House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Aslında Hep Seni Sevdim-Kieran Scott

2 posters
YazarMesaj
Amy Clare
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Modaretör / 6.Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Amy Clare

En Belirgin Özelliği : Kimseye değer vermemesi
Kediniz : kedilerden nefret ederim öğhhhh

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 85
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Aslında Hep Seni Sevdim-Kieran Scott Empty
MesajKonu: Aslında Hep Seni Sevdim-Kieran Scott   Aslında Hep Seni Sevdim-Kieran Scott I_icon_minitimePaz Mart 07, 2010 7:00 pm

Aslında Hep Seni Sevdim-Kieran Scott 7E444F076ED45ED3

Hayat aslında güzel ve yaşamaya değer; elbette sorunların üstesinden de gelinir Bazen hayatınızın dönüm noktası olacak insanlar aslında burnunuzun dibindedir; belki bakmak yerine görmeyi tercih etmek gerekir

KJ Miller, babası alkol bağımlısı olan genç, güzel ve çalışkan bir kızdır. Çocukluğunu yaşayamadan her an annesine destek olarak kendini yetiştirmiş, kardeşini babasından sakındığı gibi kendini de hep sakınarak büyütmüştür. Ama öyle bir zaman gelir ki KJ nin okulunda sorumlulukları artar ve elbette aşk heyecanı da içini kıpır kıpır etmeye başlar. Özel hayatında yaşadığı sorunların, arkadaşları ile olan ilişkisine ve sorumluluklarına yansımasını istemese de maalesef kendini kötü hissedeceği tecrübeler de yaşar.
Ancak şans KJ nin de kapısını çalacak, KJ âşık olacaktır. Uçuk kaçık bir aşk Eşi benzeri olmayan bir aşk Takıntıları olan bir aşk
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Aslında Hep Seni Sevdim-Kieran Scott Empty
MesajKonu: Geri: Aslında Hep Seni Sevdim-Kieran Scott   Aslında Hep Seni Sevdim-Kieran Scott I_icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 1:11 pm

Çok tşk. bitanemm.
Güzel bir kitaba benziyor.Ama bu aralar aşk kitabı okumak istemiyorum(=

Aslında Hep Seni Sevdim-Kieran Scott
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Atilla İlhan / Ben Seni Neden mi Sevdim?
» Seni Çok İstiyorum...
» Seviyorum Seni
» Seni Sevmek
» Ben Seni Seçtim Sadece