House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ROSE VE LİSS

2 posters
YazarMesaj
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

ROSE  VE LİSS Empty
MesajKonu: ROSE VE LİSS   ROSE  VE LİSS I_icon_minitimeSalı Ocak 19, 2010 10:18 pm

Rose adeta Liss’i korumak için yaratılmıştı.Anaokulundan bu yana hiç ayrılmamışlardı.Çok iyi arkadaşlardı.
Rose birden beynindeki hüznü hissetti.Bu hüznün ona değil Liss’e ait olduğunu biliyordu.Koşar adımlarla Liss’in yanına gitti.İçeri girdiğinde ölü bir kuşun Liss’in yatağının üzerinde olduğunu gördü.Hemen Liss’in yanına giderek her şeyin düzeleceğini söyledi.Liss hayvanları çok severdi.Aynı olay Rose’n başına gelseydi bu kadar etkilenmezdi.Rose’n içi parçalanmıştı.Liss’i ağlarken görmeye dayanamıyordu.Bunu kimin yaptığını anlamak için Dimitri’yi çağırmaya karar verdi.Dimitri’nin yanına giderken Liss’i yalnız bırakmak istemiyordu.Bu yüzden Jeremy’i Liss’n yanında bıraktı.Bunu kim yapmıştı bilmek ve hemen o kişiyi öldürmek istiyordu.Liss’i nasıl üzerlerdi , buna hakları yoktu.Dimitri’nin kapısını çaldı.Dimitri geceliklerle kapıyı açtı.
‘’Liss çok kötü birisi yatağının üzerine ölü kuş bırakmış.Her yer kan içinde.’’
Dimitri aceleyle sabahlığını üzerine geçirerek merdivenlerden indi.Liss ölü kuşu temizlemekle uğraşıyordu.Dimitri hizmetli çağırarak orayı temizlemesini emretti.Liss o gecelik ;Rose’n yanında yattı.Rose’n canı çok sıkkındı , uyuyamıyordu.Liss’n üzülmesi onu çok etkilemişti.Akademinin müdüresinin gözü Rose’n üstündeydi.Rose tüm bu sıkıntıları bir yana bırakarak Dimitriyi düşünmeye başladı.Dimitriyi gördüğü zaman kalbi çarpmaya başlıyordu.Yoksa gerçekten aşık mı olmuştu?

Bunun cevabını Rose’da bilmiyordu.Kendi kendine ‘’Zaman göstericek…’’ dedi.Daha sonra aklına unuttuğu bir ayrıntı geldi.İki gün sonra balo vardı.Fakat Rose’n giyeceği hiçbir şey yoktu.Birden telaşa kapıldı.Pencerenin köşesine gitti.Ne zaman canı sıkılsa pencerenin köşesine gider , rahatlamaya çalışırdı.Yine işe yaramıştı , azda olsa rahatlamıştı.Kendisini düşünmeyi bırakıp Liss’i düşünmeye başladı.Kendisi baloya gitmeyebilirdi.Ama Liss’in gitmesi gerekiyordu.O kraliyetten geliyordu.Mutlaka o baloda olması , hatta balonun en güzeli olması gerekiyordu.Ama Liss’inde kıyafeti yoktu.Bunu iyi biliyordu.Okulun giyim mağazasına gidecekti.Fakat saat daha 13:30’du.Vampirler bu saatte uykuda olurlardı.Gün ışığı çok yoğun olduğu için dışarı çıkmak istemiyordu.Uykusuda yoktu.Televizyon izlemeye karar verdi.Gossip Girl’i açıp izlemeye başladı.Rose televizyon izlerken uyuyakalmıştı.O sırada Dimitri merdivenlerden aşağıya inerken bir ses duydu.Büyük ihtimalle televizyon sesiydi.Bu saatte kimin uyumadığını merak ederek odaya girdi.Televizyon odası Rose’n bir alt katındaydı.Dimitri Rose’u görünce içinde bir şey hissetti.Kendi kendine ‘’Olmaz!’’ dedi.Dimitri bir gardiyandı Rose’da dampirdi (dampir: yarı insan yarı vampir).O da yeterince hazır olduğu zaman gardiyan olacaktı.Ve iki gardiyanın birlikte olması Vampir Akademisi kurallarına göre yasaktı.Dimitri Rose’n yanına giderek saçlarını okşadı.’’İlk defa birisinden bu kadar hoşlanıyorum.’’ dedi.Bunu Rose’n duyamıycağı şekilde söylemişti.Rose’dan gerçekten hoşlanıyordu.Onların bir araya gelmesi imkansızdı.Rose’a seslendi.Rose uyandı.Dimitri Rose’a uyukalmış olduğunu ve kendi odasına giderek uyumasını söyledi.Rose Dimitri’nin dediğini yaptı.Yatağına yattığı gibi uyumuştu.Rüyasında Dimitri’yi görüyordu.Bu onu sevindirmişti.Uzun bir süre uyuduktan sonra kalktı.Saat 20:45’ti.Liss’in odada olmadığını gördü.Yemekhanede olduğunu düşünerek oraya gitti.Liss oradaydı. Rose akademinin giyim mağazasına doğru yol aldı.Balo yarındı.Mağazadan iki elbise beğendi.En güzelini Liss için diğerini ise kendisi için almıştı.Liss odadaydı.Rose içeri girerek ‘’Yarın bu elbisenin içinde çok güzel olacaksın.’’ dedi.Liss baloyu unutmuştu.
Liss:’’ Ben onu tamamen unutmuştum.Rose bu çok güzel.’’diyerek Rose’a sarıldı.Liss’i mutlu görmek Rose’u sevindirmişti.Derslerine girip çıktılar.Daha sonra da uyudular.Sabah kalktıklarında ikiside mutluydu.Büyük gün gelmişti.Uzun zamandır partiye gitmemişlerdi.Liss Rose’dan önce kalkmış , mavi elbiseyi giymiş ve tam olarak hazırdı.Rose liss’i görünce gözlerine inanamadı. Gök mavisi elbiseyle ne kadarda güzel görünüyordu.Tıpkı prensesler gibi.Mavi gözleri , sarı saçları , gök mavisi elbisesiyle büyüleyiciydi.Makyajı hafif ve mavi ağırlıklıydı.Liss’in güzel tenine çok yakışmıştı.

[ben yalnışlıkla konuyu rpg dersliğine açmıştım.Çok özür dilerim o konuyu aynen burayada açtım]

Dampir.Vay canına bunu sevdim yaratıcı.Sevgili çaylak konu seçimin gayet başarılı.Yazın akıcı ancak sende rpg ni gelişme kısmında bırakmışsın.
Puanın:70
Ama ikinci dersliğe bu prgnin devamını getirmeni dilerim.
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

ROSE  VE LİSS Empty
MesajKonu: Geri: ROSE VE LİSS   ROSE  VE LİSS I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 4:21 pm

Konu Kilit ROSE  VE LİSS Icon_arrow
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com

ROSE VE LİSS
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ROSE VE LİSS[bölüm 2]
» Rose and Emmett
» Melinda Rose Gloom <3<3
» Rose'un ihaneti ve Damon'ın aşkı