, bir kediden çok bir köpek gibiydi. Fakat bunların en güzel yanı sahibine çok bağlı olması ve aynı onun gibi düşünmesiydi. Eski çağlarda koreye gelen tüccarlarla birlikte gelen kedilerden. Ailesindeki her soy ömürleri boyunca en az iki çöl kedisi beslemiştir. Bu Hye un ilk kedisiydi. Çocukken seninde bir kedin olacak dediklerinde adını ne koyacaksın diye sormuşlardı. O da hiç düşünmeden Türk bir arkadaşından duyduğu sevimli ismi seçmişti. Vampir olduğunu öğrenince de Pufudukla birlikte okulun yolunu tuttu. Her vampirin bir kedisi olduğunu sonradan öğrenecekti...
Hye dayanamayıp masadan kalktı. Eline bir tavuk eti aldı ve korece konuşmaya başladı...

-Pufuduk artık gelebilirsin. Bütün kediler sahipleri tarafından yakalandı.

Hye un beklemesi uzun sürmedi. Arkasından büyük bir çöl kedisi Hye a sürtüne sürtüne tavuğa ilerledi. Hye oldukça sevimli bir gülümsemeyle kedisini sevmeye başlamıştı. Artık korece konuşmuyordu.

Ne yapıcam ben seninle. Afferim benim oğluma.

Hye kedisini kucağına aldı, doğruldu. Bir kaç kişiyle karşılaştı. Onlarda ellerinde kedilerini tutuyorlardı. Çok sevimli kedilerdi. Hele bitanesinin lacivert gözleri öylesine tatlıydı ki. Korede melez olmadığı sürece renkli gözlü çok kişi yoktur. Hye bu nedenle renkli gözleri dahada ilgi çekici bulurdu. Diğer iki kızla da tanıştı. Onlarda çok sevimli insanlardı. Ne kadar kazalarla dolu bir gün olsa da Hye un inancı gen tutmuştu. "Ne kadar kötü başladığının bir önemi yok ben kitabın sonuna gelince kapağı kapatırım." Gülümseyerek konuşulanları dinledi...
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89

MesajKonu: Geri: Güzel Bir Yer (isteyen katılsın)   Güzel Bir Yer (isteyen katılsın) I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 6:43 pm

Konu kilit.

Güzel Bir Yer (isteyen katılsın)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gercekler.. {isteyen katilsin}
» İlginç bir gün... (isteyenler katılsın)
» Güzel Bir Gün
» "güzel" bi yürüyüs
» Serinin en güzel kızı kim ?