House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

NİGHT (GECE) 2.BÖLÜM

YazarMesaj
***stevie rae johnson***
Yeni Üye
***stevie rae johnson***

En Belirgin Özelliği : Kovboy tarzını sevmesi :D
Kediniz : Daisy Benim beyaz tüy yumağım :D

NİGHT (GECE) 2.BÖLÜM Empty
MesajKonu: NİGHT (GECE) 2.BÖLÜM   NİGHT (GECE) 2.BÖLÜM I_icon_minitimePtsi Haz. 14, 2010 4:40 pm

Arkadan bir ses ''Hayır. Ölmek istemiyorum. Öğk!'' diye bir ses geldi. Baktığımda her tarafından kanlar akan bir kız gördüm. Nelly ''Oov. Hayır. Bu günlerde ölenlerin sayısı çoğalıyor.'' dedi. Michael ''Sana katılıyorum. Burası lanetlenmiş olmalı.'' dedi. Kery ise ''Umarım içimizden birisi ölmez. '' dedi. Danny ile ben aynı anda ''Umarım!'' dedik. Danny gülmekten kırılıyordu. Profesörler o kızı götürdüler.Sarışın kız sahneye çıktı ve mikrofonu kontrol etti. ''Merhaba sevgili vampir dostlarım. Bildiğimiz gibi bu günlerde ölenlerin sayısı çoğaldı. Ama siz az önceki olayları kafanıza takmayın ve okulun 1000. yılını sevinçle kutlayınız. Gösteriler yapılacak.'' Nelly'e öndüm ve ''Sizde gösteri yapacak mısınız?'' dedim. Nelly hayır anlamında başını salladı. ''O aptal Angelina düzenliyorsa kesinlikle hayır'' profesör Lauren sahneye çıktı ve ''İlk gösterimiz Andy ve Elizabeth şarkı söyleyerek yapacak.'' herkes endişeliydi. O kızın ölümü ve Nelly'nin dedikleri aklımı kurcalamıştı.

Ayağıma bir tavşan geldi. Nelly ''Çok şirin bir tavşan.'' dedi. Bir kız onun yanına geldi ve ''Beğendin-'' sözü yarıda kesilmişti. Her yerinden kanlar fışkırmaya başladı. Nelly ağlamaklı bir sesle ''Olamaz.'' dedi. Tavşanı kucağıma aldım ve okşamaya başladım. Tavşan koynuma sokuldu. Yumuşacık pamuk gibiydi. ''Ona ben bakacağım ve adını Candy koyacağım. Nelly bakmam konusunda senden tüm kalbimle yardım istiyorum.'' dedim. Nelly ''Harika!Hep tavşan istemişimdir. Bu ikimizin tavşanı olsun.'' dedi. Profesörler o kızı götürürken tavşan pür dikkat onları seyrediyordu. Nelly'e döndüm ve ''Evet harika olur. Sağol.'' Tavşan Danny'nin kucağına atladı. Herkes gülmeye başladı Nelly ''Danny'nin hayvanlar ve doğayla ilgili güçleri var.'' dedi.Aklım karışmıştı. Bu elementlerle ilgili olsa daha doğru olmaz mıydı?'' Elementlerle ilgili bir güç olsaydı daha doğru olurdu.'' dedim.Kerry ''İyide o da senin gibi toprak.'' diye güldü. Bende gülmeye başladım. Evet bunu hiç tahmin etmemiştim. Nelly'nin dudağından kan akmaya başlayınca. Onu aceleyle profesöre götürdük.Olamaz!Nelly!

Neyseki daha fazla kan akmamaya başladı. Salona geri döndüğünde ona sımsıkı sarıldım ve ''İyi misin?'' evet anlamında başını salladı ve gülümsedi. Gerçekten ucuz atlatmıştık. Nelly ''Hayır. Benimde ölme tehlikem var.'' dedi.Ağlamaklı bir sesle Kery ''Bizim için dayan.'' dedi. Hepimiz başımızı salladık. Gösteriler devam ediyordu. Burayı gerçekten çok sevmiştim. Ben buranın bir parçasıyım. Ama arkadaşımı özlüyordum.Cep telefonum titriyordu. Nelly ''Cebinde bir şey titriyor.''dedi. Bu arkadaşımdan gelmişti:
BAHÇEYE ÇIK.SEVGİLİLERİNDEN HENRY İLE GELDİM.
Bu bir mesajtı. Henry ve Adam benim sevgililerimdi. İkisi de kardeşti. İkizlerdi. Ama ikisinin de çıkma tekliflerini kabul etmiştim. Nelly'e ''Hava almak için dışarıya çıkıyorum.'' Nelly gülümsedi ve ''İstersen seninle geleyim. Tabi istersen.'' dedi. Hayır anlamında başımı salladım ve koşarak arkadaşımı aramaya koyuldum. Henry elinde bir buket çiçekle geldi.''Merhaba.'' dedi. Arkasından annem valizle geldi. Berbat bir olay. Annem Hanry'i görünce ''Bu pisliğin burada ne işi var?'' dedi. İkisi tartışırken en yakın arkadaşım ile muhabbet etmeye başladık. Bu arada Nelly elinde benim cep telefonumla geldi. Karşısındaki olayı görünce donup kaldı. Kendini zor tutuyordu. Ah olamaz!

''Bunların burada ne işi var?'' dedi. Arkadaşım bana döndü ve ''İyi şimdiki en yakın arkadaşın bu mu?'' diye sordu. Nelly evet anlamında başıyla onayladı ve kolunu omzuma attı.'' Beni ezemez değil mi? '' diye sorduğunda donup kalmıştım. Ama gerçekten Nelly'i seviyordum. Henry kzgınlıktan uzaklaştı. Nelly gülümsüyordu. ''Eeee neyi düşünüyorsun?'' diye sordu en yakın arkadaşım. ''Bak artık vampirim ve seni göremeyeceğim. Ama ben Nelly'i çok seviyorum. Çok anlayışlı bir kız. Nelly'i aslında daha çok seviyorum. Asla senin sorduğun gibi sorular sormaz. Senin gibide ikizlere aşık olup onları öpmeye kalkışmaz.'' dedim. Üzülmüştü. Ağlamaya başladı.
Misafir
Misafir
Anonymous

NİGHT (GECE) 2.BÖLÜM Empty
MesajKonu: Geri: NİGHT (GECE) 2.BÖLÜM   NİGHT (GECE) 2.BÖLÜM I_icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 1:51 am

Lütfen rütbe edininiz ve kitaptaki karakter ismini kullanmayınız !

NİGHT (GECE) 2.BÖLÜM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Night (Gece)
» Gece gece bana ilham gelirse...
» Gece evinde ilk gün, yoksa gece mi demeliym?
» Yabancı bir siteden bulduğum house of night gifi =D
» 2. Gece Evi Kanunları