House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Alexis Lu Klarcson / İlk İşaretlenme

3 posters
YazarMesaj
Alexis Lu Klarcson
Yeni Üye
Alexis Lu Klarcson

En Belirgin Özelliği : Sarışın olması ve dikkat çekici safir renkli hilali ve çok çekici olması
Kediniz : Lana/ Benim tatlı tüy yumağım

Alexis Lu Klarcson / İlk İşaretlenme Empty
MesajKonu: Alexis Lu Klarcson / İlk İşaretlenme   Alexis Lu Klarcson / İlk İşaretlenme I_icon_minitimePaz Ocak 23, 2011 8:40 pm

Çok geç kalmıştım.Kaygan yolda yürürken, karanlığın içinde gölge gördüm sandım.Ah, gerçekten görmüş olmalıydım, çünkü tekrar gördüm.Durdum.Sarı saçlarım gözüme girmişti.Çıkması için, gözümü kırpıştırmak zorunda kalmıştım.Gözümü açtığımda karşımda duran ölü adamı gördüm.Oraya çakılıp kalmıştım.Alnındaki safir içi dolu hilal şeklinin etrafında, yanağına uzanan birbirine düğmelenmiş gibi görünen dantel gibi olan safir renkli dövmeleri vardı.Bir adım geri gittim.Kaçmama kalmadan konuşmaya başladı:
' Alexis Layla Fermionatta ! Gecenin kanatları seni istiyor Tanrıça seni bağrına basıyor.Yüksek Rahibe seni bekliyor..Gecenin kapısı sana açıldı Alexis, yolun belli oldu' dedi ve elini alnıma sürttü.Çığlık çığlığa yere yığıldım.Alnım yanıyordu.

Uyandığımda; ölü adam gitmişti.Alnımı ovdum.Hala yanıyordu.Herkes etrafımda toplanmış bana bakıyordu.Bir tutam saç alnıma düşmüştü.Sabah olmuş, güneş parlıyordu.Gözlerim acıyordu.Kıstım.Ayağa kalkmamla insanların geriye kaçmaları bir oldu.Onlara neden olduğunu sormak istiyordum ama konuşamayacak kadar yorgundum.Hemen eve gittim.Şansıma annem ve babam evde değildi.Hemen banyodaki aynaya koştum.Alnımda içi boş safir dövmemi görünce dudağımı kemirdim.(Aslında güzelliğime güzellik katmıştı)Ben bir vampir çaylağıydım.Aurnita'yı görmek istiyordum.Karanlık kızların lideri olmalıydı.Hemen eşyalarımı topladım.Annemlere not bırakıp evden çıktım.

Gece evine geldiğim zaman adımı değiştirmem mümkünmüş.Ben de adımı Alexis Lu Klarcson yapmıştım.Koridorda bir kız gördüm.Diğer çaylakların aksine bu bir vampir olmalıydı ama üzerinde 5. Sınıf Arması vardı.Dövmeleri her yerini kaplamıştı.
Hey ! dedim.
Ah, merhaba dedi kız.
Sen Aurnita mısın? dedim.Kız utanmışa benziyordu.Düz kahverengi saçları çok güzel görünmüştü.Kafasını evet dercesine salladı.
Ah, Aurnita, Yüksek Rahibe ile birlikte gezdiğimde gece evinin o kadar kötü biry er olmadığını anladım, bana yardım eder misin?Öncelikle kendime oda bulmam gerek dedim.
Tabii ki Alexis dedi Aurnita.Ve birlikte koridor boyunca yürümeye başladık.
umutparlak
Yeni Üye

En Belirgin Özelliği : hırçın kararlı ve hayalperest olmam
Kediniz : tour

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı:
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

MesajKonu: Geri: Alexis Lu Klarcson / İlk İşaretlenme   Alexis Lu Klarcson / İlk İşaretlenme I_icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 10:44 pm

bu anlattıkların gerçek mi??
Alexis Lu Klarcson
Yeni Üye
Alexis Lu Klarcson

En Belirgin Özelliği : Sarışın olması ve dikkat çekici safir renkli hilali ve çok çekici olması

MesajKonu: Geri: Alexis Lu Klarcson / İlk İşaretlenme   Alexis Lu Klarcson / İlk İşaretlenme I_icon_minitimeCuma Ocak 28, 2011 9:30 pm

RPG bu tabii ki tam anlamıyla gerçek değil
Pierretta Scylla
Admin / Kırmızı Çaylakların Yüksek Rahibesi
Admin / Kırmızı Çaylakların Yüksek Rahibesi
Pierretta Scylla

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

MesajKonu: Geri: Alexis Lu Klarcson / İlk İşaretlenme   Alexis Lu Klarcson / İlk İşaretlenme I_icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 10:45 pm

Rp'nizi puanlamam için lütfen biraz daha uzatınız. Aksi takdirde oldukça düşük puan alabilirsiniz.
-Yönetim.
Alexis Lu Klarcson
Yeni Üye
Alexis Lu Klarcson

MesajKonu: Geri: Alexis Lu Klarcson / İlk İşaretlenme   Alexis Lu Klarcson / İlk İşaretlenme I_icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 1:25 am

Tamam

Alexis Lu Klarcson / İlk İşaretlenme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Alexis Lu Klarcson
» Aléxis Lyré Xanlées