House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

KIRMIZI...........

3 posters
YazarMesaj
Arinna Jessica Elenora
Şiir Dersi Profesörü
Şiir Dersi Profesörü
Arinna Jessica Elenora

En Belirgin Özelliği : Cesaretim ve şiir konusunda yeteneğim...
Kediniz : Jenny

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 83
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

KIRMIZI........... Empty
MesajKonu: KIRMIZI...........   KIRMIZI........... I_icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 4:02 pm

David'in evlenme teklifinin üstünden 6 ay geçmişti.Destiney ,hayatının en güzel altı ayını geçirmişti.David'le çok mutluydu,onu seviyordu.
Ayrıca artık o kötü rüyanın etkisinden de kısmen kurtulmuştu.Ve de 4 aylık hamileydi.İçinde bir can daha taşıyordu artık.
Bebeğine çok bağlıydı.Zaten hangi anne bebeğine bağlı olmazdı ki.Artık işe de gitmiyordu ,aslında kendisi gitmek istiyordu ama David buna kesinlikle izin vermiyordu.'Bebeğimize iyi bak yeter!'diyordu David.
Bunları düşünürken arabasını yanaştırdı apartmana.Yavaşça park etti ve ılık havaya adımını attı.Derin bir nefes aldı ,eli ondan habersiz karnına gitti ,henüz çok fazla şişmemişti.Zaten şişmekte istemiyordu ya.Anahtarlarını eline aldı ve usulca merdivenleri çıktı.Dairesinin kapısını açtı,içeri girdi.Bugün David'in uzun sürecek bir toplantısı vardı Japonlarla.'Aptal Japonlar!'diye düşündü 'Niye rahat bırakmıyorlar ki kocamı..'Işıkları yakmadan mutfağa gitti bir bardak su içti ve kendine geldi,gerçekten çok yorulmuştu alışveriş yaparken.
Salona geçti yine karanlıkta ,attı kendini rahat ve geniş koltuğa.Gözleri kapandı ağır ağır.Bileğinde bir acı hissetti.Yanıyordu bileği..

Gözlerini açtı ve -olamaz!-o parlak kırmızı gözleri gördü.Pis pis sırıtıyordu ona yaratık..'Ne istiyorsun benden?'demek istedi ama boğazından hırıltıdan başka bir şey çıkmamıştı.Sivri , bembeyaz dişleri vardı yaratığın ve de kan kırmızısı gözleri.'Seni korkuttum mu küçük anne ?Yoksa bebeğin için mi endişeleniyorsun?Hadi ama konuş benimle?'.Desy nerdeyse fısıltı şeklinde'Git buradan!Git!'diyebildi sadece.Yaratık ,sert ve soğuk elleriyle karnına dokundu.Titredi Desy.Yaratığın elleri vücudunda geziyordu şimdi.'Yoksa kocanımı özledin küçük kadın!Onun seni özlediğini mi sanıyorsun yoksa?Hayır o seni özlemiyor.O artık başka bir kadının kollarında...'
'Yalan söylüyorsun!diye bağırdı yaratığın sinsice sırıtan yüzüne ama beyni ve kalbi ona itaat etmiyordu.'Ya doğruysa ...'diye düşündü.'Yoo ,hayır David yapmaz bunu .'Bunları düşünürken yaratık boynuna getirmişti ellerini yavaş hareketlerle Desy'nin üstüne eğildi ,kokladı.Sonra dudaklarını değdirdi o sıcacık vücuda.Sivri ve zehirli dişleri deldi o narin deriyi.Sıcacık ,taptaze kanlar akmaya başladı onun ağzına.'Mmmm,çok tatlısın biliyor musun Desy?'
Desy duyamıyordu artık hiçbir şey,hissetmiyordu da kendinden akan kanı.Aklında sadece birşey vardı artık onun 'David,bu doğru mu?'
O sırada anahtar sesiyle irkildi.Doğruldu koltukta ,kolundaki saate baktı,04:30'du.
'David,sen misin?' diye seslendi.
'Benim hayatım!'dedi David.Koltuktan kalktı ve David'e yaklaştı.Sıkıca sarıldı ona ve gördüğü şeyle tüm dünyası başına yıkıldı:
Kırmızı ruj izi..
'David bunu bana neden yaptın ha?'

David inkar etmiyordu.'Yapmadım.' demiyordu.Nereden öğrenmişse öğrenmişti Desy.Bundan sonra yapması gereken neydi bilmiyordu.
Desy,o narin elleriyle David'in gömleğinin yakasını tuttu.Nefretle bakıyordu o kırmızı lekeye...
'Özür dilerim,ben..ben böyle olsun istemedim ama söz geçiremedim işte kalbime...'dedi David
'Ben de böyle olsun istemezdim David!'dedi Desy elini karnına götürerek.'Hemde hiç istemezdim.'
Ağlamak istiyordu fakat sanki gözyaşları kurumuştu yerinde.Sadece titriyordu ama üşüdüğünden değil sinirden.
Kendini koltuğa attı.Ellerini yüzüne kapadı.David'in hareket ettiğini hissediyordu.Toplanıyordu heralde artık.
Aniden ayağa kalktı,David'in yanına gitti .Tahmin ettiği gibi küçük sırt çantasına eşyalarını koyuyordu David.
'Dur!Sen gitmiyorsun!Ben gidiyorum,çocuğumu bu kötü anılarımla dolu evde büyütemem.Sana yeni sevgilinle mutluluklar dilerim,
umarım hayatın boyunca mutlu olursun ve de ihanete uğramassın!'dedi Desy.'Benim gibi....'
Yavaş yavaş Gardıroba yürüdü ,büyükçe bir bavulu açtı ve ne bulduysa rastgele attı içine.
Bavulunu topladıktan sonra David'in yanına yaklaştı ve okşadı yüzünü son defa..'Hoşçakal sevgilim!'
Montunu giydi ve hızlı adımlarla indi merdivenden.
Arabasına binerken tek bişey istiyordu artık.

Bir daha asla kırmızı görmemek!

En son Kramisha tarafından C.tesi Şub. 27, 2010 8:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
Anonymous

KIRMIZI........... Empty
MesajKonu: Geri: KIRMIZI...........   KIRMIZI........... I_icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 6:37 pm

Bununla Puanınızı Yükseltemezsiniz...Mesajı Editleyiniz...-Rp'yi Uzatınız-...
Arinna Jessica Elenora
Şiir Dersi Profesörü
Şiir Dersi Profesörü
Arinna Jessica Elenora

Rpg Gücü

KIRMIZI........... Empty
MesajKonu: Geri: KIRMIZI...........   KIRMIZI........... I_icon_minitimeC.tesi Şub. 27, 2010 9:02 pm

uzattım bakarmısın gülşah Very Happy
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

KIRMIZI........... Empty
MesajKonu: Geri: KIRMIZI...........   KIRMIZI........... I_icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 9:26 pm

Rpn'nin konusnu beğendim.
Yazım yanlışı ve noktalamalr yerindeydi.
Betimleme biraz daha fazla olabilirdi.

Puanının : 83
Arinna Jessica Elenora
Şiir Dersi Profesörü
Şiir Dersi Profesörü
Arinna Jessica Elenora

Rpg Gücü

KIRMIZI........... Empty
MesajKonu: Geri: KIRMIZI...........   KIRMIZI........... I_icon_minitimePtsi Mart 15, 2010 9:27 pm

Teşekkürler
Pierretta Scylla
Admin / Kırmızı Çaylakların Yüksek Rahibesi
Admin / Kırmızı Çaylakların Yüksek Rahibesi
Pierretta Scylla

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100

KIRMIZI........... Empty
MesajKonu: Geri: KIRMIZI...........   KIRMIZI........... I_icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 5:17 pm

Konu Kilit... KIRMIZI........... Icon_arrow

KIRMIZI...........
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kırmızı Ayakkabı
» KRAMISHA (kırmızı çaylak)
» Kırmızı çaylaklar ortalıkta görünüyor...
» kırmızı çaylakların kitabı olucak