House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares )

2 posters
YazarMesaj
D.Erik Swétney
Erebus Oğlu
Erebus Oğlu
D.Erik Swétney

En Belirgin Özelliği : Hayata pozitif yönden bakıyor olması. Onu hep başarıya ulaştırmıştır. Zeki, Hırslı ve Güvenilir olması ise arkadaş çevresinin büyümesinde büyük rol oynamaktadır.
Kediniz : Moli; Seni şımarık ve şişko kedicik..

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 80
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi:

Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares ) Empty
MesajKonu: Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares )   Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares ) I_icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 10:33 pm

David, saatine göz attı. Yaklaşık bir saat sonra sevgili kuzeni Ares ile buluşucaktı. İşin en zor kısmı hazırlanmaktı. Geniş kahverengi dolabının, üst gözünü açtı. En sevdiği T-shirtlerinden birini üzerine geçirdi. Genelde aldığı t-shirtler kaslarını görünür hale getiren cinsdendi ve bu David'i çok havalı gösteriyordu. Belki de David'a öyle geliyordu ama seviyordu işte. Altına bir kot pantolan geçirdi. Converselerini ayağına geçirmesiyle dışarı çıkması bir oldu. Arabasını çalıştırdı ve Ares'in aşağıya inmesini beklmeye başladı. Eli radyo frekanslarında güzel parçalar aramakla meşguldü. Bir yandanda Gece Evi öğrencilerini kesiyordu. Ares'in gülümsemesini duyar gibi oldu ve içinden "Sonunda!" dedi. Ve kafasını sağa doğru çevirdi.
Ares Tiberia Vasilias
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Ares Tiberia Vasilias

En Belirgin Özelliği : sol bilegindeki mor hilal ..
Kediniz : Saturday- beyaz ama sag kulagi hafif siyah, benim sakin kedim :)

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 89

MesajKonu: Geri: Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares )   Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares ) I_icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 10:52 pm

Ares'in gülümsemesini duyar gibi oldu ve içinden "Sonunda!" dedi. Ve kafasını sağa doğru çevirdi.

Aresi sonunda görmüstü, bir kac caylakla selamlastiktan sonra arbaya bindi. "Sonunda gelebildin, bakiyorum hemen arkadaslar bulmussun", dedi Erik. "Kuzen beni bilirsin hemen kaynasirim, ayrica senin bana aldigin kolyeyi aradim bu yüzden geciktim, nasil olmusum?", dedi ve ikiside arabaya bindiler."Cok hos olmussun tatlim, önce bi yere gitmek istermisin, nereye gidelim?", diye sordu Erik. "Starbucks, Starbucks, Starbuuucks", dedi Ares gülerek.
Ve yola koyuldular. Daha sonra vardiklarinda herzaman otruduklari masalarina otrudular ve Erik siparisleri verdi.
"Ne oldu kuzen dalginsin", dedi Erik. "Aaah, annemin o bakislari akliman cikmiyor kuzen, isaretlendikten sonraki o nefretli bakislari..."
D.Erik Swétney
Erebus Oğlu
Erebus Oğlu
D.Erik Swétney

En Belirgin Özelliği : Hayata pozitif yönden bakıyor olması. Onu hep başarıya ulaştırmıştır. Zeki, Hırslı ve Güvenilir olması ise arkadaş çevresinin büyümesinde büyük rol oynamaktadır.

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares )   Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares ) I_icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 11:02 pm

Aresi sonunda görmüştü, bir kaç caylakla selamlastiktan sonra arbaya bindi. "Sonunda gelebildin, bakiyorum hemen arkadaslar bulmussun", dedi Erik. "Kuzen beni bilirsin hemen kaynasirim, ayrica senin bana aldigin kolyeyi aradim bu yüzden geciktim, nasil olmusum?", dedi ve ikiside arabaya bindiler."Cok hos olmussun tatlim, önce bi yere gitmek istermisin, nereye gidelim?", diye sordu Erik. "Starbucks, Starbucks, Starbuuucks", dedi Ares gülerek.
Ve yola koyuldular. Daha sonra vardiklarinda herzaman otruduklari masalarina otrudular ve Erik siparisleri verdi.
"Ne oldu kuzen dalginsin", dedi Erik. "Aaah, annemin o bakislari akliman cikmiyor kuzen, isaretlendikten sonraki o nefretli bakislari..."

"Kuzen artık buna alışmalıyız.Bu çok büyük sorun olmamalı senin için. Artık yanlızızız. Dua etmelisinki Tanrıça bizi yanlız bırakmadı ve biz burda da birlikteyiz. Ben sensiz burda ne yapardım bilemiyorum." dedi. Kuzeniyle çok içten bir sarılma yaşadı. Ares'in gözünden çıkan yaş, Erik'in içini parçalamıştı adeta. Ares'e baktı ve "Seni seviyorum. Hep arkandayım bunu unutma" dedi. Ares'in içten gülümsemesi David'in güçlü olmasına sebebiyet veriyordu. David, Ares'e baktı ve havayı neşelendirmek için. "Buldun mu bana birini?" dedi. Bir kıkırtı patlattı
Ares Tiberia Vasilias
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Ares Tiberia Vasilias

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares )   Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares ) I_icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 11:18 pm

David, Ares'e baktı ve havayı neşelendirmek için. "Buldun mu bana birini?" dedi. Bir kıkırtı patlattı

Ares ufak bir kahkaha atti, fakat daha sonra agladi ve tekrar sarildilar. Sorna gözyaslarini silerek, "Henüz kuzenime layik biriyle tanismadim, bulur bulmaz haberin olacaktir", dedi. "Sence dönüsümü tamamlarmiyim, korkuyorum ya ö .." cümleisni bitirmesine izin vermeden Erik atladi "Eger öyle bisey dersen seni döverim. Böyle birsey asla gerceklesmeyecek böyle seyler düsünmeni dahi yasakliyorum. Bitmistir!!", dedi. "Pekii..", dedi Ares. Daha sonra ikiside sustu ne diyeceklerini bilmiyormus gibi kahvelerini yudumladilar yudumladilar yudumladilar...
"Kuzen isaretlenme olayi, iyi oldu, bilirisn vampirlere özenirdim, hatta kücükken oynardikya, hatirladinmi", dedi ve güldü. Erik birden Ares'e bakti ve güldü. "Hem matematik sinavinda sadece bir problem cözmüstüm muhtemelen yine zayif alirdim..", dedi Ares. Bu defa Erik kahkahalarla gülmeye basladi..
D.Erik Swétney
Erebus Oğlu
Erebus Oğlu
D.Erik Swétney

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares )   Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares ) I_icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 11:35 pm

"Kuzen isaretlenme olayi, iyi oldu, bilirisn vampirlere özenirdim, hatta kücükken oynardikya, hatirladinmi", dedi ve güldü. Erik birden Ares'e bakti ve güldü. "Hem matematik sinavinda sadece bir problem cözmüstüm muhtemelen yine zayif alirdim..", dedi Ares. Bu defa Erik kahkahalarla gülmeye basladi..

"Bizim aile keşke böyle bir karara alışkın olsaydı cidden bu olay beni üzmezdi ama yinede vampir olduğum için pişman değilim." dedi. Zaman hızla akıyordu. "Dersler başla..." cümlesini tamamlıyamamıştı. Arkasında gerçekleşen tuaf olayı gördüğünde gözlerini fal taşı gibi açmıştı. Ares "Ne oldu?" dedi. David adeta dilini yutmuş gibi şaşkın şaşkın bakıyordu. Ve Parmağıyla arkasını işaret etti. Ares arkasına baktı ve dev bir kuzgun bir kadını ayaklarıyla tutmuş uçuruyordu. "Bu bir felaker olmalı" dedi Ares içinden fısıldayarak. David ayaklandı "Birşeyler yapmalıyız. Birşeyler düşünmeliyiz" dedi. Ares tam ağzını açıcakken ikinci bir kuzgun David'a doğru yaklaşıyordu

RPG Ek Bilgi

*Kuzgun: Vahşi Etçil ( Flimlerde İnsan Eti Yendiği Söylenir.) Bir Kuş Türü.
Ares Tiberia Vasilias
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Ares Tiberia Vasilias

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares )   Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares ) I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 1:44 pm

David adeta dilini yutmuş gibi şaşkın şaşkın bakıyordu. Ve Parmağıyla arkasını işaret etti. Ares arkasına baktı ve dev bir kuzgun bir kadını ayaklarıyla tutmuş uçuruyordu. "Bu bir felaker olmalı" dedi Ares içinden fısıldayarak. David ayaklandı "Birşeyler yapmalıyız. Birşeyler düşünmeliyiz" dedi. Ares tam ağzını açıcakken ikinci bir kuzgun David'a doğru yaklaşıyordu

Ares korkudan reflex olarak ellerini salladi ve elindeki kahve kuzgunun suratina bosaldi. Kuzgun o lanet olasi sesiyle gakladi ve Ares'e yöneldi. Ne yapacaklarini bilemediler, ku zgun bir saldiriya kalkistiginda Ares egildi ve kendini korumayi basardi. "David neler oluyor, tanri askinda?", dedi ve ikiside masanin altina girdiler. "Lanet olsun, hic bi fikrim yok. Birilerine haber vermeliyiz. Ama önce birseyler yapalim insanlara saldirmamasi gerek.", dedi ve masanin altindan cikti ama bi an arkasini döndü ve "Sen burda kal tehlikeli olabilir", diye bir tembihte bulundu. "David sacmalama gitme lütfen", dedi fakat David son bir kez arkasina bakarak masanin altindan firladi..
D.Erik Swétney
Erebus Oğlu
Erebus Oğlu
D.Erik Swétney

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares )   Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares ) I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 2:02 pm

ve "Sen burda kal tehlikeli olabilir", diye bir tembihte bulundu. "David sacmalama gitme lütfen", dedi fakat David son bir kez arkasina bakarak masanin altindan firladi..

İnsanları sonbir kez süzdü ondan sonra avazı çıktığı kadar bağrarak konuşmaya başladı. " Şimdi sizden birşey istiyeceğim eğer benim dediğim yaparsanız hiç birinize hiç birşey olmadan kurtulursunuz. Hemen masanın altından çıkıyorsunuz ve iç kısma geçiyorsunuz. Çok hızlı bir şekilde kapıyı arkadan kapatıyorsunuz." dedi. İnsanlar şaşkın şaşkın kafalarını salladılar ve iç kısma doğru koşmaya başladılar. Ares'e baktı. Ve "Sende" dedi. Ares itiraaz edicekken, David buna fırsat vermeden "Hemen" dedi. Ares iç kısma doğru koşmaya başladı ve bir yandan da David'a bakıyordu.
Ares Tiberia Vasilias
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Ares Tiberia Vasilias

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares )   Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares ) I_icon_minitimeC.tesi Ekim 30, 2010 2:22 pm

Hemen telefonunu cikardi David masanin altindan ciktiktan sonra. Güclü kuvvetli biriyle tanismiti bugün Erebusun ogullarindan, cok sükürki numarasini vermisti ama Ares onun adini unutmustu, hemen onu aradi ve durumun haberini verdi. "Tamam geliyorum, hemen", dedi telefondaki ses ve kapatti. David insanlara dogru birseyler haykiriyordu..

" Şimdi sizden birşey istiyeceğim eğer benim dediğim yaparsanız hiç birinize hiç birşey olmadan kurtulursunuz. Hemen masanın altından çıkıyorsunuz ve iç kısma geçiyorsunuz. Çok hızlı bir şekilde kapıyı arkadan kapatıyorsunuz." dedi. İnsanlar şaşkın şaşkın kafalarını salladılar ve iç kısma doğru koşmaya başladılar. Ares'e baktı. Ve "Sende" dedi. Ares itiraaz edicekken, David buna fırsat vermeden "Hemen" dedi. Ares iç kısma doğru koşmaya başladı ve bir yandan da David'a bakıyordu.

Sonunda Ares durdu ve "Hayir, bunu göze alamam birilerini aradim onlar gelinceye kadar yanindayim. Birsey olacaksa beraber olacak!", diye haykirdi aglayarak. "Birkez bile benim sözümü dinlemeyeceksin dimi, kücük yaratik", dedi ve onun nekadar inatci oldugunu bildigi icin azarlamaya kalkismadi bile cünki bunun icin vakti olmadigini biliyordu. "Peki ama arkamda kalacaksin. Hicbir zaman önüme gecmeyeceksin. Birileri gelri gelmez iceri gireceksin. Anlasildimi?" dedi David haykirarak biraz kizmisti ama simdi bunlari dile getirecek vakitleri yoktu. Ares kafasini evet der gibi salladi. "Simdi derhal masanin altina gir", dedi David. Ares masanin altina sokuldu. O sirada David sandalyelerle Kuzguna dogru vuruyor üstüne bardaklar atiyordu.. Birde Ares önünde bir karartinin belirdigini gördü, kararti Davide dogru gidiyordu. Aresin eli ayagi titriyordu . Hemen ayaga firladi eline bir sandalye aldi ve arkada gelmekteolan kuzguna dogru savurdu.
Aresle David sirt sirta ellerinde sandalyelerle duruyordu, birden kapi acildi bu sabah tanistigi cocuk ve yaninda Aresin gözünü alamadigi yaki$ikli bir cocuk belirdi. Cok tatli, ama ben berbat haldeyim lanet olasi kuzgunlar, diye gecirdi aklindan Ares, fakat kuzgunun bi hamle yapmasiyla akilnadkiler uctu gitti."Sonunda, hadi yardim edin", dedi Ares. Yardima gelenler onlari o halde görünce sasirmislardi. "Kesinlikle bu kizdami onlarla savasti diye düsünüyorlar kuzen , hani zarif duruyorumya beni gücsüz sandilar sanirim, ne dersin?" dedi alayci bi sesle durumu unutmak istercesine, hafif gülümsedi fakat daha sonra ona birden saldiran kuzguna sandalyeyle vurdu.
D.Erik Swétney
Erebus Oğlu
Erebus Oğlu
D.Erik Swétney

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares )   Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares ) I_icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 4:00 pm

Kuzgunlar gittikçe artıyor, bir türlü azalmak bilmiyordu." Bunları buraya çeken birşey olmalı" diye içinden düşündü David. Aklına gelen bir fikir ile gülümsenine engel olmadı.Ares'in yanına sokuldu ve" hemen bir ritüel düzenlemeliyiz" dedi. "Şimdi koşarak içeriye gidiyorsun ve Bir kaç tane tütsü, kurutulmuş papatya, ıhlamur ve temiz bezler bulup geliyorsun" dedi. Ve gülümseyerek "Burası kafe, burda olmıyacak da. Nerde olucak değil mi? Kuzen" dedi. Ares " Tamam kuzen. Buldum say" derdemez, koşarak içeriye fırladı. Birkaç dakika içinde, Ares koşar adımlarla David'in yanına geldi ve "İşde burdalar" dedi. David tütsüleri hazırladı ve Ritüel için konuşmaya başladı. " Yüce Nyx, sana şuan tüm insanlığın ve bizim hiç olmadığımız kadar ihtiyacı var. Biliyorum! Evet, Evet biliyorum! Elementlere sahip değilim, fakat şuanda sana o kadar ihtiyacımız var ki. Bu özelliği senden geçici bir süreliğine istiyorum. İnanıyorum ki bizi geri çevirmeyeceksin. Kutsanmaya" dedi ve eğilme pozisyonundan, kalkma pozisyonuna geçti. Hemen havayı bozmadan elementleri teker teker çağırmaya başladı. İlk olarak Ateşi çağırmayı denedi. Mumu aldı ve havaya doğru tuttu. "Ateş. duy sesimi. Sana şuanda çok ihtiyacımız var. Lütfen duy sesimi. Ve bana gel" dedi. David, etrafının birden ısındığını his etti. Yüzü güldü. Ve bu ritüel sözcüklerini 5 ayrı element içinde denedi. Bütün elementleri yanında his ettiğinde " Kuzgunları, Lütfen burdan götürün. Uzaklara hemde çok uzaklara götürün" dedi. Ve kuzgunların kaçıştığını görünce. "Nyx. Sonsuz Teşekkürler" dedi. Ve Ares'e bakarak "Kutsanmaya" dedi. Ares, mutlu bir tebessüm ile "Kutsanmaya" dedi.
Ares Tiberia Vasilias
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Ares Tiberia Vasilias

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares )   Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares ) I_icon_minitimePaz Ekim 31, 2010 4:24 pm

" Kuzgunları, Lütfen burdan götürün. Uzaklara hemde çok uzaklara götürün" dedi. Ve kuzgunların kaçıştığını görünce. "Nyx. Sonsuz Teşekkürler" dedi. Ve Ares'e bakarak "Kutsanmaya" dedi. Ares, mutlu bir tebessüm ile "Kutsanmaya" dedi.

"Kutsanmaya," dediler diger iki Erebusun ogullari Rahat bir oh cektiler ve Ares "Kuzen ben bi banyoya gidip sacimi basimi düzeylteyim baya bi dagildim, sen insanlarla ilgilenirsin dimi", dedi ve banyoya gitti.
Üstünü basini düzeltti, elini yüzünü yikadi ve disari cikti.
Görevlilerin yerlerine gectikleirni görünce. "Bana ve bu üc yaki$ikliya bir yorgunluk kahvesi", dedi Ares ve göz kirpti.
Sonra dördü Aresle Erikin herzaman otrudruklari masaya birer sandalye cekip oturudular. Kahveler gelene kadar kimse konusmadi, sonra Ares sessizligi bozdu ve "Süperdik", dedi. Sonra Erik konusmaya basladi ...
D.Erik Swétney
Erebus Oğlu
Erebus Oğlu
D.Erik Swétney

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares )   Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares ) I_icon_minitimeSalı Kas. 02, 2010 5:22 pm

Kahveler gelene kadar kimse konusmadi, sonra Ares sessizligi bozdu ve "Süperdik", dedi. Sonra Erik konusmaya basladi ...

"Süperdik! Evet Ares sen ve ben süperdik! Süper olan bizdik!" dedi. Ve derin bir nefesden sonra konuşmaya devam etti. "Ares hadi bakalım. Kalkma zamanı." dedi. Yanındaki cinsine "Kutsanmaya" dedi. Cebinden bir miktar para çıkartı masaya koymasıyla arabanın yanına gitmesi bir oldu. Ares sözlerini yeniledi ve tekrar "Süperdik" dedi.
Zaman hızlı akmıştı ve çoktan gece evine varmışlardı bile.
Ares Tiberia Vasilias
5. Sınıf Çaylak
5. Sınıf Çaylak
Ares Tiberia Vasilias

Rpg Gücü

MesajKonu: Geri: Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares )   Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares ) I_icon_minitimeCuma Kas. 05, 2010 9:56 pm

RP bitmistir

Keyifli Bir Kahve Saati... ( David & Ares )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ares Tee Austin
» Ares Zo Tee Austin
» Ares Tee Austin
» Lilith - Ares
» Ares Austin (2)