House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Karşılaşma...

3 posters
YazarMesaj
Daryna Hannah Simon
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak

En Belirgin Özelliği : İri kahverengi gözlerim.
Kediniz : Eleanor, gri ve kabarık tüy yumağım ^^

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

Karşılaşma... Empty
MesajKonu: Karşılaşma...   Karşılaşma... I_icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 10:25 am

"Güzel bir sabah," dedim etrafıma bakınarak.
"Yani, olmak üzere," dedim doğmak üzere olan güneşe bakarak. Çimlere oturdum ve doğan güneşe baktım.
Gece boyu derslerde yorulduğum için biraz uykuluydum. Çimlere uzandım ve gözlerim kapanmaya başladı.
Bir çıtırtı ile yerimden sıçradım.
"Kim var orada?!
Cevap yerine başka bir çıtırtı daha geldi.
Kim. Var. Orada?" diye tekrar ettim sorumu üstüne basa basa.
Ağaçların arasından çok sevimli bir kız çıktı. Sanırım Çinliydi... Ya da Koreli... Japon... Herneyse.
"Ö-özür dilerim," diye kekeledi. "Amacım seni korkutmak değildi."
Yüz ifadem her an kızmaya hazır gibi görünüyordu sanırım. Kızmayacağımı anlaması için gülümsedim.
Elimi ona uzattım.
"Adım Rosella, ama bana Ella demeni tercih ederim."

Out RP:RP'dekiler:Goo Hye Sun, Rosella McMeller
Goo Hye Sun
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
Goo Hye Sun

En Belirgin Özelliği : bakana göre değişir :)
Kediniz : pufuduk :D :D

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Karşılaşma... Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma...   Karşılaşma... I_icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 12:56 pm

Güneş doğmak üzereydi.. Uykumun gelmesi gerekiyordu ama gelmemişti. Yatakhaneye gitmek yerine koruluta bir tur atmayı seçtim. Ama benim şu sakarlıklarım yok mu. Daha koruluğa çıkamadan hertarafımı kesik içinde bırakmıştım. Bir seslenme duydum ama bana olduğunu tahmin etmemiştim, açıkçası yüzüme çarpan çalıları geri itmekle meşguldüm. Tam o sırada bir seslenme sesi daha duydum. Çıkmama az kalmıştı bende son adımımı attım ve artık özgürdüm. Karşımda çok güzel bir kız duruyordu. Seslenenin o olduğunu anladım işin kötüsü seslendiğinin de ben olduğumu. Sanırım biraz sinirli bakıyordu, cevap alamadığı için kızmış olduğunu düşünerek biraz korkuyla cevap verdim.

"Ö-özür dilerim,"Kekelememim önüne geçemiyordum."Amacım seni korkutmak değildi."
Birden gülümseneye başladı. Gülünce daha da güzel olmuştu.Elini bana doğru uzattı. Çok içten davranıyordu bende istemsizce gülümseyiverdim.

"Adım Rosella, ama bana Ella demeni tercih ederim."
"Bende Goo Hye Sun bana da kısaca Hye demelisin. Çoğu kişi ilk adımın Goo olduğunu zanneder. ama korede işler tam tersi durumdadır."
Daryna Hannah Simon
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

Karşılaşma... Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma...   Karşılaşma... I_icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 2:37 pm

"Bende Goo Hye Sun bana da kısaca Hye demelisin. Çoğu kişi ilk adımın Goo olduğunu zanneder. ama Kore'de işler tam tersi durumdadır."
Hmm... Demek Koreliydi.
Bu kızı sevmiştim. Çok sevimliydi.
Bir süre ayakta dikildi. Bense çimlerin üstüne bağdaş kurmuş oturuyordum. Sonunda elimle yanıma vurdum.
"Otursana."
Gülümseyerek geldi ve yanıma çöktü. Bir süre tek kelime etmeden geceyi seyrettik.
Sessizliğe pek tahammülüm olduğu söylenemez. Konuşmak için konu açmaya çalıştım.
"Ehmm... Hye, karanlık tarafta mısın? Yoksa Nyx'in tarafında mı?" diye sordum. Açıkçası karanlık tarafı ona pek yakıştıramıyordum.
Gülümsedi. "Nyx. Hatta Nyx'e karşı bir yakınlık hissediyorum. Sen de hissetmiyor musun?" dedi.
"Hepimiz ona karşı bir yakınlık hissediyoruzdur. Hepimiz Nyx'in çocukları sayılırız. Değil mi?" dedim.
Başını salladı. "Haklısın."
Bir süre daha sustuk.
Tam bir konu daha açacaktım ki Hye benden önce davrandı.
"Rose, kaçıncı sınıfsın?" diye sordu.
Goo Hye Sun
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
Goo Hye Sun

Rpg Gücü

Karşılaşma... Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma...   Karşılaşma... I_icon_minitimeSalı Eyl. 14, 2010 9:12 pm

Armasını göremediğim için sormuştum. ya da en azından konuşmak için.
6. sınıf.. sende sanırım..armama bakark..4. sınıf..

Çok sevecen biriydi. Fakat yüzündeki birşey sanki hemen sinirleneceğini gösteriyordu. İçimden onu sinirlendirmek istemem diye düşündüm. Gece o kadar güzeldi ki konuşmak sanki büyüyü bozacak gibiydi. Fakat Ella nın sessiz kalmaktan pekte hoşlandığı söylenemez. Bende ona uymaya çalışarak konuşmaya devam ettim.
Bu gün Nyx huzur yağdırıyor sanki. Kendimi gülümsemekten alamıyorum. Hem, seninlede karşılaştım. Bu gün gerçekten güzel bir gün.
Benim mutlu olmak için ahım şahım sebeplere ihtiyacım yoktu. Çoğu zaman bir çocuk gibi kğçğk şekerlere bile mutlu olurdum. Evet, doğru tanım bu olmalı. Çocukça sebeplere mutlu olurdum. Ben mutlu oluncada zannediyorum bu safça mutluluktan dolayı yanımdakilerde mutlu olurdu. Ella gülümseyerek karşılık verdi.
Daryna Hannah Simon
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak

Rpg Gücü

Karşılaşma... Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma...   Karşılaşma... I_icon_minitimeÇarş. Eyl. 15, 2010 10:33 pm

T-shirtüme baktım. Armamı takmayı unutmuştum.
"6. sınıf," dedim. Ve armasına bakarak devam ettim. "Sen de sanırım...4. sınıf," dedim.
Bir süre daha sessiz kaldık. Gecenin, yani Nyx'in güzelliğini izliyorduk.
"Bu gün Nyx huzur yağdırıyor sanki. Kendimi gülümsemekten alamıyorum. Hem, seninlede karşılaştım. Bu gün gerçekten güzel bir gün."
Benim gibi çok neşeli, olaylara iyi tarafından bakan pozitif bir kızdı. Açıkçası onu çok sevmiştim.
"Hye, sen de Profesör Elizabeth ile ilgili yanlış birşeyler hissediyor musun?" diye sordum.
Goo Hye Sun
4.Sınıf Çaylak
4.Sınıf Çaylak
Goo Hye Sun

Rpg Gücü

Karşılaşma... Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma...   Karşılaşma... I_icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 2:48 pm

"Aslına bakarsan 6. hissim kuvvetlidir. Fakat profösörle çok fazla konuşmadım. Eğer öyle birşey varsa bile ben çok dikkat etmedim. Açıkçası profösörler hakkında çok fazla dedikodu duyuyorum. Kötü birşeyler olması an meselesi."
Sadece bir kaç saniyede düşünmüştüm. Biri hakkında yorum yapmadan önce dikkatlice düşünmem gerektiğini biliyordum. Yaptığım şey yorum sayılmazdı ama yinede çok tanımadığım biri hakkında konuşmak istemedim. Fakat merakımın önüne de geçemiyordum. Sanırım yine altıncı hissime güvenmeliydim. İçimden birses öğrenmem gereken şeylerin olduğunu söylüyordu. Merakla gözlerimi Ella ya çevirdim. Konuşmaya hazırlanıyor gibiydi. Dudaklarını araladı...
Arianna Lucy Warren
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Arianna Lucy Warren

En Belirgin Özelliği : Çok tatlı bi kızım herkes beni çok sever :)Ama sinirlendiğimdede kimse benim yanımda durmak istemez.
Kediniz : LariWa :) ah seni şımarık kedi .d

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 88

Karşılaşma... Empty
MesajKonu: Geri: Karşılaşma...   Karşılaşma... I_icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 12:38 pm

Rpye 1 aydır devam edilmediği için başlık KİLİTLENMİŞTİR!

Karşılaşma...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» .......İlk Karşılaşma......
» -İlk Karşılaşma-