House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bitmemiş Bir Sayfa

3 posters
YazarMesaj
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Bitmemiş Bir Sayfa Empty
MesajKonu: Bitmemiş Bir Sayfa   Bitmemiş Bir Sayfa I_icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 7:21 pm

Hayatım da yeni bir sayfa açtığımı zannediyordum.Beni ileriye taşıyacağını düşünüyordum.Nereden biliyim olduğum yerde kalıcağımı,hatta daha da geriye gideceğimi...
Halbuki büyük bir umut ile açmıştım o sayfayı,heyecanla...O sayfaya yepyeni şeyler yazmak istemiştim.Yeni umutlarımı aşklarımı,başarılarımı.Ama olmadı.Herşey karadı.Yazmak istediğim hiçbir şeyi yazamadım.Hep beni kader nereye savurduysa onu yazdım.Aslında yazmakta denmezdi ona.İsteksizce, kendimi zorlayarak birşeyler karalamaktan başka birşey değildi...
O sayfaya herşeyi ağlaya ağlaya yazdım.Her satır yazarken bir göz yaşı döktüm.Hatta şu anda bile döküyorum.O satırlardan brini yazıyorum sayfama.İleri de dönüp baktığımda nasıl bir sayfa açmışım diyeceğim.Hatta şimdi bile diyorum.Ama o sayfayı açmıştım bir kere ve sayfam dolana kadar da yazmak zorundaydım.Hiçbir şey atlamadan eksiksiz,katıksız ..En önemlisi de o sayfanın ne zaman dolacağını bilmiyorum.Belki hayatımın sonuna kadar dolmıyacak belkide şu an o sayfaya son satırlarımı yazıyorum.

Arkadaşlar komposizyonum iyi değildir ama birşeyler yazdım işte .D
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Bitmemiş Bir Sayfa Empty
MesajKonu: Geri: Bitmemiş Bir Sayfa   Bitmemiş Bir Sayfa I_icon_minitimePtsi Mayıs 24, 2010 7:26 pm

.Belki hayatımın sonuna kadar dolmıyacak belkide şu an o sayfaya son satırlarımı yazıyorum.

İlk yorum benden.
Annemmmmmmmmmmmmmmmm^^

Süper olmuş bu ya bide eh işte diyosun.Bayıldım.
Angela Withnight
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
Angela Withnight

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 70
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

Bitmemiş Bir Sayfa Empty
MesajKonu: Geri: Bitmemiş Bir Sayfa   Bitmemiş Bir Sayfa I_icon_minitimeC.tesi Ara. 25, 2010 3:12 pm

O son iki cümle kesinlikle mükemmel ! geneli de çok güzel. ama o iki satıra gerçekten bittim . Wink

En önemlisi de o sayfanın ne zaman dolacağını
bilmiyorum.Belki hayatımın sonuna kadar dolmıyacak belkide şu an o
sayfaya son satırlarımı yazıyorum.

Bitmemiş Bir Sayfa
1 sayfadaki 1 sayfası