House Of Night
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karanlığın ve ışığın buluştuğu yerde, elbet kan dökülecektir. Savaşın kapıları sana açıldı, gecenin sesini dinle ve yüreğindeki zarlarla oyna. Doğru yolu bulacaksın...

AnasayfaHouse Of NightLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ROSE VE LİSS[bölüm 2]

2 posters
YazarMesaj
Amanda Sylise
6.Sınıf Çaylak
6.Sınıf Çaylak
Amanda Sylise

En Belirgin Özelliği : Sarı saçlarım , mavi gözlerim , hırçınlığım , kendime olan güvenim , moda anlayışım , sesim , popülerliğim ...
Kediniz : Möğlin^^ Bentüğ yumağı , akıllı oğlum. Seni çok seviyorum.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

ROSE  VE LİSS[bölüm 2] Empty
MesajKonu: ROSE VE LİSS[bölüm 2]   ROSE  VE LİSS[bölüm 2] I_icon_minitimeÇarş. Ocak 20, 2010 11:30 pm

Gök mavisi elbiseyle ne kadarda güzel görünüyordu.Tıpkı prensesler gibi.Mavi gözleri , sarı saçları , gök mavisi elbisesiyle büyüleyiciydi.Makyajı hafif ve mavi ağırlıklıydı.Liss’in güzel tenine çok yakışmıştı.

Liss hazırdı ama Rose ancak uyanabilmişti.Hala Liss’in o kadar güzel görünebilmesine şaşıyordu.Daha önce arkadaşını hiç bu kadar güzel görmemişti.Belki de sürekli stres altında oldukları için kendilerine bakamıyorlardı.’’Muhteşemsin Liss Erik’in her zamanki gibi ağzının suları bir kez daha akacak.’’dedi.Liss gülümsedi.Gerçekten Erik’ten hoşlanıyor muydu?
Bilmiyordu.Aslında bu konu hakkında üzülmüyor değildi.Erik onu iki yıldır seviyordu.Hiç bir kıza dönüp bakmıyordu.Liss bu konuda ne yapmalıydı?

Rose lavaboya gitti.Yüzünü yıkadı.İstemedende olsa Dimitri gelmişti aklına.Acaba baloda o da olacakmıydı.Belki Rose’u dansa kaldırırdı.Ne de olsa çok yakınlardı.Her gün dersler bittikten sonra Dimitri’den gardiyanlık dersleri alıyordu.Bu onların yakınlaşmasını sağlamıştı.Rose Dimitri’yi spor kıyafetlerle görmeye bayılıyordu.Önce yüzünü yıkadı.Sonra dişlerini fırçaladı.Fazla uyumuş olmalıydı.Gözlerinin altlarında morluklar vardı.Rose ilk önce dün almış olduğu siyah elbiseyi giydi.Bu arada Liss’i Erik gelip götürmüştü.Saçlarını maşayla dalgalı hale getirdi.Daha sonrada gri tonlarında makyajını yaptı.Dimitri beni beğenecek mi? , diye düşünmeden edemiyordu.Gerçekten de güzel olmuştu.Bu baloya annesi de gelecekti.Annesi vampir aleminin en meşhur kadın gardiyanıydı.Tabiki böyle önemli bir davette o da olacaktı.Kapı çaldı.Rose Dimitri’nin geldiğini düşünerek sevinçle kapıya koştu.Kapıyı açtı.Annesiydi.Çok mutluydu annesinin boynuna atladı.’’Seni çok özledim anne.’’dedi.Rose çok duygusal bir kızdı.Fakat hiçbir zaman belli etmezdi.Bütün akademi onu kavgacı ve güçlü Rose olarak tanırdı.Bu yüzden annesine seni çok özlem derken bile sertti.Dimitri en çok bu yönünü seviyordu Rose’n .O da Rose gibiydi.Belkide Rose’u bu yüzden daha farklı buluyordu.Diğer kızlar gibi her şeye ağlamıyordu.Annesi de çok özlemişti küçük Rose’unu.(Küçük dediysem 17 yaşında annesine göre küçük yani.)
Annesi Rose’un bu kadar büyüyüp güzelleşiceğini tahmin etmemişti.Birlikte aşağıya iniyorlardı.Tam merdivenlerde Dimitri’yle karşılaştılar.Rose ‘’Anne bu Dimitri.Liss’in gardiyanı.’’dedi.Bir yandanda Dimitri’yi selamladı.Dimitri’’Sizin gibi bir gardiyanla tanışmak benim için onur.’’dedi. ''Memnun oldum Dimitri.''dedi annesi.Daha sonra balo salonuna girdiler.Annesi kraliyet üyelerinin bulunduğu masaya gitti.Rose ise Liss ve Erik’in bulunduğu masaya gitti.
İlk dans başlamıştı.Erik önce Liss’in önüne eğilerek duygusal bir konuşma yaptı sonra dansa kalktılar.Liss çok duygulanmaştı.Ve evet artık onlar çıkıyorlardı.

Rose’n hiç beklemediği bir şey oldu ve Dimitri gelip Rose’a ‘’Benimle dans eder misin leydim?’’dedi.Rose ağlamamak için gözleri kırpıştırdı.’’Büyük bir zevkle.’’dedi.Rose o kadar mutluyduki bunu Liss bile anlamıştı.Rose Liss’e Dimitri’den hoşlandığını söylememişti.Çünkü vampir akademisinde iki dampir birlikte olamazdı.Üstelik Dimitri Rose’dan altı yaş büyüktü.Ama artık çok geçti.Liss çoktan anlamıştı.Rose’n ayakları titriyordu.Ve daha çok titreyecekti.Çünkü Dimitri bir karar almıştı.Vampir Akademisi’nin kuralları artık umrunda değildi.Rose’u istiyordu , çok seviyordu. Rose’n kulağına eğilerek’’Seni çok seviyorum.’’dedi.Rose o kadar şaşkındı ki öylece kaldı.Sonra yanağından iki damla göz yaşı aktı.Dimitri Rose’u öyle görünce duygularının karşılıksız olmadığına çok sevindi.Rose’da Dimitri’nin kulağına eğilerek’’Bende , bende.’’dedi.Başka bir şey söyleyemiyordu.O anda sadece Dimitri’ye sarılmak , onu koklamak ve öpmek istiyordu.Dimitri ‘’Dışarı çıkıp konuşmalıyız.’’dedi.Rose’n elinden tuttu , dışarı çıktılar.Rose hala inanamıyordu.Bu bir rüyaysa beni sakın uyandırmayın diye düşündü.Dimitri konuşmaya başladı’’Biliyorum.Şaşkınsın , ama daha fazla acı çekmek istemedim.Vampir Akademisi bize sırt çevirebilir.Ama hiç biri umrumda değil.Ben sadece seninle mutlu olmak istiyorum.Tüm bu olumsuzluklara rağmen benimle bir hayat kurmaya var mısın?’’dedi.Rose yanlış duymuş olmalıydı.Böyle bir şey rüyasında bile olamazdı.Ağlamaya başladı.Dimitri Rose’a sarıldı.’’Seni asla bırakmayacağım.’’dedi.Rose’’Bende seni çok seviyorum.Her gece hayallerinle uyuyorum.Ama Vampir Akademisi’ne sırt çevirirsek Liss ne olcak? O benim en yakın arkadaşım onu yalnız bırakamam.’’dedi.Hala ağlama devam ediyordu.Dimitri onu ilk kez ağlarken görmüştü.Rose bile kendine inanamıyordu.Şimdiye kadar aşk yüzünden hiç ağlamamıştı.’'Merak etme aşkım.Biliyorsun ben Liss’in gardiyanıyım.Bir yolunu bulacağım.’’dedi Dimitri.Rose’u ağlarken görmek onu üzmüştü.Gözleri doldu.Kendini zor tutuyordu ağlamamak için.Rose Dimitri’ye baktı.Dimitri Rose’n yüzünü avuçlarına aldı.Göz yaşlarını sildi.’’Hiç ayrılmayacağız , buna izin vermem aşkım.’’dedi.Ve Rose’n dudağına yapıştı…

Vay be ne aşk ama.Diğer rpgenden daha iyi.Ayrıca gerçekten romantik.Puanın artı Çaylak.
Yeni Puanın:87
Aurnia Lilith Connolly
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Admin / 5. Sınıf Çaylak / Karanlık Kızlar/Erkekler Lideri
Aurnia Lilith Connolly

En Belirgin Özelliği : Erken dönüşmüş olmam. Daha 5. sınıf bir çaylağım ama her yerim döğme dolu.
Kediniz : Iris. Siyah ve mali gözlü harika bir yaratık.

Rpg Gücü
Rp Puanı Rp Puanı: 100
Uyarı Seviyesi Uyarı Seviyesi: +0

ROSE  VE LİSS[bölüm 2] Empty
MesajKonu: Geri: ROSE VE LİSS[bölüm 2]   ROSE  VE LİSS[bölüm 2] I_icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 7:40 pm

Konu Kilit ROSE  VE LİSS[bölüm 2] Icon_arrow
http://houseofnight-turkey.yetkinforum.com

ROSE VE LİSS[bölüm 2]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ROSE VE LİSS
» Rose and Emmett
» Melinda Rose Gloom <3<3
» Rose'un ihaneti ve Damon'ın aşkı
» burned 5.bölüm