House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Alejandra.

4 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Alejandra. Empty
MesajKonu: Alejandra.   Alejandra. I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 9:12 am

[center]
Alejandra. ID_by_NazXean

^Genel Olarak^
Tam adı: Alejandra Esmée
Soyadı: Ãlvarez
Tür: 5. Sınıf Çaylak
Uyruğu: Japon-İspanyol Melezi
Doğum Yeri: Japonya
Doğum Tarihi: 03.06.1992
Burcu: İkizler
Ana Dil: Japonca-İspanyolca
Diğer Diller: İngilizce, Almanca, Fransızca.
Alejandra. July___10_ID_by_NazXean

^Sevdikleri^
X Metal.
X Eğlence.
X Uykusuzluk.
X Fotoğraf çekmek.
X Futbol –kesinlikle aşığı-
X Elementi.
X Gizli işler.
X Gerçek Dostlar.

^Sevmedikleri^
X Ciddiyet.
X Yalan.
X Yersiz Tripler.
X Aşk.

Alejandra. Stand_still_by_NazXean

^Fiziksel Portre^
Siyah düz saçları, çekik kahverengi gözleri, ufak tefek oluşuyla tipik bir Japon genci. Fazla göze çarpmasa da eğer dikkatinizi çekecek olursa ya çılgın bir hareketini ya da devasa gözlüklerle kuytu bir yerlerde kitap okuduğunu görebilirsiniz. Ufak tefek olmasına rağmen kendini büyük göstermeye çalışmaz çoğu zaman. Aksine tam bir çocuk gibi giyinebilir. Özel günler dışında asla ama asla makyaj yapmaz, bunu her zaman saçma bulur. Ruh haline göre giyinme tarzını değiştirir. Ama genelde tam bir çocuk gibidir.

Alejandra. Oops_by_NazXean

^Ruhsal Portre^
İki kelime: Eğlence makinesi. Esmée kelimenin tam anlamıyla bir eğlence makinesidir. İçinde hiç bitmeyen bir pozitif enerji vardır. Ne kadar çok arkadaşı olmasa da takıldığı arkadaşlarına pozitif enerji verir. Hiçbir zaman hiçbir şeyi umursamaz. Ne olursa olsun mutlu kalmayı bilir, ama kesinlikle Pollyanna değildir. Ağladığını hemen hemen görmezsiniz. Her şey hakkında az da olsa bilgi sahibi olmayı ister. Bu sayede başkalarına bilmişlik taslayabilir. İnsanlar üzerindeki hisleri çok kuvvetlidir. Bir insana karşı “O böyledir” dediğinde her zaman karşısındaki kişi dediği gibi çıkar. Empati kurabilmek yönünden kendi üstüne kimse tanımaz. Bu konuda biraz kendini beğenmişlik yaptığı da olur ama genelde kendini beğenmiş olmak doğasına aykırıdır. Olumsuz her şeye olumlu gözle bakmayı dener. Hayal gücü aşırı derecede kuvvetlidir. Bazen kendi kurduğu hayallere kendisi de şaşırabilir. İlginç şeylerden hoşlanır. Mesela arkadaşlarına soyadlarıyla seslenir. Hayatı boyunca aşkı kalbin beyne oynadığı bir oyun olarak düşündü ve bu oyuna asla katılmayı istemedi. Kısaca aşka inanmayan biri. Her şeye rağmen arada sırada ister istemez birilerine ilgi duysa da genelde küçük bir çocuk gibi davranması yüzünden duyguları hep karşılıksız kalıyordu.
Aslında görünüşünün aksine Esmée bazen gerçekten de olgun davranabilir. Bir öyle bir böyle olmasından dolayı O’nu dengesiz olarak da adlandırabilirsiniz. Ailesinin otoritesi yüzünden tam bir hanımefendi gibi yetiştirilse de o yine de benliğini korumayı başardı. Bu yönüyle ailesini deli etse de kendi olmaktan asla vazgeçmemişti. Zaten hiçbir şeyin onu zorlamasına izin vermezdi. Zor şartlarda kaldığı zaman her zaman ortamı kendine uydurmaya çalışır ve bunu başarır…

Düzenlenecektir !..
Misafir
Misafir
Anonymous

Alejandra. Empty
MesajKonu: Geri: Alejandra.   Alejandra. I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 9:14 am

Alejandra. Fe25404exAlejandra. 33bf8ed0

Eklenmek İçin:
Ad-Soyad [Bi'zahmet yazın!]:
3 adet uyumlu icon [Lejanttan al falan yok!]:
Kurgu [Belli veya sen bul diyeni eklemeyeceğim!]

Misafir
Misafir
Anonymous

Alejandra. Empty
MesajKonu: Geri: Alejandra.   Alejandra. I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 9:14 am

^İlişkiler^
Eleanoré Undine Laforét
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Eleanoré Undine Laforét

En Belirgin Özelliği : Ruh haline göre renk değiştiren gözlerii..
Kediniz : Cléméncé- Bembeyaz bir kedii. Genelde.. Onun da ruh haline göre koyulaşan tüyleri var. Ve bizim hilalimiz gibi onunda küçük bir yıldızı var alnında. Bu ne anlama geliyor hala bilmiyorum ama çok tatlı (= (=
Nerden : Londra Gece Evi - Chicago Gece Evi - Paris Gece Evii..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 94
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

Alejandra. Empty
MesajKonu: Geri: Alejandra.   Alejandra. I_icon_minitimePerş. Tem. 15, 2010 3:03 pm

Ad Soyad: Viollette Elénoré Laforét

Kurgu: Hmm. Şöle olabilir. Tarafsızsın. Bende bir ara neden Nyx' i seçtiğimi unutuyorum. Ama Zo bana hatırlatıyor. Nese.. Biz senle tanışıyorz ve bu konu hakkında konuşuyorz. Sen bnm inatçı biri olduğumu düşünüyorsun. Bnde seni kararındn vazgçtiremiorm. Ama snradan ii arkadş fln oluorz. Bu konuyu açmadkça aramz bzlmuo.. Öle işte (:

İcon: Alejandra. Aaajcm Alejandra. J6txj8 Alejandra. Interviewkrystal20meyer
Goo Hye Sun
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
Goo Hye Sun

En Belirgin Özelliği : bakana göre değişir :)
Kediniz : pufuduk :D :D

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Alejandra. Empty
MesajKonu: Geri: Alejandra.   Alejandra. I_icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 8:41 pm

goo hye sun
beni de eklersen sevinitim. icon lejantta var Smile) kurgu sana kalmış Very Happy
Lily Destiny D'Lune
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Lily Destiny D'Lune

En Belirgin Özelliği : Queen S.
Kediniz : Gri Meleğim - Jella

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 98

Alejandra. Empty
MesajKonu: Geri: Alejandra.   Alejandra. I_icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 9:19 pm

eklersen sevinirim kurgu sana kalmış. Wink-lajantımda yoksanız başvurun-
Alejandra. F7760a0e
Alejandra. D46ea39d
Alejandra. 60e928fc
Conerus Hell Greyn
Admin/6.Sınıf Çaylak/Karanlık Erkek
Admin/6.Sınıf Çaylak/Karanlık Erkek
Conerus Hell Greyn

En Belirgin Özelliği : Gözleri olabilir mi?
Kediniz : Kedi sevmem ben, huni severim.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 90

Alejandra. Empty
MesajKonu: Geri: Alejandra.   Alejandra. I_icon_minitimeSalı Eyl. 07, 2010 12:17 am

+Conerus Hell Greyn.
Alejandra. 73059873Alejandra. 15891078Alejandra. 23311882
+Tek başıma dolaşırken senin arkadaşlarınla gülüşmelerini görüyorum. Bende aranıza katılıyorum. Yakın arkadaş oluyoruz. Benim yaratıcılıktan bu kadar çıkıyor. Wink

Alejandra.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ritüel. -A. Jennaieve Neferet/Alejandra Esmée Ãlvarez