House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler..

2 posters
YazarMesaj
Pierretta Scylla
Admin / Kırmızı Çaylakların Yüksek Rahibesi
Pierretta Scylla

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Empty
MesajKonu: Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler..   Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. I_icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 3:52 pm

Evett...
Çoğunun bildiği deli ve Takıntılı Gülşa(ğ)h benim Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Icon_biggrin

İstanbulda yaşıyorum.Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Icon_biggrin

Ana aslen Bulgaristan'ım (: -Ucundan kıyısından birazda Makedonya/Üsküp/Köprülü'denim- Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Icon_biggrin

En sevdiğim renk Yeşil, Siyah...Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Fresse Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Fresse

En sevdiğim hayvan ilginç olsada aslan Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Icon_biggrinHoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Fresse

En sevmediğim şey -Somut ve soyut içine giriyor- Örümcek Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Kopfschuettel ve yalan.

8'e gidiyorum. Her ne kadar büyük olsamda Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Icon_biggrinHoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Lol

15 Yaşındayım veya 14 -94'lüyüm ve hâlâ kaç yaşında olduğunu sökemeyenlerdenim Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Icon_biggrin Boşveeer- Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Icon_biggrinHoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Lol

Bilindiği üzere sitede Diğer Adminden hariç -Zoey RedbirdHoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Herz - ikinci Admin benim.

Onuu çoook seviyorum. bu siteyi kurmadan önce biz onunla başka bir yerde Erin ve Shaunee ikilisiydik.Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Herz (: İkizim benim Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Herz (: Ruhuu'm (:Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Herz Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Herz

Ayrıca sitedeki Julié Clouid O'shéliâ 'da benim..Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Icon_biggrin

Erik Kevin Williams'da benim kuzenim Muhammet Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Icon_biggrin -Deli çocuk Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Icon_biggrin -

Sormak istediğiniz ne var ise cevaplayabilirm Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Icon_biggrin

Sanırım bu kaaa -Kadar-Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Fresse

Hee ayrıca baştada dediğim gibi "Takıntılıyımdır" Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Lol
Yani deli deli Very Happy Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Fresse Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Fresse
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü

Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. Empty
MesajKonu: Geri: Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler..   Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. I_icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 4:02 pm

Tatlım Stevie'lik senden başkasına yakışmıyordu zaten.
Sorumda yok seni yeterince tanıyorum Very Happy
En azından ben öle düşünüyorum=)
Pierretta Scylla
Pierretta Scylla

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler..   Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. I_icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 4:08 pm

Bence kesinlikle doğru düşünüyorsun. Zaten bebnim Takıntılı ve deli olduğumu anlamışsan beni tanıyorsun demektir Very Happy
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler..   Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. I_icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 4:19 pm

Yok canım ben seni kendime yakın görüyorum.
Buda benimde deli olduğumu gösterir Very Happy
Pierretta Scylla
Pierretta Scylla

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler..   Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler.. I_icon_minitimePerş. Mart 25, 2010 7:51 pm

Olmaz canım o kadar hem sen deli olmazsın bu forumun delisi benim Very Happy

Hoşgeldim sayılmaz. Site'nin kurulumundan beri buradayım fakat Tanımayanlar olablirler..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sitenin En'leri *
» Aranıza hoşgeldim (:P) Uğurlar olsun...
» ölümün hınzır nefesini ensemde hissettiğimden beri yazmaktan vazgeçtim...