House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Loquisha Meredith O'Dowd...

+8
Serenity Lilith Athena
Jeanne d'Arc
Amy Clare
Aurnia Lilith Connolly
Goo Hye Sun
Melinda Rose Gloom
Cassandra Parker
Loquisha Meredith O'Dowd
12 posters
YazarMesaj
Loquisha Meredith O'Dowd
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..
Kediniz : Alexis adın da Coupari cinsi beyazlı ve qrili bir kedim var..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Loquisha Meredith O'Dowd... Empty
MesajKonu: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 3:43 pm

. . Loquisha Meredith O'Dowd . .

Loquisha Meredith O'Dowd... 4001216477_20bfcb4c21

Genel Bilgi :

Adım Loquisha Meredith O'Dowd.. 26 Eylül 1992'de Springfield, Illinois'te doğdum. Ben 5 yaşındayken annem evi terk ettiği için 12 yaşıma kadar bana halam Brenda baktı. Fakat eniştemin beni istemediğini duyduğum zaman az olan eşyalarımı topladım ve nefret ettiğim evime döndüm. Ben yokken geçen sürede babam ve abim iyice dağılmıştı. Bütün evin sorumluluğu bendeydi. Bir gün sevgilim ve arkadaşlarımla sinemaya gitmiştik. Filmin başlarında sağ tarafımdaki koltuk boştu fakat ikinci yarısının sonlarına doğru baktığımda uzun boylu bir adamın oturduğunu gördüm. Fazla önemsemedim ve Matthew'a - o zamanlardaki sevgilim- döndüm. Filmin son beş dakikasında yanımda oturan gizemli adama bakma ihtiyacı duydum. O da bana bakıyordu. Daha sonra adam ölüm kadar soğuk ve sessiz sesiyle konuşmaya başladı. "Loquisha Charlyn! Gece seni seçti; ölümün doğuşun olacak. Gecenin tatlı sesine kulak ver. Kaderin seni Gece Evi'nde bekliyor." dedi ve benim alnıma keskin bir acı sağlandı. Ağrıya dayanmak için gözlerimi yumdum ve açtığımda filmin bittiğini fark ettim. Matthew bana döndü ve alnımdaki hilali görünce bana bakışları değişti. Bakışlarında sıcaklık ve arzu yerine tiksinti vardı. Arkadaşlarımda beni o halde görünce verdikleri tepkiye dayanamadım ve orayı terk ettim. Babam ve abim bu durumu hiç umursamadı bile. Bende tek başıma Springfield Gece Evi'ne gittim. İlk yılım berbat, berbat ve berbattı. Hiçkimse beni kabullenmemişti. Profesörler bile ters davranıyordu. Beni tek seven kedim Alexis ve Yüksek Rahibe'ydi. Yüksek Rahibe'ye başka Gece Evi'ne gitmek istediğii ve burada mutlu olmadığımı söyledi. Yüksek Rahibe isteksiz bir şekilde de olsa beni buraya göndermeye razı oldu. İşte buraya geldim ve gerçek çaylak hayatını burada yaşadım.

Loquisha Meredith O'Dowd... 600full-susan-coffey

Ailem :

Annem ve babam ilk önceleri çok iyi anlaşırlardı fakat babamın çok fazla içki içmesi annemi üzüyordu. Ben 5 yaşına gelinceye kadar annemdeki üzüntü kızgınlığa ve kavgalara dönüştü. Annem sonunda dayanamadı ve ben 5 yaşındayken evi terk etti. 12 yaşıma kadar halam Brenda bana baktı. Eve geldim ve babamın tüm işsizlik maaşını alkole yatırdığını gördüm. Babam sonunda tam anlamıyla bir alkolik olmuştu, sadece bir oturuşta kaç şişe bitireceğinin hesabını yapıyordu. Abim ise her türlü pisliğe bulaşmış ama hala hiçbir şey yapmamış gibi davranabiliecek kadar midesiz olmuştu. Babam ise hala onunla övünebiliyordu. Siz böyle insanların bir araya gelmesine aile diyebilir misiniz? Tabi ki hayır.. Benim işaretlenmeden ve bu Gece Evi'ne gelmeden önce bir ailem yoktu. Benim ailem burada, benim ailem arkadaşlarım...

Loquisha Meredith O'Dowd... Reflection_by_SusanCoffey

Kişisel Özelliklerim :

İlgisiz bir ailede büyüdüğüm için bana değer verildiği kadar değer veririm. Herkesle konuşurum ama herkes benim dostum olamaz.. Alaycı, umursamaz, kimseden emir almaz, inatçı, kafasına eseni yapan, önyargılı, güvenilir ama zor güvenen, kinci bir yapıya sahibim. Cesurum, korktuğum bir şey yoktur. Sadece böceklerden fazlasıyla tiksinirim. Genelde agresif ve huysuzumdur. Fakat arkadaşlarımın yanındayken her şey bir anda tersine döner. Neşeliyimdir, en yakınlarına sonsuza kadar güvenirim. İnsanlarla zor anlaşırım fakat bir insanı benimsediysem onu ilgim ve korumacılığımla bıktırabilirim. Dostlarım ailem gibidir ve hayatımdan hiç çıkarmayacağım insanlardır.. Eğer birisini silersem tamamen silerim..

Loquisha Meredith O'Dowd... Detail-1aa691617b05f2d642b3de218a5717d2

Fiziksel Özelliklerim :

Saçlarım ; Kızıl ve omuzlarımı biraz geçen saçlara sahibim..
Gözlerim ; Mavi..
Beyaz bir tenim var ve yuvarlak hatlara sahibim..

Loquisha Meredith O'Dowd... 600full-susan-coffey

Sevdiklerim :

Kitap okumak..
Resim çizmek..
Film izlemek..
Dedikodu yapmak..
Sigara ve alkollü içecekler kullanmak
Alışverişe çıkmak..
Arkadaşlarımla vakit geçirmek..
Yağmurda yürüyüş yapmak..

Loquisha Meredith O'Dowd... In_the_water_by_SusanCoffey
Sevmediklerim :

Yalan söyleyen kişiler..
Ukala olan insanlar..
Bencil yaratıklar..
İki yüzlüler..
Kendiğini olduklarından farklı gösterenler..
Böcekler..

İcon :

Loquisha Meredith O'Dowd... IconLoquisha Meredith O'Dowd... Elb3o4Loquisha Meredith O'Dowd... 29cnmzn Loquisha Meredith O'Dowd... Av1dl Loquisha Meredith O'Dowd... Im1e Loquisha Meredith O'Dowd... Av2gc Loquisha Meredith O'Dowd... Im2j Loquisha Meredith O'Dowd... Icon3y Loquisha Meredith O'Dowd... Icon4g Loquisha Meredith O'Dowd... Fallbyoldboy1985 Loquisha Meredith O'Dowd... Icon2q Loquisha Meredith O'Dowd... Iconhv

- Arkadaşlar -

[Kardeşten Öte Olanlar]
[Dostlarım]
[Sırdaşım]
[Yakın Arkadaşlarım]
[Değer Verdiğim]
[Arkadaşlarım]
[Kanımın Isınık Oldukları]
[Tanıdıklarım]

- Düşmanlar -

[Öldürmek istediklerim]
(Ölümcül derecede nefret ettiklerim]
[Gördüğümde saçından tutup yere çarpmak istediklerim]
[Baş Belası]
[Hoşlanmadığım]
[Rakip]
[Zararsızlar]

- Profesörler -

[Örnek aldıklarım]
[Sevdiklerm]
[Değer verdiklerim]
[Saygı duydukalrım]

- Aşk -

[Vazgeçilmezim]
[Hayatımın aşkı]
[Hoşlandıklarım]
[Arzuladığım]
[Gözümün kaldıkları]
[Eskiler]

Eklenmek için ;

Ad-Soyad ;
Kurgu ;
2 Adet İcon ;

Eklenmek istediğiniz yer ;

[/color]- A r k a d a ş l a r -

Svetlena Xenoisse

Loquisha Meredith O'Dowd... 1110Loquisha Meredith O'Dowd... 1210

Lena... Nasıl anlatılır ki böyle bir insan.? Çoğu dersimizi birlikte geçiriyoruz ve beni hergün aynı güzel, ışık saçan gülümsemesiyle karşılıyor. Aramız çok iyi ileride daha iyi olacağına eminim. Ona herşeyimi anlabiliyorum. Anlatıklarımında ondan çıkmayacağına eminim. Onu çok seviyorum, her sorunumda yanımda olan, güzel günlerime güzellik katan biricik dostum... Ve hep dostum kalacak... Nyx hep onun yanında olsun...

[Dostum]
[Sırdaşım]

Erin Bates

Loquisha Meredith O'Dowd... Emilie-emilie-de-ravin-905508_100_100Loquisha Meredith O'Dowd... Emilie-emilie-de-ravin-683439_100_100

Tanıdığım en iyi, en tatlı, en zeki, en duygusal çaylak. Onun hafızası çok kuvetlidir ve hiç bir şeyi unutmaz.Sayılı olan dostlarımdan biridir ve bura da bana çok destek oluyor. Ortaya sunduğu fikirler mantıklı ve çok zekicedir. Ona çok değer veriyorum, o benim bitanem ve onun da bana değer verdiğini biliyorum. Ve değişimini tamamladığında çok iyi bir profesör olacak ve bizim de aramız hep iyi olucak. Onu çok seviyorum. Nyx hep onun yanında olsun...

[Dostum]
[Değer Verdiğim]

Johanna Rachelle Morgan

Loquisha Meredith O'Dowd... Untitled666666666666666qp8Loquisha Meredith O'Dowd... Untitled245454545455656ux9

O benim biricik oda arkadaşım. Odaya ilk girdiğimde bana sarılmasıyla ne kadar iyi ve sıcakkanlı birisi olduğunu anlamıştım, zaten o anda sonra ona çok güvenmiş ve bütün hayatımı ona anlatmıştım. O benim herşeyim... Kardeşim, dostum, sırdaşım, bitanemm.. Onu çok seviyorum ve değişimimizi tamamlayacağımız zamana kadar hep onunla olmak istiyorum. Onun hep yanımda ve sağlıklı olması için hergün Nyx'e dua ediyorum ve bana onun gibi bir dost ve oda arkadaşı verdiği için teşekkür ediyorum.

[Kardeşten Öte]
[Dostum]

Amy Clare

Loquisha Meredith O'Dowd... S-G-3-selena-gomez-11705280-100-100Loquisha Meredith O'Dowd... S-G-3-selena-gomez-11707176-100-100

Gece evine geldiğim ilk gün onunla tanışmıştım. Gerçekten çok iyi ve dürüst biri. Onunla tanıştığım için çok şanslıyım. Amy ateş elementini yönetiyor ve ritüellerde hep beraberiz. Hayatımda çok önemli bir yeri var onun.. Ritüellerde birbirini tamamlayan elementleri yönetiyoruz. Çok iyi arkadaşız ve ileride daha da iyi arkadaş olacağımıza eminim. Ona güvenim sonsuzdur ve onunda bana güvendiğini düşünüyorum. Nyx hep onun yanında olsun ve onu kutsasın..

[Yakın Arkadaşım]
[Değer Verdiğim]

Kramisha

Loquisha Meredith O'Dowd... Cats15Loquisha Meredith O'Dowd... 21es1mu

Kramisha o bir kırmızı çaylak ve bu beni çok şaşırtıyor. Daha önce böyle bir şey ne duydum ne de gördüm. Fakat Kramisha iyi bir kıza benziyor. Gördüğümüzde selamlaşıyoruz ama tam anlamıyla bir konuşmuşluğumuz yok. Jo bana onun özel yeteneğinden ve aklında kalan bir kaç şiirinden bahsetmişti, gerçekten şiirleri muhteşem fakat tüylerimi de ürpertmiyor değil. İleri de Kramisha'yle daha iyi anlaşacağımızı düşünüyorum. Nyx onu korusun, kutsasın. Umarım hiçbir zaman aydınlık yol olan Nyx'in yolundan çıkmaz...

[Kanımın Isınık Oldukları]
[Tanıdıklarım]

Cassandra Parker

Loquisha Meredith O'Dowd... 16h6et1_th

Onunla Amy sayesinde tanışmıştık.. Amy'nin oda arkaşı ve gerçekten çok iyi bir kız.. Bazı zamanlar biraz agresif olsa da önemli değil.. Kim agresif olmaz ki? Herkesin belli bir sorunu var.. Pek yakın değiliz ama olucaz.. Buna inanıyorum.. İyi anlaştığımızı düşünüyorum.. Ama ileri de bu arkadaşlığımız daha da güçlenicek .. Nyx onu kutsasın ve her zaman Nyx'in yolunda kalsın..

[Değer verdiğim]
[Arkadaşım]

Goo Hye Sun

Loquisha Meredith O'Dowd... 1zx9undLoquisha Meredith O'Dowd... 2qn4ocn

Hye Sun gerçekten gördüğüm en güler yüzlü insan olmalı. Çok canayakın ve iyi biri. O benim meleğim.. Onu her gördüğümde yüzümde bir gülümseme oluşuyor. Bu onun bende yaptığı bir etki diye düşünüyorum. O da benim gibi Gece Evi'ne yeni geldi. Buraya uyum sağladığını görmek çok hoş.. Ortak olan birçok dersimiz var ve ortak alanlarda bolca vakit geçiriyoruz Hye Sun ile. Beraber olduğumuz zamanlarda sürekli gülüyoruz.. Yonun yanında olupta gülmemek elde değil.. Nyx onu korusun ve kutsasın...

[Değer verdiğim]
[Kanımın ısınık olduğu]

Hera Feronia Oinone

Loquisha Meredith O'Dowd... 2d8q7mfLoquisha Meredith O'Dowd... 11l0p5l

Hera'yla pek bir konuşmuşluğumuz yok. O 6. sınıf olduğu için sadece Ritüellerde ve ortak kullanım alanlarında karşılaşıyoruz. İyi bir kız ama biraz havalı gibi.. Bu da güzel olmasından kaynaklanıyor olabilir ya da çok iyi olmadığımız için bana öyle geliyordur. Bilemiyorum.. Hye Sun'ın oda arkadaşı olduğu için gözüme daha bir sempatik görünüyor.. Değişimini atlatacağına inanıyorum.. Nyx onu korusun ve kutsasın...

[Kanımın ısınık olduğu]
[Tanıdığım]

Aurina Iris Connolly

Loquisha Meredith O'Dowd... Lucy-lucy-kate-hale-2703148-100-100Loquisha Meredith O'Dowd... Lucy-lucy-hale-2702982-100-100

Aurina Tanrıçam'ın seçilmişi... Onun hakkında söyleyecek söz bulamıyorum. Çemberdeki ilk günümde beni cesaretlendiren O'ydu. Kendimden daha fazla güveniyordu bana.. Bende ona çok güveniyorum.. Aurina çok iyi, canayakın, güçlü bir kız. Ayrıca çok güzel. Dövmeleri onu bütünlüyor ve Tanrıçam'ın hep yanında olduğunu gösteriyor.. Ortak alanlarda, derslerde ve ritüeller de sürekli konuşuyoruz. Onunla yakın arkadaşız.. Muhabbeti insanı sıkmıyor ve gülümsemesi insanın içini ferahlatıyor.. Nyx seni korusun Aurina, hep Tanrıça'nın yolunda kal...

[Yakın Arkadaşım]
[Değer verdiğim]

Jeanne d'Arc

Loquisha Meredith O'Dowd... Emma-Watson-emma-watson-89265_100_100Loquisha Meredith O'Dowd... Emma-Watson-emma-watson-89267_100_100

6. sınıf olmasına rağmen çok cana yakın ve iyi biri. Güzel bir kız ve bir çok 6.sınıf gibi burnu kaf dağında bir kız değil. Çok zeki. Birbirimize rastladığımızda konuşuyoruz. Değişimini tamamladığında çok iyi bir Profesör olacağına eminim... Nyx onu korusun ve kutsasın...

[Kanımın ısınık olduğu]
[Tanıdığım]

Serenity Lilith Athena

Loquisha Meredith O'Dowd... 2963Loquisha Meredith O'Dowd... 2959

Serenityle birçok ortak dersimiz var ve o çok çok iyi bir kız. Lena sayesinde onunla tanışmıştım. Lena, ben ve Serenity ortak olan derslerimizde çok eğleniyoruz. Onu seviyorum. Hep Nyx'in yolunda kal, Nyx seni kutsasın..

[Yakın Arkadaşlarım]
[Değer Verdiğim]

Amanda Sylise

Loquisha Meredith O'Dowd... KatieLoquisha Meredith O'Dowd... 395824

Amanda benim en yakın dostlarımdan biridir. O olmadan hayatımın nasıl olcağını tahmin bile edemiyorum. Hayatımda tanıdığım en iyi insanlardan biri, kendinegüveni tam ve ne istediğini bilen biri. Benim sırdaşım, dostum ve küçük kaçamaklarımın suç ortağı... Her zaman moda anlayışıyla benim giyimimi eleştirirdi. En büyük isteği 'Benim zevksiz -ona göre- giysi dolabımı bir kibritle yakmakmış.' beni berbat olduğum zamanlarda gördüğünde hep böyle der. Eğer Amanda olmasaydı ben kendim olamazdım. Onu çok çok seviyorum. O benim hayatımın anlamlarından biri. Nyx hep onu korusun, kutsasın.

[Dostum]
[Sırdaşım]

Hannah Simon

Loquisha Meredith O'Dowd... Thyth Loquisha Meredith O'Dowd... 89006962

Profesör Hannah, benim en sevdiğim profesörlerden biridir. Çünkü çaylaklara çok yakın davranıyor, bizimle arkadaş gibi. Ayrıca Sihirler ve Ritüeller dersini çok seviyorum. En çok ilgilendiğim ve zevk aldığım ders. Hannah'yı sevmemdeki bir neden de dersidir. Hannah'yla konuşmak beni hep rahatlatmıştır. Birkaç profesör gibi kendini beğenmiş ve tutucu değil. Bizi iyi anlıyor ve yaptığımız küçük kaçamakların bazılarını önemsemiyor. Onu seviyorum. Nyx onu korusun, hep Nyx'in yolunda kalsın.

[Örnek Aldıklarım]
[Sevdiklerim]

Xaiver Dylan Black

Loquisha Meredith O'Dowd... Kevinflammeicon2byxolexLoquisha Meredith O'Dowd... Th5m

Dylanla kavgayla tanışmış olsak da, ondan etkilenmiştim ve şimdi o hayatımın bir parçası. Onunla hayatım yeni bir anlam kazandı. Çok zor olsa da ona güveniyorum. Bakışları her zaman içimi ısıtıyor. Onun gözlerine bakarak, ona karşı gelemek çok zor. Beni anlıyor ve ruh halime göre davranıyor. Onu gerçekten seviyorum. Dylan 6. sınıf ve yakın bir zamanda değişimi tamamlayıp bir vampir olucak. En büyük korkum beni bırakıp gitmesi. Ona bu kadar güvenirken ve kalbimi açmışken zarar görmek istemiyorum. Dylan beni bırakma, sana ihtiyacım var. Her zaman hayatımda ol bi'tanem.. Nyx onu korusun ve kutsasın..

[Vazgeçilmezim]
[Hayatımın aşkı]

- D ü ş m a n l a r -

Kalona

Loquisha Meredith O'Dowd... 69gw89Loquisha Meredith O'Dowd... Ina7ig

Kalona... Onun için ne söylemeliyim ki? Daha önce Nyx'in savaşçısı olan düşmüş bir melek. Ve bu melek artık kötü, çok kötü... Çaylakları, vampirleri ve insanları öldüren biri.. Aynı zaman da kainattaki en çekici, en yakışıklı varlık... Ama yakışıklı olup olmaması beni ilgilendirmiyor. Tanrıçama karşı gelen biri affedilemez ve her kim benim Tanrıçamı yok sayıp diğer çaylakları öldürüyorsa o benim düşmanımdır. Onun için içimde nefretten başka bir duygu yok. Ama böyle bir varlığın kötü olması çok acı... Keşke tekrar Nyx'in yolunu seçse ama bu kadar kötülük yapmış bir varlığın içinde iyilik bulundurması imkansız.. Eğer hala karanlık yolda ilerleyecekse onun için sadece 2 seçenek var ya terk edip gidecek ve bizi rahat bırakacak ya da Aya gelip tekrar onu en çok korktuğu yere, yüzyıllardır hapsoldu toprağa geri sokacak... Seçim senin Kalona ama unutma her zaman bir aydınlık vardır ve bu aydınlık Nyx'in yoludur...

[Öldürmek istediğim]
[Ölümcül derecede nefret ettiğim]

En son Loquisha Meredith O'Dowd tarafından Perş. Eyl. 16, 2010 10:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 13 kere değiştirildi
Cassandra Parker
6. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Cassandra Parker

En Belirgin Özelliği : Hırçınlığım ve Zekam
Kediniz : ne kedisi ya köpeğim var benim..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 4:33 pm

istediğin yere ekle gitsin Very Happy
Loquisha Meredith O'Dowd... 16h6et1_th
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

En Belirgin Özelliği : Donuk mavi gözlerim... Ruh halime göre değiştiğine düşünüyorum, en azından öyle olduğu söyleniyor..

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 6:23 pm

Güncellendi canım (:
Melinda Rose Gloom
Melinda Rose Gloom

En Belirgin Özelliği : Sürekli değişen ruh halim...
Kediniz : Alice... Bu kedi ne kendini beyenmiş böyle xD off...

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 95

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 6:34 pm

Tatlım beni de ekler misin??
http://darkhouse.turkforumpro.com/index.htm
Goo Hye Sun
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
Goo Hye Sun

En Belirgin Özelliği : bakana göre değişir :)
Kediniz : pufuduk :D :D

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 6:41 pm

Canım benide eklersen sevinirim.. kurguyu sana bırakıyorum. iconlar lejantta var.. Smile)
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 10:14 pm

Huhuu benide ekleyin yavv Zoyu unuttunuz Loquisha Meredith O'Dowd... Icon_sad Loquisha Meredith O'Dowd... Icon_biggrin
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 6:23 pm

Tatlım ıconlarımı değiştirsene benim Very Happy Lejantta var .d
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc

En Belirgin Özelliği : Fransa'dan getirdiği güzel elbiseleri
Kediniz : Finn , beni ilk geldiğim gün seçti taa Fransa'dan

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 6:40 pm

Beni de eklersen sevinirim
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 6:57 pm

Güncellendi (:
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 7:03 pm

Kusura bakma küçük resim bulamadım ama istersen bunu ekleyebilirsin.
Loquisha Meredith O'Dowd... Emma%20Watson
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 7:17 pm

Tamam tatlım gerek yok ben icon buldum (: Eğer sen bulamadıysan google'a 'Emma Watson icon' yaz linklerden Fanpop adresli olana gir orada bulabilirsin (:
Jeanne d'Arc
Jeanne d'Arc

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 7:19 pm

Tamam
Amy Clare
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 7:38 pm

Sağol gizem"mmm Very Happy
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 11:26 pm

Ne demek birtanemm (=
Serenity Lilith Athena
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Serenity Lilith Athena

En Belirgin Özelliği : Poseidon Kızı olmam nedeniyle öfkelenince alnımdaki hilal üç başlı yabaya dönüşüyor ve Olympos güçlerini üstüme alıyorum.Safirden bilezigim sayesinde.Ayrıca birde zekam ve inadım var xD
Kediniz : Zuko bana Olympostan beri ait.O bana Poseidon'un hediyesi,mercan-lacivert rengi tüyleri,deniz rengi gözleri ve alnındaki üç başlı yaba işaretiyle çok özel :)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 93
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 2:18 pm

Beni ekler misin Smile İconlar lejantta var kurgu sana kalmış Smile Yakın karaklterleriz zaten Smile
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 11:31 pm

Canım seni en kısa zamanda ekliycem (: Biraz erteliyorum çünkü cevap yazma yerini çözemedim :S İconları falan ayarlayamadım. Renkler de farklı olsun istemedim.. Kusura bakma şu cevap yazma yeri düzenlensin hemen seni ekliycem (:
Daryna Hannah Simon
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak

En Belirgin Özelliği : İri kahverengi gözlerim.
Kediniz : Eleanor, gri ve kabarık tüy yumağım ^^

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 9:57 am

Beni de ekler misin? Kurgu sende icon lejantta...
Lily Destiny D'Lune
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Lily Destiny D'Lune

En Belirgin Özelliği : Queen S.
Kediniz : Gri Meleğim - Jella

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 98

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 9:17 am

Uygun biryere koyabilirsin.-lejantımda yoksanız sizde başvurun. -

Loquisha Meredith O'Dowd... 36323646
Loquisha Meredith O'Dowd... D46ea39d
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 5:56 pm

Hayatımın anlamı kurgu belli.
İconlar : Loquisha Meredith O'Dowd... KatieLoquisha Meredith O'Dowd... 17041044
Goo Hye Sun
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
Goo Hye Sun

En Belirgin Özelliği : bakana göre değişir :)
Kediniz : pufuduk :D :D

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 8:36 pm

Çok hoş yazmışsın.. yüreğine sağlık Smile
Loquisha Meredith O'Dowd
Loquisha Meredith O'Dowd

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 08, 2010 6:22 pm

Destiny hariç hepiniz eklendiniz. Canım seni kurgu tam olmadığı için ekliyemedim. Tam olarak kurguyu belirleyelim hemen ekliycem (:

Teşekkür ederim Baharcım (:
Emily Flora
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Emily Flora

En Belirgin Özelliği : kahve rengi saçlarım,Kalça sallama makinası ve herkezi hem korkutan hemde sevdiren bir yeteneğim var :D :D
Kediniz : :Candy: benim küçk tüy yumağım herkezle iyi anlaşır. beyaz ve sarı karışımı tüyleri var :):)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 94

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimeCuma Eyl. 10, 2010 3:29 pm

Loquisha Meredith O'Dowd... 2ynrsm1
Kurgu: canım kurgu belli zaten Smile
Daryna Hannah Simon
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak

En Belirgin Özelliği : İri kahverengi gözlerim.
Kediniz : Eleanor, gri ve kabarık tüy yumağım ^^

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96

MesajKonu: Geri: Loquisha Meredith O'Dowd...   Loquisha Meredith O'Dowd... I_icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 7:34 pm

icon lejantta kurgumuz belli Very Happy

Loquisha Meredith O'Dowd...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ***Meredith***