House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

1.Müziğe Giriş Dersi

YazarMesaj
Meredith Dexter Dimly
Müzik Dersi Profesörü
Müzik Dersi Profesörü
Meredith Dexter Dimly

En Belirgin Özelliği : Hangi yönden baktığına bağlı....
Kediniz : Dafne:Buraya geldiğim ilk günden beri bana sadık kalan gri tatlı kedim....

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 96
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

1.Müziğe Giriş Dersi Empty
MesajKonu: 1.Müziğe Giriş Dersi   1.Müziğe Giriş Dersi I_icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 6:10 pm

Çaylaklıktan profesörlüğe terfi etmişti.Herkesin olmak istediği şeyi başarmıştı Meredith.Dövmeleri çoğalmış ve tüm gizemiyle pürüzsüz teninde kendilerini sergiliyorlardı.Bugün ilk Müziğe Giriş Dersini verecekti.

Koşarak ilk dersini işleyeceği sınıfa doğru ilerliyordu.Daha ilk günden dersine geç kalmak istemiyordu.Sınıfın kapısına adım adım yaklaştıkça kalp atışlarıda hızlanıyordu.Sonunda heyecanını yenip içeriye girdi.

Onun sınıfa girmeysi birlikte tüm çaylaklar ayağa kalkıp onu selamlıyorlardı.Onların bu hareketine

''Lütfen..Lütfen oturun sevgili çaylaklar.'' dedi gülümseyerek..

''Evvet...Ben Meredith Dexter Dimly yeni Müziğe Giriş Dersi profesörüyüm ve ilk dersimle sizinle birlikteyim.Umarım sizinle çok güzel dersler geçiriz..Şimdi bir sorusu ve dersleri nasıl işleyebileceğimiz hakkında önerisi olan varsa önce söz hakkı alıp kendini tanıtsın ve sözlerine devam etsin..Bir an önce derslere başlamak istiyorum...''

Meraklı gözlerle ona bakan öğrencilerden biri söz hakkı aldı ve.....
http://tulsa-gecevi-rpg.yetkinforum.com

1.Müziğe Giriş Dersi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yasaklı Sitelere Giriş
» Şiir Dersi
» 1. Şiir Dersi
» Drama Dersi Alımları
» 4. Sınıflar İçin Vampir Sosyolojisi Dersi