House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Avria&Cheriour - 2.Bölüm

2 posters
YazarMesaj
Erin Bates
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Yüksek Modaretör/ 4. Sınıf Çaylak / Karanlık Kız
Erin Bates

En Belirgin Özelliği : Tatlılığım ve gülümsemem ^^
Kediniz : Beelzebub~ İkizimle kedimiz *]

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Avria&Cheriour - 2.Bölüm Empty
MesajKonu: Avria&Cheriour - 2.Bölüm   Avria&Cheriour - 2.Bölüm I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 10:47 pm

Bu bir şaka olmalıydı .Avria ağlamaya başladı.Gözyaşları neden akıyordu? Gerçekten çok utanmıştı.Nasıl hissettiği tarif edilemezdi.Hem mutluydu hem de şaşkındı.Cheriour canı biriyle uğraşmak istemediği zamanlar onunla konuşmazdı bile , şimdi Avria onun doğruyu söyleyip, söylemediğinden emin olamıyordu.Cheriour çok ciddi görünüyordu.Avria bir süre düşündü .Tek bildiği şey Cheriour kim olursa olsun , ne yaparsa yapsın , Avria ona deli gibi aşıktı.

Cheriour'a saatler gibi gelen bir kaç dakika boyunca Avria sessiz kaldı.Cheriour onun ne diyeceğini bilmiyordu.Neden söylemişti ki ? Herşeyi eline yüzüne bulaştırmıştı.Avria'nın bakışlarına dayanamamıştı ve söylemişti.Eğer Avria gitmek isterse anlardı ama Avria gözlerini,Cheriour'un gözlerine dikti.Cheriour'un cesareti yoktu ama yinede Avria'ya baktı.Avria'nın gözyaşları akıyordu.Cheriour elini Avria'nın yanağına koydu ve gözyaşlarını sildi.Avria gülümsedi.Cheriour'un gözlerinde gördüğü şey yalan olamazdı.Onu gerçekten seviyordu.Neden olmasın diye düşündü.Cheriour'u seviyordu ve eğer Cheriour'da onu seviyorsa birlikte olabilirlerdi.Tüm engellere rağmen ! Cheriour meraklı gözlerle Avria'ya bakmaya devam etti.Avria konuşması gerektiğini biliyordu ama ağzını açamıyordu.En sonunda dayanamadı ve Cheriour'u öptü.Cheriour neye uğradığını şaşırmıştı.Avria'nın dudakları kuruydu ve nefesi Cheriour'un aklını başından aldı.Farklı bi dünyadaydı sanki.Tutkulu bir şekilde Avria'ya karşılık verdi.Cheriour - yaptığı korkunç suçtan dolayı cezalandırılan melek - şu son bi kaç yıldır ilk defa isteyerek birşey yapıyordu.İlk defa mutluydu.Dudakları birbirinden ayrıldığında, Avria nihayet konuşmaya hazır hissetti."Sende beni çeken birşeyler var.Seni ilk gördüğümden beri sana karşı birşeyler hissediyorum.Bunun adını bilmiyordum ama gözlerine baktığımda gördüğüm şeyin aynısı olduğunu söyleyebilirim.Ateş meleği nedir bilmiyorum.Bildiğim tek şey seninle farklı taraflardayız ve herşeye rağmen beni sevmeyi kabul edersen , seninim Cheriour ." Cheriour'da ağlamak üzere olduğunu hissediyordu.Ağlamak için herşeyini verebilirdi.Hayatının normal olmasını çok isterdi.Avria'yı normal şartlarda sevebilmeyi çok isterdi.Avria cevap bekliyordu..
Cheriour fısıldayarak " Avria,en baştan beri bendede sana karşı birşeyler var ve bu duygu çok yoğun.Seninle olmak için herşeyden vazgeçebilirim,herşeyi deneyebilirim ama senin bana hiçbir söz vermeni istemiyorum çünkü ; sen iyi taraftasın ve bu yoldan asla sapmamalısın.Benim ol Avria , ateş meleğim."Avria kafasını salladı.Cheriour'a güveniyordu.Mecbur olduğu için değil istediği için.Cheriour , Avria'nın elini tuttu ve öptü.Avria'nın kafasında çok soru işareti vardı ama şuan hiçbirşey düşünmek istemiyordu.Cheriour,Avriayı tuttu ve koltuğa oturttu.Bir süre birbirlerine baktılar daha sonra Avria,Cheriour'un omzuna yattı.Bir süre sonra ikiside uyuyakaldılar.
İkiside kulaklarını sağır edecek kadar yüksek bir sesle uyandılar.Cheriour , Avria'nın elini tuttu."Bu Gaap , Prens Fornellus'un veziri.Sanırım bizi öldürmeye geldiler."

Sitemiz Romantizmden eriyecek.Çaylak bu harikaydı.Ama daha uzun olmasını dilerdim.Merakta bırakma beni.Her aşkta engel vardır.
Yeni puanın:92
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

Avria&Cheriour - 2.Bölüm Empty
MesajKonu: Geri: Avria&Cheriour - 2.Bölüm   Avria&Cheriour - 2.Bölüm I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 7:50 pm

Konu Kilit Avria&Cheriour - 2.Bölüm Icon_arrow
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com

Avria&Cheriour - 2.Bölüm
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cheriour&Avria Bölüm 3
» Cheriour&Avria
» burned 5.bölüm
» Emly &Melly (2. bölüm)
» Burned (Yanmış) 1. Bölüm