House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..

+5
Amanda Sylise
Erin Bates
Loquisha Meredith O'Dowd
Amy Clare
Cassandra Parker
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Cassandra Parker
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Cassandra Parker

En Belirgin Özelliği : Hırçınlığım ve Zekam
Kediniz : ne kedisi ya köpeğim var benim..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. Empty
MesajKonu: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 6:37 pm

Koştukça koşuyorum, ayaklarım gerçekten kaçtıkça beynim beni gerçeğe sürüklüyor.Bu kadar koşmuşmuydum daha önce?Hiç sanmıyorum.Peki bu kadar dinç hissetmişmiydim kendimi?Bu kadar koşmaya rağmen hayır.İçimdeki öfke ve nefret bacaklarımdaki kasların ileriye yaptığı her hamlede biraz daha artıyor.İntikam aşkımı güçlendiriyor.Gökyüzü kararmaya devam ediyor.Gözlerimden akan her damla yaş içimdeki yangına damlıyor benzin misali.Yangın büyüdükçe söndürülemez bir hal alıyor.Elbiselerimin bedenime yapıştığını, çenemden akan damlaların çoğaldığını hissediyorum.İçimden koca bir ürperti dalgası geçip gidiyor bedenimi delercesine.Sonunda istediğim yerdeyim.İçimdeki boşluğa neden olan olayla karşı karşıyayım.Sırtımı dönüyorum birden.Geldiğim hızla belki daha fazla bir hızla gitmek istiyorum burdan.Ayaklarım yine emrimden çıkıyor, kıpırdamıyor yerinden.İçimdeki ses gerçekle yüzleşmemi söylüyor.Etrafımda beni izleyen bir çok yüz var.Gözyaşlarıma ve öfkeme bakan gözler.Bu yüzlerin herbiri düşmanım.Ama bunu hiçbiri bilmiyor.Onlar benden sevgilimi aldılar.Gözlerimin önünde onun pürüssüz tenine amerikan yapımı sivri kurşunları soktular.Ard arda.Gözlerim acıyla sevgilimin ölümünü izlerken bu an için yemin etmiştim.Onun intikamını almak içimdeki boşluğu kaplayan tek istek olsada bunu zamana yaymalıyım.Düşüncelerim hareketlerimi tetikledi.Bana doğru yürüyen irice bir adam neden burada olduğumu soruyordu.Ellerimi önümde kavuşturup onlara katılmak için geldiğimi ve nedenini anlattım.Aslına bakarsanız bu adam sevgilimi elimden alan bir kolu olmayan iri aynı zamanda bıyık ve sakallarından yüzü neredeyse görünmeyen bir herif.Bu adamın en büyük özelliği ise çetenin başı.Onun onayı olmadan yapılan her işin sorumlusununa verilecek tek ceza ölüm.Amabenim için en büyük özelliği sevgilimi öldüren o şerefsiz insan
kılığına girmiş şeytan olması.Beni tanımamıştı.Aslında buna
şaşırmamıştım.Aradan koskoca yedi yıl geçmişti.Ama bu sadece benim işimi
kolaylaştırıyordu..Elini omzuma vurdu.
"Aramıza hoşgeldinAngela."dedi.İçimdeki yangın büyümeye devam ediyordu.

2.Bölüm
"Kalığacın yer burası.Biraz dinlen.Önümüzde uzun günler ve planlar var." Adının tomy olduğunu söyleyen yakışıklı genç odamlamla buluşturdu beni.Oda ince ve uzundu.Çift kişilik bir yatak vardı.Tavanı yüksekti.Biraz ilerledim.Yatağın karşısında bir kitaplık vardı.Daha önce görmediğim tarzda kitaplar sıralıydı raflarda.Onlara bakmayı sonraya erteledim.Odanın ilerisinde boydan uzanan cama gittim.Sürgüsünü çevirdim ve her tarafı çiçeklerle bezenmiş balkona çıktım.Çiçeklerin kokusu her tarafımı sarmıştı.Önümdeki manzara nefesimi kesiyordu.New York ayaklarımın altındaydı.Gözlerimi kapattım derin nefesler aldım.Esintinin büyüsü saçlarımı savururken yüzümde masum bir gülümseme belirdi.Ama mutluluğum uzun sürmedi.Düşüncelerim yeniden egemen oldu mutluluğuma.Kapalı gözlerim artıkSevgilimin nasıl katledildiğini gösteriyordu bana.Yüzümdeki gülümsemeyi gözlerimden akan yaşlar eritti.Kapının tıklatılmasıyla irkildim.Hızlıca gözlerimi açıp gözyaşlarımı sildim.Elbiselerimi saçlarımı kapıya giderken düzelttim.Odanın uzun olmasına minnettardım.Kapıyı sahte bir gülümsemeyle açtım.Karşımdaki Jessica'ydı.Kısa boylu, zayıf, kumral küt ve kahverengi saçlı tatlı bir kızdı.Elinde bir tomar kağıt vardı."Meraba Angela.Jamy bunları incelemini söyledi." dedi ve kağıtları elime tutuşturdu."Teşekkürler Jessica" dedim.Kapıyı kapatırken "Ha bu arada akşam yedide Büyük salonda senin için bir kutlama olacak.3.katta.Kime sorsan gösteriri.Ama sana eşlik edebirim istersen." "Teşekkürlr bulabileceğimi düşünüyorum.Yedide?" dedim gülümseyerek "yedide" dedi oda gülümseyerek.İçeri girdiğimde yatağımın üzerine oturup hemen kağıtları incelemeye başladıım."Jamy'nin kuralları" başlığı altında uzun bir yazı dikkatimi çekti.Maddeleri tek tek okudum.Kısacası Jamy'nin kurallarına karşı gelenin sonunun ölüm olduğu yazıyordu."hah tam düşündüğüm gibi." kağıdı değiştirdim.Geçmişte yaşanan olaylardan gazete haberleri vardı.Haberlerin hepsinin sonu " hayatını kaybetti " sözüyle bitiyordu.Kate adında bir kızın ölümü dikkatimi çekti.Haber şöyleydi."Devlete karşı ayaklanan bir grubun bilgini olduğu söylenen üniversite öğrencisi Kate dün akşam esrarengiz bir şekilde öldürürdü.Kriminal raporlarında Kate'in vücudundan yirmiyedi kurşun çıktığı ve hepsinin kalbinde bulunduğu yer aldı.Kate'i öldürenler her kim veya kimlerse işlerinin uzmanı.Emniyet soruşturmaya devam ederken Kate'nin cansız bedebi ailesine teslim edildi." "27 kurşun,kalp" nefeslerimin ritmi hızlanıyordu.Çünkü sevgilimde de 27 kurşun çıkmıştı ve hepsi kalbindeydi."Bu yöntemde gizli birşey var."dedim kendi kendime.Haberi kendi dosyama koydum.Biraz sonra bu cineyetin ardından işlenen ikinci cinayet dikkatimi çekti.Yeni kurbanın adı Tom'du.Haberde "Emniyet ne olduğunu anlayamıyor.Geçen ay ölen Kate ile Tom'un öldürülme şekilleri aynı.Bu cinayetler kimin eseriyse işinin uzmanı olduğunu söyleyebilirim." yazıyordu.İki haberi yanyana getirdim.Tarihler dikkatimi çekti.Kate'inkinde 01/05/2005 Tom'unkinde 28/05/2005 yazıyordu.Aralarında 27 gün fark vardı."27" dedim dehşetle.Haberleri birbirine zımbalayıp üzerine 27 yazdım.Gözlerimi odada gezdiriken saatin yelkovanındaki kamera dikkatimi çekti.İçimden söyleniyordum.Konuşmalarımı duyabilirlerdi.İzlendiğimin farkındaydım."Buraya gelmekle en doğru kararı verdim." dedim yüksek sesle.Sonra akrebin yediye uzandığını gördüm.Hemen hazırlanmaya koyuldum.Üzerime gayet güzel ve abartılı kabarık bir elbise giydim.Saçlarımı bukle yapıp omuzlarıma doru saldım.Makyajımı açık tonlarda ve abartılı yaptıktan sonra insanı büyüleyen parfümümü sıktım.Topuklu ayakkabılarımı giydikten sonra ışığı kapattım salona doğru yürümeye başladım.Yüzümde hınzırca bir gülümsemeyle "Oyun başlıyor" derken salona ilk adımımı atıyordum...

En son Angela Parts tarafından C.tesi Mayıs 15, 2010 3:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 6:41 pm

Dilara süper olmuş meleğim.Ne ara yazdın bunu ya Very Happy
Loquisha Meredith O'Dowd
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 6:50 pm

Gerçekten betimlemelere hayran kaLdım.. Devamını mutlaka yazmalısın cnm (:
Erin Bates
Erin Bates

En Belirgin Özelliği : Tatlılığım ve gülümsemem ^^
Kediniz : Beelzebub~ İkizimle kedimiz *]

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 6:57 pm

Tek kelime hayatım . Mü-kem-mel !!
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 7:15 pm

Meltem'cim birden ilham geldi yazdım öle.Betimlemelerim iyidir bu arada Gizem'cim (çokta alçak gnüllüyümdür ha Razz )
Ve Tuanam teşekkürler hayatım Smile Eğer beğeni olursa devamını yayınlarım canım Wink
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 7:31 pm

Hayatım çok güzel.Bittim resmen devamını bekliyorum.Betimlemelere söylicek söz yok Very Happy
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 7:39 pm

Teşekkürler bitanem Smile Evet betimlemelerime laf yok Very Happy
Shaunee Cole
Modaretör / 4.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Shaunee Cole

En Belirgin Özelliği : Yırtık dondan çıkıyor olmam.. XD
Kediniz : Beelzebub

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 10:20 pm

Kesinlikle dewam etmen lazımmmmmmm Very Happy Very Happy bizi yarıda bırakmzsın Very Happy
Kristen Stewart
Yeni Üye
Kristen Stewart

Kediniz : jella

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 10:21 pm

tatlım gerçekten çok güzel yazıyosun Very Happy ve işte yorum yani devam et lütfen Very Happy ve evet betimlemelere laf yok Very Happy
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 10:28 pm

Gaza getirmeyin beni Very Happy durduramazsınız sonra Razz
Kristen Stewart
Yeni Üye
Kristen Stewart

Kediniz : jella

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 10:34 pm

durdurmak isteyen kim cnm Very Happy
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 4:27 pm

Wuhuuww ! Oyun başLıyooooorr ! Very Happy
Süperötesisin hayatımmm (:
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 4:34 pm

Harbi başlıyo yaw Very Happy bakalım nolcak bende merak ediyorum Very Happy
Shaunee Cole
Shaunee Cole

En Belirgin Özelliği : Yırtık dondan çıkıyor olmam.. XD
Kediniz : Beelzebub

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 5:58 pm

Kız izleniyor ve rahatt ohh yan gel yatt Very Happy Very Happy 7 benim uğurlu rakamımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Very Happy Very Happy çok güzel olmuş budaa ama kıza üzüldüm sevgilisi flan :/ Sad Sad nyse devamını bekliyoruzzzz Very Happy Very Happy
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 6:17 pm

O kızı anasından doğduğuna pişman edicem daha Very Happy
Johanna Rachelle Morgan
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Johanna Rachelle Morgan

En Belirgin Özelliği : Maceracı olması, kararlılığı ve özel gücünden de belli olduğu gibi yazmayı çok sevmesi..
Kediniz : Tera.. Benim beyaz, yumuşacık tüylü, şımarık kedim (:

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 6:55 pm

Şimdi okudum ancak hayatım ama süper yazıyosun çok beğendim Smile devamını bekliyoruz Very Happy
Goo Hye Sun
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
Goo Hye Sun

En Belirgin Özelliği : bakana göre değişir :)
Kediniz : pufuduk :D :D

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 6:56 pm

Kızım, cidden büyük bir yetenesin... ellerine sağlık... okurken insanı kendine çekiyor betimlemelerin.... devamını bekleriz artık....
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 7:12 pm

Devamı defterimde üşenmessem yayınlıcm Very Happy
Goo Hye Sun
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
Goo Hye Sun

En Belirgin Özelliği : bakana göre değişir :)
Kediniz : pufuduk :D :D

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 7:16 pm

Üşenme üşenme... ellerinden öper artık. bu kadar kişinin hatrı da kırılmaz...yazabildiğin kadar yaz Smile
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 7:57 pm

Hea oldu canım.Defterimdekileri yayınlamak höh bi düşündümde baya uzun sürer yani. Very Happy
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 8:10 pm

Hadi len yayınla yazdığın 3 ve 4. bölümü de. ben sanslıyım okudum ama Very Happy Ben de yayınlıcam hikayemi ama bende yazmaya üşeniyorum Very Happy bir yazmaya başladım ilk bölümü daha bitiremeden worde geçirmekten sıkıldım:D
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 8:50 pm

Meltemcim senin okuduğunda perşembe günü 3 ve 4. bölümüm vardı ama cuma günü 3 bugnde 3 bölüm yazdım canım yani toplamda 10 bölüm var.Yazmak zaman alıyor.Boş vaktimde zaten yazıcam dedim canım... Very Happy
ayrıca seninkileri ben okuduğum için silah zoruyla Razz sorun yok Very Happy
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 5:19 pm

Hain ne zaman yazdın Very Happy İnsan bir söyler Very Happy Bugun yazdığın bölümde güzeldi Very Happy Hem ben en yakın zamanda yayınlamayı planlıyorum Very Happy
Cassandra Parker
Cassandra Parker

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 5:21 pm

Sana okuttuğumda Badem dinleyerek yazmıştım.İşler çığrından çıktı hea Very Happy
Amy Clare
Amy Clare

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..   İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi.. I_icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 5:29 pm

Aynen ya Very Happy Bakalım daha ne kadar çığırından çıkıcak Very Happy

İntikam Ateşi 2. Bölüm Geldi..
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Son Lanet ve İntikam
» Elwivan geldi :)
» Sıkı kız geldi!!
» Racheal geldi.....
» Selam =) Defne de geldi :D